320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pole absoluutselt EKRE valija ega konservatiiv.. Põhimõtteliselt täiesti vastand lausa... aga selles seisukohas jagan natuke ikkagi konservatiivsemat vaadet.
    Maailmas pole väga praktikaid, kus immigratsioon aafrikast oleks väga hästi lõppenud.


    Eriti veel, kui oleme niivõrd väike riik, kellel isegi ~30% immigrandid juba riigis sees. Meie jaoks on kas või 1000 immigranti sama suurusjärk, mis näiteks ~60000 inglismaale. Suuremas plaanis pole me väga kasulikud, kuid ise oleme ääretult haavatavad.

    Rahaline toetus on teine jutt.

    Kommentaar


      Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
      Ma pole absoluutselt EKRE valija ega konservatiiv.. Põhimõtteliselt täiesti vastand lausa... aga selles seisukohas jagan natuke ikkagi konservatiivsemat vaadet.
      Maailmas pole väga praktikaid, kus immigratsioon aafrikast oleks väga hästi lõppenud.


      Eriti veel, kui oleme niivõrd väike riik, kellel isegi ~30% immigrandid juba riigis sees. Meie jaoks on kas või 1000 immigranti sama suurusjärk, mis näiteks ~60000 inglismaale. Suuremas plaanis pole me väga kasulikud, kuid ise oleme ääretult haavatavad.

      Rahaline toetus on teine jutt.
      Mis sa arvad, et palju neist Eestisse püsima jääks?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Mis sa arvad, et palju neist Eestisse püsima jääks?
        Aga las lähevad otse?!?!?!?!


        Madison ütles ikka si*aks hästi täna
        "Kui rahvuslus, kui konservatiivsus, kui patriotism on natsism, siis ma olengi nats."

        Kommentaar


          Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
          Ma pole absoluutselt EKRE valija ega konservatiiv.. Põhimõtteliselt täiesti vastand lausa... aga selles seisukohas jagan natuke ikkagi konservatiivsemat vaadet.
          Maailmas pole väga praktikaid, kus immigratsioon aafrikast oleks väga hästi lõppenud.


          Eriti veel, kui oleme niivõrd väike riik, kellel isegi ~30% immigrandid juba riigis sees. Meie jaoks on kas või 1000 immigranti sama suurusjärk, mis näiteks ~60000 inglismaale. Suuremas plaanis pole me väga kasulikud, kuid ise oleme ääretult haavatavad.

          Rahaline toetus on teine jutt.
          Okei, paneks siis asjad konteksti - praeguse seisuga on maailmas ca 50 MILJONIT PÕGENIKKU.
          Maailm seisab silmitsi suurima põgenikekriisiga pärast II maailmasõda.

          Ma saan aru, et Madisonil ajab kõvaks mingi piiri sulgemise teema ja abi saatmine piiri valvamiseks L-Euroopas, aga siin on näha selgelt probleemi mittemõistmist. Sellest 50 miljonist suure osa ELU ON REAALSELT OHUS. Nende võimalus on - kas riskida oma eluga ja jääda paigale või proovida emigreeruda. Kui L-Euroopa piir oleks raudkindlalt kinni siis see on nagu rauduks mis eraldab inimesi eluvõimalusest.

          Kui mul on valida kas rahvuse säilimine teistsugust päritolu inimeste massilise suremise arvel või rahvuse kadumine teistsugust päritolu inimesi päästes siis ei kahtleks ma murdosakski sekundist teise valiku tegemiseks. Mille kuradi poolest on meie eluõigus nii palju suurem? Sellest et me oleme valged? Sellest et me olime siin enne?

          Kommentaar


            Sellest 50 miljonist suure osa ELU ON REAALSELT OHUS. Nende võimalus on - kas riskida oma eluga ja jääda paigale või proovida emigreeruda. Kui L-Euroopa piir oleks raudkindlalt kinni siis see on nagu rauduks mis eraldab inimesi eluvõimalusest.

            Kui mul on valida kas rahvuse säilimine teistsugust päritolu inimeste massilise suremise arvel või rahvuse kadumine teistsugust päritolu inimesi päästes siis ei kahtleks ma murdosakski sekundist teise valiku tegemiseks. Mille kuradi poolest on meie eluõigus nii palju suurem? Sellest et me oleme valged? Sellest et me olime siin enne?
            Tüüpiline vasakäärmuslik infantiilne loba. Esiteks, enamik neist on tavalised majanduspõgenikud. Teiseks, leidub nende aitamiseks muidki võimalusi kui neid karjakaupa vastu võtta. Kolmandaks, kas sina oled nõus selle lõbu kinni maksma? Mitu põgenikku su kodus hetkel muidu elab?

            Kommentaar


              Algselt postitas Amos Vaata postitust
              Aga las lähevad otse?!?!?!?!


              Madison ütles ikka si*aks hästi täna
              "Kui rahvuslus, kui konservatiivsus, kui patriotism on natsism, siis ma olengi nats."
              Ega nemad läheksidki otse, aga need kohad otse ei võta. Ja kui sinu jaoks on mingi perssekukkunud Madison autoriteet, siis jõudu sulle.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Mille kuradi poolest on meie eluõigus nii palju suurem? Sellest et me oleme valged? Sellest et me olime siin enne?
                Selle poolest, et me ei ole feodaalühiskonda pidama jäänud, aumõrvu ja FGMi sooritavad usuhullud troglodüüdid.

