320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    kui välis- ja kaitseminister oleks teinud normaalset ja sisukat tööd, seda milleks neid oli ja on määratud siis poleks võibolla vaja presidendil sekkudagi. mingi sisukam väeüksus ja/või raskerelvastus oleks täna juba eestis kohal.

    tuletage meelde - aasta aega on juba möödas kui ukraina sündmused algasid. ja enne seda veel gruusia.

    aga ei, poolteist kuud oli vaja raisata mingite maksuprobleemide peale kui omal maja otsast kärssamas....
    Tundub, et oleme muutumas presidentaalseks riigiks, kus on ka rosinamammud.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Tundub, et oleme muutumas presidentaalseks riigiks, kus on ka rosinamammud.
      no president valitakse järgmise aasta augustis uus.
      ja sa ei pea rohkem taluma tema Krossi, Hindrey jt sarnaste 20-30ndate aastate EV aegset eesti keelt mis ju sovjeedieestlastele nii "võõras" tundub

      inimesed nii ära harjunud ju (enamjaolt töölisklassist v kriminaalidelt pärit) russitsismidega, nii et isegi poh**i ei tundu paljudele enam jämeda roppusena.

      muide soovitaksin - loe ta luulet ka, saad ehk paremini aru. jah muidugi pole see sama tase mis kaplinski v masing, või runnel või lepik, aga loetav igatahes, pika puuga üle suurest enamusest praegustest kulka peal vegeteerijatest.


      aga mis puutub teatud minister R'i siis ma kardan küll et temast pole järgmisel v ülejärgmisel FAC'il Mogherinile miskit ütlejat kasvõi näiteks vene sanktsioonide jätkamise vajalikkuse osas...
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Mida kaitseminister tegemata on jätnud? Lahingmasinad osteti? - osteti, ameerika väed on eestis? - on, uued tankitõrjerelvad osteti? - osteti, mõne nädala pärast toimub taasiseseisvumisaja suurim kordusõppus. Ütleks, et suht hästi oma ülesannetega hakkama saanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Mida kaitseminister tegemata on jätnud? Lahingmasinad osteti? - osteti, ameerika väed on eestis? - on, uued tankitõrjerelvad osteti? - osteti, mõne nädala pärast toimub taasiseseisvumisaja suurim kordusõppus. Ütleks, et suht hästi oma ülesannetega hakkama saanud.
          Need otsused oleks tehtud isegi siis, kui kaitseministriks oleks olnud puupakk.
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            EKRE-l on monopol perekonna kaitsmiseks?
            Mulle meeldib see väga õnnestunud PR Varro poolt, et suur osa eestlasi nüüd ühendabki omavahel perekonna kaitse ning homofoobia ja muud moodi nagu ka ei saa olla.

            Miks ei saa liberaal traditsioonilist perekonda kaitsta? Traditsioonilised pered vajavad väga kaitset, sest need ei kipu tänapäeval väga kestma. Homod ei lõhu ühtegi perekonda - hetero mehed ja naised lõhuvad enda perekondi ise.

            Usun, et viimane on selles valguses oluliselt tähtsam asjaolu, aga paljud nagu tähtsustavad kellegi teise kottimist rohkem.

            Täiesti idiootne juhtum, kus EKRE liige konkreetselt mängis idiooti ja jüngrid leiavad ikka mingi võimaluse kedagi teist süüdistada.

            Üldse tundub, et kogu maailma süü tuleks "liberastide" ja "pedede" peale suruda, siis oleks enda hing puhas!

            Kommentaar


              Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
              Mulle meeldib see väga õnnestunud PR Varro poolt, et suur osa eestlasi nüüd ühendabki omavahel perekonna kaitse ning homofoobia ja muud moodi nagu ka ei saa olla.

              Miks ei saa liberaal traditsioonilist perekonda kaitsta? Traditsioonilised pered vajavad väga kaitset, sest need ei kipu tänapäeval väga kestma. Homod ei lõhu ühtegi perekonda - hetero mehed ja naised lõhuvad enda perekondi ise.

              Usun, et viimane on selles valguses oluliselt tähtsam asjaolu, aga paljud nagu tähtsustavad kellegi teise kottimist rohkem.

              Täiesti idiootne juhtum, kus EKRE liige konkreetselt mängis idiooti ja jüngrid leiavad ikka mingi võimaluse kedagi teist süüdistada.

              Üldse tundub, et kogu maailma süü tuleks "liberastide" ja "pedede" peale suruda, siis oleks enda hing puhas!
              Nõustun. SUures osas.
              Ma ei kiida heaks Sooääre käiku, mis oli sulaselge troll.
              Samas tulenes see troll sinu mainitud teemast, kus pigem on tõmmatud homofoobiale mingi "perekonna kaitsmise" mask pähe. Kui oleks parlamendirühmal aus nimi ala "pededele peksa", "kooseluseadusele tuld" või midagi kolmandat, siis lasku Helmed ja EKRE käia. Sinna Sooääre minek oleks eriti nõme troll.
              Aga kui räägitakse mingitest traditsioonilise perekonna kaitsest, siis, noh, puhaku jalga.

