320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas shefield
    Aga kas siis samasooliste kooselu seadust ja multi kultit ei suruta siis peale v? Või on selline surumine ok?
    Maailm on multikultit täis mine ja naudi. Noor mees\naine piirid lahti, keeled suus anna ainult tuld.
    1. asi pole multikulti pealesurumises, vaid selles, et igal inimesel ühiskonnas ok olla oleks.
    2. ja üks pool võtab suhtumise, et kui oled mingisuguse teistsuguse olemisega, siis on ka sul õigus siin elada. Teiselt poolt on ka sinu ütluse näide, et mine siis minema.
    Vahe ongi selles, et inimloomuses on endale suuremaid õigusi nõuda, mis on näiteks ka CH juhtumi üks probleeme. Ehk ideaal peaks olema ela ja lase teisel elada.

    Kommentaar


      Algselt postitas shefield
      Aga miskipärast ewroopas me näemegi seda. Et, elame aga "meil jumala pohhui kohalikest tavades jne".
      CH lugu on ainult see pinna virvendus mis meile kõigile kätte jõudis. Reaalsus on Ewroopa suurlinnades juba ammu midagi "ilusat multikultit" mida me siia kõik nii väga igatseme.
      Kooseluseadus ei tähenda meile mingit sisserännet ega neid probleeme. Antud hetkel oleks see lihtsalt ühe siinoleva inimrühma kottimine.

      Kommentaar


        suured multikulti vastased keskenduvad meil Eestis millegipärast inimrühmadele, keda siin reaalselt eriti nagu ei elagi. ka sisserändeseadused on meil võrdlemisi karmid ja eluolu mitte nii ahvatlev, seega ohtu väga pole. mäletan aega, kui mu üks tuttav neiu pidi oma Prantsusmaal täiesti ametlikult elava ja töötava Aafrika päritolu kavaleriga kohtumiseks Helsingisse sõitma, sest siiasõiduks tollele viisat ei antud.

        tegelema peaks hoopis sellega, kuidas olemasolevat multikulti seltskonda ehk venekeelseid eurooplasteks kasvatada, aga selle teemaga ei taha keegi käsi määrida.

        Kommentaar


          Algselt postitas El President Vaata postitust
          tegelema peaks hoopis sellega, kuidas olemasolevat multikulti seltskonda ehk venekeelseid eurooplasteks kasvatada, aga selle teemaga ei taha keegi käsi määrida.
          Andsin küll uue aasta lubaduse endale, et hoian off-topic teemast nagu katkust eemale, kuid pole suutnud veel oma lubadust täita ja teen seega siin viimase postituse. Loodetavasti.

          Räägi siis, kuidas see kasvatamine peaks välja nägema? Muukeelsed elavad siin täiesti erinevas inforuumis ja kuigi on kõlanud ettepanekud neilt selle ruumi äravõtmiseks, siis ma ei leia, et see oleks demokraatlik lahendus. Kogu Euroopas on multikultuursus haledal kombel läbi kukkunud ja seda ollakse sunnitud ka kõrgeimal tasemel kes rohkemal-kes vähemal määral tunnistama. Arvad, et seal pole tehtud kasvatustööd? Olles elanud mingi aeg Saksamaal, siis ma võin väita, et sealne ühiskond teeb kõik muulaste integratsiooniks, kuid tulemused on pehmelt öeldes nigelad. Kordan Merkeli öeldut, et muulaste grupid ei ole sulandunud Saksamaa ühiskonda, nad elavad sakslaste kõrval, mitte nende seas. Ja see on kogu Euroopas nii. Saksamaa pole veel kaugeltki mitte kõige markantsem näide.

          Siinse vene keelse elanikkonna integratsioon on mõnevõrra veelgi keerulisem ja ma julgeks isegi öelda, et nende assimilatsioon on sisuliselt võimatu, enamuse kindlasti. Siin tulevad mängu nii geograafiline taust, ajaloolis-kultuurilised aspektid kui ka juba öeldud inforuum.

