320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Neljanda klassi õpilane vs. 21-aastane tüüp blogis ja nüüd 24-aastane. Natuke erinev.
    Muidugi erinev. Aga me mõlemad teame, et kui 4 klassi õpilane Jaak Madison oleks kirjutanud samas vanuses täpselt samasuguse artikli Hitlerist, oleks see praegu EPLi ja Delfi esiuudis. Seda pidasin silmas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Muidugi erinev. Aga me mõlemad teame, et kui 4 klassi õpilane Jaak Madison oleks kirjutanud samas vanuses täpselt samasuguse artikli Hitlerist, oleks see praegu EPLi ja Delfi esiuudis. Seda pidasin silmas.
      Ei oleks.

      Kommentaar


        Düüd käis ENSV-s koolis sellel ajal.
        Päris full retard ei tasu ka nüüd minna ju?

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Düüd käis ENSV-s koolis sellel ajal.
          Päris full retard ei tasu ka nüüd minna ju?
          See düüd on hetkel vägagi samasugue maailmavaatega kui 4. klassis.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas Redman Vaata postitust
            See düüd on hetkel vägagi samasugue maailmavaatega kui 4. klassis.
            Milles see väljendub täpsemalt?

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Milles see väljendub täpsemalt?
              Pugejalik sots.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Mõnuagent, millist maailmavaadet sa ise toetad? Kohati nagu ei sobi sulle sotsid, teinekord õigustad.. Milline on sinu ideaalne ühiskond?

                Kommentaar


                  Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                  Mõnuagent, millist maailmavaadet sa ise toetad? Kohati nagu ei sobi sulle sotsid, teinekord õigustad.. Milline on sinu ideaalne ühiskond?
                  Ambivalentne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                    Mõnuagent, millist maailmavaadet sa ise toetad? Kohati nagu ei sobi sulle sotsid, teinekord õigustad.. Milline on sinu ideaalne ühiskond?
                    Tissidega.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Tissidega.
                      Seda ka. Aga mitte feministilik.

                      Kommentaar


                        Lõpuks ütlen seda, et ma ei ürita mingit lõhet siin luua. Ma lihtsalt avaldasin oma arvamust. Pole ma öelnud kellegile, et ta debiil on kui sotse toetab, või üldse riigist lahkuma peaks. Head päeva jätku

                        Kommentaar


                          Ma pole politoloogias nii kodus, et ennast niimoodi ära kaardistada. Igal erakonnal on häid ideid, aga kindlasti ei ole see nii, et toetan ühte erakonda ja siis kohe kõiki nende seisukohti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Miskipärast ma ei näe ühtegi artiklit Mikseri nooruspõlve Lenini seisukohtade kohta:
                            https://www.facebook.com/photo.php?f...1851641&type=1
                            Neljandas klassis sunniti lapsi kirjutama sellist bullshiti. Oligi ainult üks maailmavaade, mida võis propageerida. Ja sa võrdled seda vabas Eestis 21-aastase kuti kirjutatud mõttelennuga?? Sa oled lihtsalt konkreetne idioot, kui sa nii teed.

                            Bubbles, liberaalses immigratsioonipoliitikas mõeldakse väga selle peale, mille üle sa kurdad.
                            Olemas on immigratsioonikvoot 0.1%. Teiseks ei ole Eesti see kõige meelitavam sihtpaik, et peaks kartma mingit jõhkrat sissevoolu.

                            Ja me oleme sama multikultid, kui paljud su kurdetud riigid, nagu Prantsusmaa või Rootsi. Nii meil kui neil on väga palju immigrante seal ajaloolistel põhjustel. Meil on SAMAMOODI mitmendat põlvkonda immigrandid.
                            See, et sa ainult neegreid immigrantideks pead, on sinu enda süü. Meie "mure" on ammu juba venelased, keda meil ligi kolmandik on ja kellest samuti suur osa ei kipu normaalselt ühiskonda lõimuma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma pole politoloogias nii kodus, et ennast niimoodi ära kaardistada. Igal erakonnal on häid ideid, aga kindlasti ei ole see nii, et toetan ühte erakonda ja siis kohe kõiki nende seisukohti.
                              Mina olen erinevaid ideoloogiaid päris põhjalikult uurinud ja arvan, et ise olen üsna klassikaline roheline. St palun mitte segamini ajada Eesti rohelise erakonnaga, mis pole kunagi klassikalist rohelist maailmavaadet järginud. Paraku ka siis mitte kui kunagi ise nende liige olin.
                              Klassikaline rohelisus tähendab seda, et mulle on olulised võrdõiguslikkus (ja inimõigused laiemalt), vaba ja liberaalne ühiskonnakorraldus, sotsiaalne õiglus ja keskkond. Majanduses pigem vasakpoolne, aga ka siin inimeste vabu valikuid austav.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Mina olen erinevaid ideoloogiaid päris põhjalikult uurinud ja arvan, et ise olen üsna klassikaline roheline. St palun mitte segamini ajada Eesti rohelise erakonnaga, mis pole kunagi klassikalist rohelist maailmavaadet järginud. Paraku ka siis mitte kui kunagi ise nende liige olin.
                                Klassikaline rohelisus tähendab seda, et mulle on olulised võrdõiguslikkus (ja inimõigused laiemalt), vaba ja liberaalne ühiskonnakorraldus, sotsiaalne õiglus ja keskkond. Majanduses pigem vasakpoolne, aga ka siin inimeste vabu valikuid austav.
                                Mina jään kuhugi vasaktiiva neoliberaali ja sotsiaalliberaali juurde. Aga, noh, see on tundmus. Ilmselt mingi politoloogiat õppinud inimene võtaks mu selles osas juppideks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X