              Kommentaar


                Meie tublid sotsid ja reformarid ju mõni aeg tagasi veel seletasid, et teeme palgaarmee ja kaotame ajateenistuse. Sellepärast ei suhtu mina kunagi hästi sotsist või reformarist kaitseministrisse. Ja Varro Vooglaiust niipalju, et mina imetlen seda venda. Ta teadis selgelt mis saama hakkab, kui ta sellise ristiretke ette võtab ja ta tegi seda ikka. Vähemalt on mõnel inimesel Eestimaal südikust, mitte reeta oma veendumusi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas matys Vaata postitust
                  Meie tublid sotsid ja reformarid ju mõni aeg tagasi veel seletasid, et teeme palgaarmee ja kaotame ajateenistuse. Sellepärast ei suhtu mina kunagi hästi sotsist või reformarist kaitseministrisse. Ja Varro Vooglaiust niipalju, et mina imetlen seda venda. Ta teadis selgelt mis saama hakkab, kui ta sellise ristiretke ette võtab ja ta tegi seda ikka. Vähemalt on mõnel inimesel Eestimaal südikust, mitte reeta oma veendumusi.
                  Mis siis saama hakkas?
                  Need tüübid, kes kooseluseaduse algatasid, teadsid ilmselt ka väga hästi, et mis saama hakkas. Võtsid kätte ja viisid seaduse vähemalt vastuvõtmiseni. Kehtima ta muidugi ilmselt niipea ei hakka, aga samamoodi julged vennad, et ei läinud "enamuse" tahtele alla andma ja ei reetnud oma veendumusi, eks?

                  Kommentaar


                    Nooh, ütleme nii, et igale inimesele on ju selge, et see kooseluseadus tuleb varem või hiljem ja võitlus selle vastu on nagu võidelda tuuleveskitega, kas kooseluseaduse algatajad oleks ka selle siis algatanud, kui teaks, et sellest ei saa asja? Kui tõesti nii, siis respect, aga ma kahtlen selles.

                    Kommentaar


                      Ma julgen kahelda, kas tegemist on vähemusega, sest praegu on populaarne olla n.ö teistsugune.

                      e: ja kui ennustada, siis pakun, et ca 20-ne aasta pärast saab trendiks enekas. Inimene lihtsalt hakkab tajuma enda väärtusetust.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Ma julgen kahelda, kas tegemist on vähemusega, sest praegu on populaarne olla n.ö teistsugune.
                        Otse loomulikult on seksuaalne sättumus populaarsuse küsimus. Vahetan seda nagu igal aastal kleidivärvi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          Need otsused oleks tehtud isegi siis, kui kaitseministriks oleks olnud puupakk.
                          Jaajaa, muidugi! Need asjad juhtusid ju isenesest, võiks öelda, et loodusliku protsessi käigus, kus inimese käel vähimatki osa ei olnud. Kaunis, kaunis evolutsioon, vaata ja imesta kõhuli samblapõõsal, Mati Kaal ühel ja Fred Jüssi teisel käel.
                          Olgu see juba psühholoogide pärusmaa täiusliku tõeni jõuda, kuid mulle arutule tundub lihtsalt, et alati on mõnusam laialt laita, kui mokaotsastki kiita.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Jaajaa, muidugi! Need asjad juhtusid ju isenesest, võiks öelda, et loodusliku protsessi käigus, kus inimese käel vähimatki osa ei olnud. Kaunis, kaunis evolutsioon, vaata ja imesta kõhuli samblapõõsal, Mati Kaal ühel ja Fred Jüssi teisel käel.
                            Olgu see juba psühholoogide pärusmaa täiusliku tõeni jõuda, kuid mulle arutule tundub lihtsalt, et alati on mõnusam laialt laita, kui mokaotsastki kiita.
                            Kõik muu tuleb iseenesest, aga maksud ja homoseksuaaliks hakkamine on valik. Obvious.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                              Kuskil on miskit mäda, kui kütus Eestis sama palju kui Soomes maksma hakkab..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas matys Vaata postitust
                                Meie tublid sotsid ja reformarid ju mõni aeg tagasi veel seletasid, et teeme palgaarmee ja kaotame ajateenistuse. Sellepärast ei suhtu mina kunagi hästi sotsist või reformarist kaitseministrisse.
                                ....
                                neid töllakaid kaitseministreid on meil veel rohkemgi olnud, näiteks 1 kes ilmselt sisukama tegevuse puudumisel otsustas klaasriste ehitama hakata.
                                tulemus ongi see mis ta täna on.
                                omal ajal poolmuidu vajalikku rasketehnikat ei ostetud, täna ei paku seda enam keegi.
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X