320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas allarn Vaata postitust
    Nendele ei peagi meeldima. Asjad juhtuvad sellegipoolest. Sina EKRE pooldajana võiksid mõista, et tegemist on kahe tavalise populistlikku jama ajava tegelasega, kes reaalselt riiki valitseda ei oskaks ega ka seda jätkusuutlikult teha ei suudaks. Aga noh, inimestelt, kes on heal juhul suutnud põhihariduse omandada, on keeruline sellekohast mõistmist loota.
    Ma ei usu. Kuulsin, et noorem Helme oli Madisonilt päris tugevad lukud sebida lasknud kapile. Ma iseennast päris EKRE valijaks ei tituleeriks. Aga allarn teab!
    Sul on ainult põhiharidus ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Ma ei usu. Kuulsin, et noorem Helme oli Madisonilt päris tugevad lukud sebida lasknud kapile. Ma iseennast päris EKRE valijaks ei tituleeriks. Aga allarn teab!
      Sul on ainult põhiharidus ?
      Ära hakka.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ära hakka.
        Okei okei, ma võin võtme anda.

        Kommentaar


          hahahahahhahahahah

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            See pole ju isegi naljakas, mees näitab järjekordselt oma rumalust.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              See pole ju isegi naljakas, mees näitab järjekordselt oma rumalust.
              Pigem vastupidi, tark poliitik räägib mida ta valijad kuulda tahavad.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Pigem vastupidi, tark poliitik räägib mida ta valijad kuulda tahavad.
                Martin Helmest ma ootaks seda, tema on tark inimene. Vanem Helme on kõige suurem tropp-poliitik, keda ma kunagi isiklikult kohanud olen ja ma ei usu, et ta seda eriti targalt mõtleks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Martin Helmest ma ootaks seda, tema on tark inimene. Vanem Helme on kõige suurem tropp-poliitik, keda ma kunagi isiklikult kohanud olen ja ma ei usu, et ta seda eriti targalt mõtleks.
                  Tahad lähemalt selgitada? See et sealt rassismi ja natsionalismi pidevalt tuleb ei tohiks üllatav olla, aga milles see tropplus seisneb?
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    Tahad lähemalt selgitada? See et sealt rassismi ja natsionalismi pidevalt tuleb ei tohiks üllatav olla, aga milles see tropplus seisneb?
                    Selles, et ta julges öelda demokraatlikus riigis ainsa rahvuslust toetava erakonna juhina liberastidele vastuvõetamatu arvamuse. Ehk tropp.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Selles, et ta julges öelda demokraatlikus riigis ainsa rahvuslust toetava erakonna juhina liberastidele vastuvõetamatu arvamuse. Ehk tropp.
                      arvamuse? et neegrite arv Tallinnas on lausa PLAHVATUSLIKULT kasvanud - ära aja naerma
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        nägin täna mitut neegrit. Ükski ei plahvatanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                          arvamuse? et neegrite arv Tallinnas on lausa PLAHVATUSLIKULT kasvanud - ära aja naerma
                          Aga ongi ju?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                            arvamuse? et neegrite arv Tallinnas on lausa PLAHVATUSLIKULT kasvanud - ära aja naerma
                            Ma kardan, et vanem Helme mõtleb ka neid mustanahalisi tudengeid, kuskil Nigeeriast ja nii edasi ja ma ei imestaks kui ta mõtleb isegi Hindusi mustanahaliste all. On ikka probleemid meil siin armas eestis, oeh jah.
                            Elu on ilus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Selles, et ta julges öelda demokraatlikus riigis ainsa rahvuslust toetava erakonna juhina liberastidele vastuvõetamatu arvamuse. Ehk tropp.
                              Keeruline on tõsiselt võtta inimest, kes kasutab väljendit "liberast".

                              EKRE on hetkel pelgalt parioodia rahvuslikust erakonnast ja mis on siin tegemist julgusega?
                              Ebaviisakus pole otsekohesus ja kibestunud jauramine, mis ei tugine faktidele pole kohe kindlasti julgus.

                              Pigem peaksid siin juba arstid sekkuma, kui Helmetel need luulud süvenevad, kus iga tömmum turist või Pakistanist IT-mees kohe kukub pöletama ja vägistama nende fantaasiates.

                              Kommentaar


                                Tõe- ja eetikakomisjon uuris asja ja selgus et neegrite arv on jäänud samaks. Lihtsalt õhtud on valgemaks läinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X