320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ebaloogiline, sest hipsterid ei saa rattaga maalt tööle ju sõita.
    Õige hipster ei sõida tööle, vaid kirjutab maakodus kirjutusmasinaga raamatut.

    Kommentaar


      Kui raske oleks kanepi dekriminaliseerimine?
      Maksustaks mandi - raha riigikassasse. Avaks mõned coffee shopid, turism kindlasti tõuseks. Kriminogeensed grupid jääks oma kasumist ilma jne. Win-win situatsioon
      Võib malli võtta Amsterdamist, mõndadest USA osariikidest jne.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        Kui raske oleks kanepi dekriminaliseerimine?
        Maksustaks mandi - raha riigikassasse. Avaks mõned coffee shopid, turism kindlasti tõuseks. Kriminogeensed grupid jääks oma kasumist ilma jne. Win-win situatsioon
        Võib malli võtta Amsterdamist, mõndadest USA osariikidest jne.
        Vaevalt riik sellise lükke teha julgeb. Kui just mõni Lääne-Euroopa riik veel sellist lüket ei tee, siis ehk Eesti teeb järgi.

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          Kui raske oleks kanepi dekriminaliseerimine?
          Väga, väga, väga raske. Eestis elab ülikonservatiivsete arusaamadega valija. Lisaks tuleksid arstid tänavatele.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Lisaks tuleksid ebameeldivad tegelased mõne riigikogulase uksetaha asja arutama

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Lisaks tuleksid ebameeldivad tegelased mõne riigikogulase uksetaha asja arutama
              Aga neid on ju 101.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Aga neid on ju 101.
                Neil 101 puudub üksmeel. Nad ei kata teineteise seljatagust.

                Kommentaar


                  Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                  Lühidalt ajabki närvi see, et jälle mina pean rohkem maksma hakkama. Kõik läheb ka kütuseaktsiisiga poes kallimaks. Ainuke asi mis ei taha meie riigis kuidagi tõusta on palk. Kui tõesti mu palk nüüd kolme aastaga 26% tõuseb siis pole probleemi. Jah, ma ei ole ülikoolis käinud. Töötan tööstuslikus sektoris, võib-olla sellepärast ei ole ma kõige parem inimene kellega argumenteerida. Point on lihtsalt selles, et töölisklassi, kes seda riiki ka väga suures osas üleval hoiavad, neisse võiks väheke lugupidavamalt suhtuda. Mingi hetk võib ka minul ja paljudel teistel kogu sellest palaganist kopp ette saada, ja ongi aeg siit riigist lahkuda, kui ei näidata mingit austust tavalise tööinimese vastu.
                  Umm... antud maksutõusud on ju selleks tehtud, et madalamapalgaliste elu paremaks läheks. Kasvõi selle tulumaksumiinimumi tõusuga peaks näiteks 1000 brutopalgaga tegelane iga kuu 10 eurtsi rohkem saama. 10 euro eest saab täna keskmiselt 9 liitrit bensiini. Et bensiinihinna tõus 5 senti liitrilt selle "ära sööks", siis peaks inimene tarbima igakuiselt kuskil 200 liitrit kütust, ehk siis 4 paagitäit kui nüüd auto võtab keskmiselt mingi 7 liitrit, siis see tähendab et hinnatõus hakkab mõjutama inimest, kes sõidab igakuiselt kuskil 2800 kilomeetrit ja no ma väga palju selliseid inimesi ei tea.

                  Keda see aktsiis reaalselt mõjutab on a) transpordiettevõtted ja b) kütuseettevõtted. Nendel on sellest kõige rohkem kaevata. Täpselt nagu Tarmo iga kord räägib, et paneb tehase kinni, kui õllel aktsiisi tõstetakse, siis ka praeguse hüsteeria taga on tegelikult kütusefirmade lobi, kes lihtsalt kardavad oma kasumi pärast, reaalselt lihtsalt tõstetakse see kellegi teise taskusse. Sellele on külge haakinud EKRE ja teised opositsioonierakonnad, kes üritavad lihtsalt odavat populaarsust võita.

                  Kogu see asi haiseb rõvedalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Umm... antud maksutõusud on ju selleks tehtud, et madalamapalgaliste elu paremaks läheks. Kasvõi selle tulumaksumiinimumi tõusuga peaks näiteks 1000 brutopalgaga tegelane iga kuu 10 eurtsi rohkem saama. 10 euro eest saab täna keskmiselt 9 liitrit bensiini. Et bensiinihinna tõus 5 senti liitrilt selle "ära sööks", siis peaks inimene tarbima igakuiselt kuskil 200 liitrit kütust, ehk siis 4 paagitäit kui nüüd auto võtab keskmiselt mingi 7 liitrit, siis see tähendab et hinnatõus hakkab mõjutama inimest, kes sõidab igakuiselt kuskil 2800 kilomeetrit ja no ma väga palju selliseid inimesi ei tea.

