320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
    vastupidist ei väitnudki,
    pidasin silmas tema ja Oja (varasemat) kamraadlust.
    Muidugi on väga raske võrrelda oja sugust sotsi( kes oli enne seda nende ühistshowd aastaid tagasi sots) võrreldes võrnoga, kes ammutas ammu oma ideesi meediast, sest eluaeg olnud peata kana, korda olen fäshioniasta, teine kord olen padu konservatiiv, järgmine kord olen meediategelane, jes. Sellepärast ma ei suudagi võtta võrno sugust tegeleast tõsiselt, sest sa on lihtsalt niii juustune, nagu mozzarella.

    Kommentaar


      Simpson ja Palo(telli).

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Simpson ja Palo(telli).
        Olen Palo(telli)ga kokku puutunud, kuidas seda nüüd viisakalt õelda/kirjutada.
        Ütleme nii, et telekas suudab ta endast oluliselt arukama mulje jätta

        Kommentaar


          Peaks Palole ühe punast värvi ja valge kirjaga why always me? särgi kinkima.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Ossinovski järeltulija täna:"umbes 10a tagasi otsustasin, et valin sotsiaaldemokraatidest naisi"

            Kommentaar


              Mitte, et siin midagi uut oleks, aga iga kord, kui ma midagi sellist loen, hakkab mul halb. Ja lisaks veel kommentaaride ja laikide arv. EKRE trollid teevad ilmselt usinalt tööd. Ma nii väga ootan, millal mõni suurem luukere EKRE kapist välja tuleb. Kuigi need tondid on nii populistlikud, et suudavad selle ka ümber pöörata ja nende valijad jäävad endiselt uskuma, et maailma parim peaminister oleks vana kiilakas Helme.

              Artikkel ka:

              Kommentaar


                Algselt postitas allarn Vaata postitust
                Mitte, et siin midagi uut oleks, aga iga kord, kui ma midagi sellist loen, hakkab mul halb. Ja lisaks veel kommentaaride ja laikide arv. EKRE trollid teevad ilmselt usinalt tööd. Ma nii väga ootan, millal mõni suurem luukere EKRE kapist välja tuleb. Kuigi need tondid on nii populistlikud, et suudavad selle ka ümber pöörata ja nende valijad jäävad endiselt uskuma, et maailma parim peaminister oleks vana kiilakas Helme.

                Artikkel ka:
                http://m.epl.delfi.ee/arvamus/article.php?id=82154887
                EKRE kapist niikuinii keegi välja ei tule. Helmedele selline asi ei meeldi. Nii, et savi, hakka homoks ja ole rõõmus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas allarn Vaata postitust
                  Mitte, et siin midagi uut oleks, aga iga kord, kui ma midagi sellist loen, hakkab mul halb. Ja lisaks veel kommentaaride ja laikide arv. EKRE trollid teevad ilmselt usinalt tööd. Ma nii väga ootan, millal mõni suurem luukere EKRE kapist välja tuleb. Kuigi need tondid on nii populistlikud, et suudavad selle ka ümber pöörata ja nende valijad jäävad endiselt uskuma, et maailma parim peaminister oleks vana kiilakas Helme.

                  Artikkel ka:
                  http://m.epl.delfi.ee/arvamus/article.php?id=82154887
                  Trollide osas kommentaariumis ei saa EKREl midagi kapist välja tulla. Erinevalt KEst, kus kommenteerisid Kutsar&co linnavalitsusest, on EKRE valijatel mingi Facebooki grupp, kuhu postitatakse kõik artiklid, veebiküsitlused jne, mis kuidagi seotud EKRega ning siis ülejäänud jobud lendavad kommenteerima/hääletama.

                  Kommentaar


                    Sotsiaalmeedia ja delfi kommentaariumiga on tekkinud olukord, kus enam ei ole piinlik olla rumal. Kui ikka Ansip ja Kallas on süüdi, et põhiharidusega tööline saab miinimumpalka siis nii lihtsalt on. Kui on uudis, et keskmine palk tõuseb ja meil on palgaralli siis on delfis 400 kommentaari, mis ütlevad, et nemad ei tea kedagi kellel oleks viie aasta jooksul palk tõusnud ja uudise näol on tegemist vandenõuga vms.
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Igale eestlasele kahekordne keskmine palk! #sotsid

                      Kommentaar


                        Ikka igale inimesele.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          EKRE kapist niikuinii keegi välja ei tule. Helmedele selline asi ei meeldi. Nii, et savi, hakka homoks ja ole rõõmus.
                          Nendele ei peagi meeldima. Asjad juhtuvad sellegipoolest. Sina EKRE pooldajana võiksid mõista, et tegemist on kahe tavalise populistlikku jama ajava tegelasega, kes reaalselt riiki valitseda ei oskaks ega ka seda jätkusuutlikult teha ei suudaks. Aga noh, inimestelt, kes on heal juhul suutnud põhihariduse omandada, on keeruline sellekohast mõistmist loota.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas allarn Vaata postitust
                            Nendele ei peagi meeldima. Asjad juhtuvad sellegipoolest. Sina EKRE pooldajana võiksid mõista, et tegemist on kahe tavalise populistlikku jama ajava tegelasega, kes reaalselt riiki valitseda ei oskaks ega ka seda jätkusuutlikult teha ei suudaks. Aga noh, inimestelt, kes on heal juhul suutnud põhihariduse omandada, on keeruline sellekohast mõistmist loota.
                            Ja üks neist kahest ka reaalselt usub, mida ta räägib :S

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ja üks neist kahest ka reaalselt usub, mida ta räägib :S

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Kui see on Eesti poliitika tulevik, siis on targem sellist sitta mitte kommenteerida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X