          Iga võõras kultuuriruumis elav inimene püüab alateadlikult kaitsta ja hoida oma etnost, oma identiteeti, see on inimloomuse loomulik refleks. Ainult et iga rahvusgrupp toob sellega võõrasse ühiskonda kaasa oma käitumisnormid, mis võivad väga kergelt sotsiaalseks konfliktiks paisuda.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            ega mul sellele vastust ei olegi. aga lahendus lõimumiseks ei ole ka see, et lähme siis parem kõik üheskoos neegreid ja homosid peksma, mida Keskerakond ja EKRE näivad propageerivat, sest see tundub olevat kahe elektoraadi peamine ühisosa.

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust
              ega mul sellele vastust ei olegi. aga lahendus lõimumiseks ei ole ka see, et lähme siis parem kõik üheskoos neegreid ja homosid peksma, mida Keskerakond ja EKRE näivad propageerivat, sest see tundub olevat kahe elektoraadi peamine ühisosa.
              Miljardi elanikuga Indial on luksus mitte olla väga üüber äärmuslikult rahvuslane. Meil oma mõnesaja tuhandega pole seda luksust. Me peame tegema kõik et need mõned tuhanded inimesedki säiliks, mitte saja aasta pärast ei peaks eestlast muuseumis topisena vaatamas käima. Sinuguste sotside ja oravate pärast on see vägagi reaalne teema. Rahvas on suremas. Rahvas on mujale rändamas ja eestlus väheneb iga päev. AArvatavasti selle postituse kirjutamise ajal kaotasime ühe eestlase. Sina võid tahta endale kõiki ravusgruppe naabriks ja enda emasid-õdesid-tütreid seemendama. Meie seda ei taha. Me oleme eestlased ja nii see ka jääb. Koli kuskile Botswanale kui tahad multikultit. Koli siit minema. Lennukid lendavad , bussid sõidavad. Keegi ei pane kätt ette, keegi ei tunne puudust! Kõik kes on sellel teemal EKRE vastased on rahva vaenlased.
              Tuult tiibadesse EKRE!

              huvitavat lugemist: http://topinfopost.com/2015/01/05/th...d-about-hitler
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas El President Vaata postitust
                ega mul sellele vastust ei olegi. aga lahendus lõimumiseks ei ole ka see, et lähme siis parem kõik üheskoos neegreid ja homosid peksma, mida Keskerakond ja EKRE näivad propageerivat, sest see tundub olevat kahe elektoraadi peamine ühisosa.
                Mis debiilsest homode ja neegrite peksmisest sa räägid? Keegi ei propageeri kellegi kallal vägivalla kasutamist. Sinu aju loeb sõnu mida tegelikult kirjas ei ole. EKRE propageerib seda, et EESTLASED alles jääks ja kui mingi neegrikari varsti kõik üle võtab on puhta pu**is! Counti näide India kohta on päris hea. Meid on alla miljoni inimesed, halloo!?

                "Ela ja lase teisel elada"
                Kui neegrid ja türklased sellest suures osas aru saaks oleks tore. Näidake ühte riiki kus somaalid ja türklased ei ole mingit totaalset paska kokku keeranud. Kui nad ei austa oma riikigi siis millest me siin räägime?

                Kommentaar


                  te räägite jälle inimrühmadest keda Eestis ei ole ja keda nii pea siia ka ei tule, sest selleks pole lihtsalt eeldusi. kui kunagi tekib oht, et valitsus hakkab massiviisiliselt inimesi mujalt sisse tooma, siis räägime uuesti.

                  eriti tark jutt on muidugi see, et meil on siin elu nii perses, rahvas on suremas ja kõik rändavad mujale, aga samal ajal mustad hordid lõunast jooksevad hea elu peale tormi.

