320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Mul polnud võimalust eile otsida neid õigusakte ja ettekirjutisi ja ma ei tea kas need on vabalt saadaval üldse. Aga võta kasvõi see sama Hr. Lõhmuse jutt. Ja neid akte ei saadeta ainult pangaduses mida järgida. Samamoodi on ka mujal sektorites.
    Kle plz fkin stop. lõpeta see loba või ma ei tea, hari ennast. Tuua liigsete regulatsioonide osas näiteks pangandus ja viidata, et võiks vähem regulatsioone olla... krt sa oled puu pealt alla kukkunud? ebareaalne lihtsalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Mul polnud võimalust eile otsida neid õigusakte ja ettekirjutisi ja ma ei tea kas need on vabalt saadaval üldse. Aga võta kasvõi see sama Hr. Lõhmuse jutt. Ja neid akte ei saadeta ainult pangaduses mida järgida. Samamoodi on ka mujal sektorites.
      Ma pakun et Lõhmus rääkis eelkõige neist regulatsioonidest.

      Eesti suurim universaalpank, mis pakub nii era- kui ka äriklientidele laia valikut arveldamis-, hoiustamis-, rahastamis-, investeerimis- ja kindlustusvõimalusi.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Kas see on normaalne, et suur enamus Euroopa paremparteisid, keda EKRE oma eesrindlikeks sõpradeks peab, on suured Venemaa sõbrad, või siis saavad peaaegu avalikult head raha Venemaalt? Kutsuvad Putinit pulma jne.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Kas see on normaalne, et suur enamus Euroopa paremparteisid, keda EKRE oma eesrindlikeks sõpradeks peab, on suured Venemaa sõbrad, või siis saavad peaaegu avalikult head raha Venemaalt? Kutsuvad Putinit pulma jne.
          See on okei. Sest sõjas on kõik vahendid lubatud. Ja me oleme sõjas, pedede, pagulaste, juutide ja globaliseerumisega.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            See on okei. Sest sõjas on kõik vahendid lubatud. Ja me oleme sõjas, pedede, pagulaste, juutide ja globaliseerumisega.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Kui nö puhtalt lehelt loeksin Helme interjuud, siis ühineksin täielikult kriitikaga. Aga olles ta arvamusartikleid lugenud nii 15 aasta jooksul, siis raske on talle Kremli-meelsust ette heita. Helme kritiseeris Venemaa välispoliitikat jube enne Gruusiat ja Ukrainat. Siis peeti teda radikaaliks, praegu räägivad sama juttu iga päev Mikser, Mihkelson ja muud limukad.
              paar posti ülal: helme on eksimatu, üks ja ainus lunastaja.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Kle plz fkin stop. lõpeta see loba või ma ei tea, hari ennast. Tuua liigsete regulatsioonide osas näiteks pangandus ja viidata, et võiks vähem regulatsioone olla... krt sa oled puu pealt alla kukkunud? ebareaalne lihtsalt.
                Sinu avaldus näitab pigem sinu harimatust.

                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                Ma pakun et Lõhmus rääkis eelkõige neist regulatsioonidest.

                https://www.swedbank.ee/about/about/...s?language=EST
                Mmm ta rääkis eelkõige õigusaktidest. Mul hetkel pole aega lugeda su pakutud linki läbi. Kindlasti teen seda õhtul.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Kas see on normaalne, et suur enamus Euroopa paremparteisid, keda EKRE oma eesrindlikeks sõpradeks peab, on suured Venemaa sõbrad, või siis saavad peaaegu avalikult head raha Venemaalt? Kutsuvad Putinit pulma jne.
                  Lihtsalt huvipärast. Kas see on okei või mitte, et meie valitsusparteil on leping Ühtse Venemaaga ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Sinu avaldus näitab pigem sinu harimatust.
                    sorry, hombre, aga see väide oli sult lihtsalt liialt debiilne, et viitsikski kuidagi mõistlikult vastata. ja ega seal ei olekski, sest kui ikka täiseas mehena seda ise välja ei nuputa, siis ei aita näpuga viitamine ka vast enam mitte.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust



                      Mmm ta rääkis eelkõige õigusaktidest. Mul hetkel pole aega lugeda su pakutud linki läbi. Kindlasti teen seda õhtul.
                      no siin peaks kõik olema https://www.fi.ee/index.php?id=303
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        sorry, hombre, aga see väide oli sult lihtsalt liialt debiilne, et viitsikski kuidagi mõistlikult vastata. ja ega seal ei olekski, sest kui ikka täiseas mehena seda ise välja ei nuputa, siis ei aita näpuga viitamine ka vast enam mitte.
                        Ma mainin sulle, et seda näidet ei mõelnud mina välja, vaid tõi näiteks Hr Lõhmus oma intekas. Aga hea, et sa debiilik pole ja kõik selge nagu seebivesi on. Aga tee proovi plastmass aastast 99 ja viita näpuga ja näita üles oma ülimat tarkust ja intelligentsust. Proovin sinustki arusaada ja võimalusel vastata. Nii, et palun poliitika Einstein lase tulla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Mis sa täpselt selle all mõtlesid, et see on veel suurem naljanumber kui Kohtla-Järve?
                          Sirvi veidi Põhjarannikut otsingusõnaga Repinski.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            Ma mainin sulle, et seda näidet ei mõelnud mina välja, vaid tõi näiteks Hr Lõhmus oma intekas. Aga hea, et sa debiilik pole ja kõik selge nagu seebivesi on. Aga tee proovi plastmass aastast 99 ja viita näpuga ja näita üles oma ülimat tarkust ja intelligentsust. Proovin sinustki arusaada ja võimalusel vastata. Nii, et palun poliitika Einstein lase tulla.
                            Oot, kuskil selle inteka linki ka on, kus Lõhmus Euroopa Liidu kallal rändib?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              Ma mainin sulle, et seda näidet ei mõelnud mina välja, vaid tõi näiteks Hr Lõhmus oma intekas. Aga hea, et sa debiilik pole ja kõik selge nagu seebivesi on. Aga tee proovi plastmass aastast 99 ja viita näpuga ja näita üles oma ülimat tarkust ja intelligentsust. Proovin sinustki arusaada ja võimalusel vastata. Nii, et palun poliitika Einstein lase tulla.
                              standard, et selline vastus siit tuli. Miskipärast teatud kontingendile selline retoorika tavapärane, kuid mainin, need asjad ei käi nii kahjuks.

                              1. Sina tõid väite EU regulatsioonidest ja nende "mõttetusest" (utreerides)
                              2. sinult paluti ka näiteid. tõid näiteks panganduse.

                              nüüd pärast oma väidet lasub sinul "kohustus" oma väidete õigust tõestada, mitte ei lasu teistel "kohustus" sinu väidete ebaõigsust tõestada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                standard, et selline vastus siit tuli. Miskipärast teatud kontingendile selline retoorika tavapärane, kuid mainin, need asjad ei käi nii kahjuks.

                                1. Sina tõid väite EU regulatsioonidest ja nende "mõttetusest" (utreerides)
                                2. sinult paluti ka näiteid. tõid näiteks panganduse.

                                nüüd pärast oma väidet lasub sinul "kohustus" oma väidete õigust tõestada, mitte ei lasu teistel "kohustus" sinu väidete ebaõigsust tõestada.
                                Et sa tahad tõestust kus ta seda ütles ? Või sa tahad, et ma LHV pangalt küsiks kõik need õigusaktid mis neile saadetud on?

                                Eika, see intekas oli saates Hommik Anuga. Googlesse paned Rain Lõhmus Hommik Anuga, sealt leiad. Ta räägib seal muustki huvitavast. Umbes 45. minutist hakkab jutt Eestist ja Euroopast. Aga kogu intekas on huvitav ja soovitan. Ka Igor Gräzin on EL kohta teinud huvitavaid tähelepanekuid. Lisaks veel hulgim poliitikuid ja äritegelasi jne. Kõike ei tasu võtta sõnasõnalt. Aga killuke siit, killuke sealt ja saatki tervikpildi kokku.

                                Ma märkusena paneks juurde. Et ma kuulan koiki inimesi mitte ainult euroskeptikuid jne. Samuti loen suhteliselt laialt ajakirjandust. Alates Postimeeste ja Päevalehtega lõpetades Sputnikuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X