                    Keda see aktsiis reaalselt mõjutab on a) transpordiettevõtted ja b) kütuseettevõtted. Nendel on sellest kõige rohkem kaevata. Täpselt nagu Tarmo iga kord räägib, et paneb tehase kinni, kui õllel aktsiisi tõstetakse, siis ka praeguse hüsteeria taga on tegelikult kütusefirmade lobi, kes lihtsalt kardavad oma kasumi pärast, reaalselt lihtsalt tõstetakse see kellegi teise taskusse. Sellele on külge haakinud EKRE ja teised opositsioonierakonnad, kes üritavad lihtsalt odavat populaarsust võita.

                    Kogu see asi haiseb rõvedalt.
                    Kui transpordiettevõtteid mõjutab, siis peaks see ju meid kõiki mõjutama?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                      Kui transpordiettevõtteid mõjutab, siis peaks see ju meid kõiki mõjutama?
                      Mõjutabki ja olen isiklikult ka selle vastu, eelkõige tänu sellele, et olen veendunud parempoolne ja päris kindel, et riigis on hea siis kui selle riigi ettevõtetel on hea ja antud seadus annaks kindlasti konkurentsieelise näiteks lätlastele samas valdkonnas.
                      Fakt on aga see, et kogu see protest on üles ehitatud valele ja inimesed on kaasatud eeldusel, et nad ei oska põhikooli matemaatikat ja ei saa aru, et nende isiklikule rahakotile ei mõju see üldse nii nagu praegu pasundatakse.

                      Kommentaar


                        Tundub, et on hästi välja tulnud. Olgu inimene nii loll või tark kui tahes, kuid selle laksuga kaotab Reformierakond korraliku hunniku valijaid.

                        Kuidas see ei mõju meie isklikule rahakotile? Kui kütus läheb kohati kallimaks kui Soomes, siis ei julge mõeldagi palju hinnad veel poes tõusevad. Asi polegi selles kas ma kulutan kütusele kuus 5 eurot rohkem või vähem.

                        Kommentaar


                          Aitab ainult astmeline tulumaks!
                          Kuni 200 maksuvaba
                          201-500 - 15%
                          501-1000 - 20%
                          1001 - 2000 - 25%
                          2001 - 5000 - 30%
                          Üle 5000 - 40%

                          Kommentaar


                            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                            Tundub, et on hästi välja tulnud. Olgu inimene nii loll või tark kui tahes, kuid selle laksuga kaotab Reformierakond korraliku hunniku valijaid.

                            Kuidas see ei mõju meie isklikule rahakotile? Kui kütus läheb kohati kallimaks kui Soomes, siis ei julge mõeldagi palju hinnad veel poes tõusevad. Asi polegi selles kas ma kulutan kütusele kuus 5 eurot rohkem või vähem.
                            Reformarid on juba valitud, ehk siis peale valimisi valijate kaotamine ei koti kedagi, tavaliselt tehakse ju kõige raskemad otsused ka koheselt peale valimisi ning siis aasta enne hakatakse pigem tegutsema populistlikult. Näiteks palju pasundatud kiirlaenuseadus. Mis sellest nüüd saanud on?
                            Ja jutt sul üldjoontes päris õige, nagu ma ka ise mainisin, siis mina olen samuti sellise maksutõusu vastu ja just sellel põhjusel nagu sa mainisid, see toob kaasa üleüldise hinnatõusu või siis annab ettevõtetele hea põhjuse miks rohkem raha küsida oma toodete eest, sest "kütus".
                            Minu põhipoint on see, et põhjus miks seda maksutõusu tehakse on lihtsalt maksumuudatused, mis on vägagi sotside värvi. Reform on oma lubadustes tavaliselt läinud lihtsalt tulumaksu alanduse teed, see et tõstetakse igasugu toetusi, luuakse mingeid abiprogramme vaestele, tõstetakse lapsetoetusi jms. Kogu see programm on vasakpoolne. Vasakpoolsus tähendabki paksu riiki ja kõrgeid makse jne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas optiums Vaata postitust
                              Aitab ainult astmeline tulumaks!
                              Kuni 200 maksuvaba
                              201-500 - 15%
                              501-1000 - 20%
                              1001 - 2000 - 25%
                              2001 - 5000 - 30%
                              Üle 5000 - 40%
                              Maksustama peaks ikka rikkaks olemist, mitte rikkaks saamist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Neil 101 puudub üksmeel. Nad ei kata teineteise seljatagust.
                                Tuleb lihtsalt kooseluseadus siis ennem vastu võtta ja seljatagused on kindlustatud.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X