                  Kommentaar


                    Härrad sotsid siin foorumis. Palun tooge mulle välja näiteks 3 põhjust miks multikulti meile hea oleks? Mida head ta näiteks Rootsile on toonud? Ehk ma olen midagi märkamata jätnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                      Mida head ta näiteks Rootsile on toonud? Ehk ma olen midagi märkamata jätnud.
                      Zlatan Ibrahimovic - palju sul veel on vaja?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Oeh. Mis jälle juhtus?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                          Härrad sotsid siin foorumis. Palun tooge mulle välja näiteks 3 põhjust miks multikulti meile hea oleks? Mida head ta näiteks Rootsile on toonud? Ehk ma olen midagi märkamata jätnud.
                          Ma ei ütle, et kas multikulti on hea või halb, aga :

                          1) Fakt on, et meil on ca 28% rahvastikust mitte-eestlased.
                          2) Fakt on ka see, et paarikümne aasta pärast on rahvastiku keskmine vanus nii suur, et tööealiseid inimesi jääb tunduvalt vähemaks. Seega teatud sisseränne on hädavajalik.
                          3) Mitu last oled sina isiklikult nõus saama ja üleskasvatama, et iive oleks positiivne ning eestlastest töökäsi jätkuks?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Miljardi elanikuga Indial on luksus mitte olla väga üüber äärmuslikult rahvuslane. Meil oma mõnesaja tuhandega pole seda luksust. Me peame tegema kõik et need mõned tuhanded inimesedki säiliks, mitte saja aasta pärast ei peaks eestlast muuseumis topisena vaatamas käima. Sinuguste sotside ja oravate pärast on see vägagi reaalne teema. Rahvas on suremas. Rahvas on mujale rändamas ja eestlus väheneb iga päev. AArvatavasti selle postituse kirjutamise ajal kaotasime ühe eestlase. Sina võid tahta endale kõiki ravusgruppe naabriks ja enda emasid-õdesid-tütreid seemendama. Meie seda ei taha. Me oleme eestlased ja nii see ka jääb. Koli kuskile Botswanale kui tahad multikultit. Koli siit minema. Lennukid lendavad , bussid sõidavad. Keegi ei pane kätt ette, keegi ei tunne puudust! Kõik kes on sellel teemal EKRE vastased on rahva vaenlased.
                            Tuult tiibadesse EKRE!

                            huvitavat lugemist: http://topinfopost.com/2015/01/05/th...d-about-hitler
                            Selles mõttes kehv näide, et India on paljurahvuseline riik, kus domineerib üks rahvus. Üpris samal pulgal Venemaaga, kuidas seal rahvuslusega on, seda peaksid sa aga teadma.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tembu Vaata postitust
                              Ma ei ütle, et kas multikulti on hea või halb, aga :

                              1) Fakt on, et meil on ca 28% rahvastikust mitte-eestlased.
                              2) Fakt on ka see, et paarikümne aasta pärast on rahvastiku keskmine vanus nii suur, et tööealiseid inimesi jääb tunduvalt vähemaks. Seega teatud sisseränne on hädavajalik.
                              3) Mitu last oled sina isiklikult nõus saama ja üleskasvatama, et iive oleks positiivne ning eestlastest töökäsi jätkuks?
                              Kui riik tegeleks sellega rohkem, et noor inimene ka siin tähtsutatud on, siis poleks kolme lapse üles kasvatamine mingi probleem noorele inimesele. Pigem on küsimus selles, et mida tehakse et noor inimene siia jääks elama? Mitte midagi. Pooled mu tuttavad on mööda ilma laiali ja ei plaanigi naaseda.minu silmis on selline poliitika rahva väljasuretamine ja kõik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                                Kui riik tegeleks sellega rohkem, et noor inimene ka siin tähtsutatud on, siis poleks kolme lapse üles kasvatamine mingi probleem noorele inimesele. Pigem on küsimus selles, et mida tehakse et noor inimene siia jääks elama? Mitte midagi. Pooled mu tuttavad on mööda ilma laiali ja ei plaanigi naaseda.minu silmis on selline poliitika rahva väljasuretamine ja kõik.
                                Aga miks siis meie kõigis ideaalriikides iive kahaneb (kui arvestada loomulikku iivet, mis ei arvesta sisserändajatega)? See juhtub igas riigis, kuhu ka sinu tuttavad mööda ilma laiali on jooksnud (kui nad just kusagil Brasiilias pole).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X