320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://vabaerakond.ee/?p=1

    Kommentaar


      link on forbidden
      Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like nonnn.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        link on forbidden
        https://imgur.com/qRnb61e
        Kes viitsib küll sellise jamaga tegeleda? Jaalotada? Get a grip.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Vaadates viimase aja väljaütlemisi Martin Helme poolt, siis tundub, et kui vanem Helme poliitikast tagasi tõmbub, siis muutub EKRE veel oluliselt suuremaks naljanumbriks. Kui Helme seenior suudab öelda oma arvamused välja vähemalt mingilgi määral viisakas ja normaalses võtmes, siis Martin on täitsa lapsesuu ju

          @jutt sallimatuse kohta
          @lillade armee

          Kommentaar


            @jutt sallimatuse kohta
            @lillade armee
            avatar43633_7.jpg

            555555
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              "Külaliste seas võttis sõna ka kolm korda riigikogu ja ühe korra europarlamendi valimistel osalenud üksikkandidaat Svetlana Ivnitskaja, kes nimetas end ainsaks legitiimseks rahvaesindajaks Eestis ja kritiseeris ministeeriumite arvu."
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Ootan juba põnevusega raamatut pealkirjaga "Jaak Madison: jutte igale maitsele".
                Tüüp on saanud paari kuuga rohkem (negatiivset) tähelepanu kui kõik poliitikud aastate jooksul kokku

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Ootan juba põnevusega raamatut pealkirjaga "Jaak Madison: jutte igale maitsele".
                  Tüüp on saanud paari kuuga rohkem (negatiivset) tähelepanu kui kõik poliitikud aastate jooksul kokku
                  Kahtlustan, et selles saagas ei ole veel viimast sõna öeldud, seega raamatuga pole vaja veel kiirustada

                  Kommentaar


                    Huvitav, kuidas siinsed EKRE valijad oma esindajate tegemistesse suhtuvad. Maailmavaatelisus maailmavaatelisuseks, aga mulle küll muljet ei jää, et nad pikemas plaanis rahva hüvanguks tahaksid asju ajada.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Sveta, ainuke legetiimne rahva esindaja, 770k baller - https://www.youtube.com/watch?v=2X6t...tu.be&t=14m25s
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        770k baller

                        Tarkusetera/tähelepanek Reinsalult ka "Sest riigi ülalpidamine peab maksumaksjale olema jõukohane nii täna, kui homme."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          Huvitav, kuidas siinsed EKRE valijad oma esindajate tegemistesse suhtuvad. Maailmavaatelisus maailmavaatelisuseks, aga mulle küll muljet ei jää, et nad pikemas plaanis rahva hüvanguks tahaksid asju ajada.
                          Tundub, et tema on suli enne Toompeale jõudmist, ülejäänud väheste eranditega muutuvad sulideks alles seal.

                          Kommentaar


                            Ma pole absoluutselt nats ega EKRE valija, aga Berendsoni viimane lugu Madisonist on küll naljakas: "See pole sõna-sõna vastu jutt, sest meil on kaks anonüümset süüdistajat."

                            Lits, palun.

                            Enne Tallinki lubatud andmeid pole mõtet kireda. Madison ise on aga ilmselt oma PRis üks saamatumaid avaliku elu tegelasi viimasel ajal.

                            Kommentaar


                              Nägin täna Cadillac Escalade-i millel oli kütuseaktsiisi tõstmise vastane kleeps tagaklaasil.. paistis päris koomiline.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                nägin eile muidu jaagu poissi ehedas elusuuruses. lips oli ees ja läikiv(ilmselt mingi kallim) ülikond seljas. soovisid oma hailhitlerlastega genkluppi minna, aga nagu otsene tsitaat/psalm ütles: "ärme lähe sinna, seal on mingi kaltsupidu"

                                ma olen ka nüüd kuulus
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X