                Kumbaya tasakaalustuseks soovitaks sul nt J.M.K.E-d kuulata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ja kui sinu jaoks on mingi perssekukkunud Madison autoriteet, siis jõudu sulle.
                  Ühe lause põhjal teed selliseid järeldusi? Raske oleks olla sina. Ikka väga raske.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Tüüpiline vasakäärmuslik infantiilne loba. Esiteks, enamik neist on tavalised majanduspõgenikud. Teiseks, leidub nende aitamiseks muidki võimalusi kui neid karjakaupa vastu võtta. Kolmandaks, kas sina oled nõus selle lõbu kinni maksma? Mitu põgenikku su kodus hetkel muidu elab?
                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Tüüpiline vasakäärmuslik infantiilne loba. Esiteks, enamik neist on tavalised majanduspõgenikud. Teiseks, leidub nende aitamiseks muidki võimalusi kui neid karjakaupa vastu võtta. Kolmandaks, kas sina oled nõus selle lõbu kinni maksma? Mitu põgenikku su kodus hetkel muidu elab?
                    Sa ikka saad aru või oled kuulnud, et pool kuradima lähis idast sõdib omavahel? Mis kuradi majanduspõgenikud, muidugi on ka neid, aga keegi kurat ei räägigi nende vastuvõtmisest. Räägitakse reaalsetest kriisipiirkondadest pärit inimeste vastuvõtmisest. Inimeste, kelle kodukohas käib sõda ja massiline tapmine. Kui see, kui inimene peab teiste inimeste elu ülemaks rahvustundest, religioonist või must säärasest teeb temast infantiilse vasakradikaali, siis on päris kole mõelda neile mitte vasakradikaalidele.
                    Mina ka ei poolda mingit massilist immigratsiooni, aga oma argumentides võiks ikkagi mõistuse piiridesse jääda ja mitte päris full retard minna.

                    Rääkimata Moyast kelle üldistamise tase kipub liikuma sarnasel teljel argumentidega nagu "iga araablane on terrorist ja usuhull" või"kõik neegrid on kriminaalid". Ennast niipalju arenenumaks inimrassiks pidades võiks mõelda sellele, et mille poolest see marurahvuslus usuhullusest parem on. Samasugune äärmuslike dogmade uskumine ja pealesurumine ilma erilist kriitilist mõtlemist kasutamata. Kas olemegi ikka palju arenenumad ja paremad?

                    Eriti naljakas aga samas ka kurb on kuidas need samad inimesed, kes on siis homoseksuaalide või immigrantide või teab veel mille vastu ei suuda enamasti argumenteerida ilma, et hakkaks pihta mingi meeletu lahmimine ja counti sarnane sõimamine ja tati pritsimine. Minu arust on see jumala normaalne ja eluterve kui meil on diskussioon kooseluseaduse või aktsiisitõusude või immigrantide vastuvõtmise üle. Igati normaalne kui on erinevaid arvamusi. Aga sellega, kui inimesed kohe lahmides, üldistades ja sõimates barrikaadidele hüppavad ja oma sisemist viha välja elama hakkavad, värvivadki nad ennast ise nurka, kus neid ongi jube kerge radikaalideks nimetada ja seega nende arvamusi naeruvääristada ja sellega neid sisulistest aruteludest välja jätta.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Sa ikka saad aru või oled kuulnud, et pool kuradima lähis idast sõdib omavahel?
                      Esiteks võiks endale selgeks teha, miks Lähis Idas selline korralagedus on. Ehksiis miks Meerika idioodid saudide õhutusel kõike ümbritsevat valimatult segi pommitama hakkasid. Aga see selleks.
                      Ütleme, et meie "riigijuhid" löövad Juuropi ees tolerantsi ja humaansuse nimel kulpi ning võtavad mingi 9k pärdikut riiki. Niisis küsimused:
                      1) Kes selle "tolerantsuse" kinni maksab?
                      2) Kuhu nad panna?
                      3) Kes neile hariduse annab?
                      4) Kus nad tööle hakkavad?
                      5) Kuna nad tagasi lähevad?

                      Esita nüüd mõned vettpidavad vastused. Ja mingist Euroopalikust demokraatiast, lilledest ning vikerkaartest ära jahuma hakka.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas boobek Vaata postitust
                        Esiteks võiks endale selgeks teha, miks Lähis Idas selline korralagedus on. Ehksiis miks Meerika idioodid saudide õhutusel kõike ümbritsevat valimatult segi pommitama hakkasid. Aga see selleks.
                        Ütleme, et meie "riigijuhid" löövad Juuropi ees tolerantsi ja humaansuse nimel kulpi ning võtavad mingi 9k pärdikut riiki. Niisis küsimused:
                        1) Kes selle "tolerantsuse" kinni maksab?
                        2) Kuhu nad panna?
                        3) Kes neile hariduse annab?
                        4) Kus nad tööle hakkavad?
                        5) Kuna nad tagasi lähevad?

                        Esita nüüd mõned vettpidavad vastused. Ja mingist Euroopalikust demokraatiast, lilledest ning vikerkaartest ära jahuma hakka.

                        Sa ei saanud ikka yldse mu postitusest aru.
                        Esiteks, see lause mida sa tsiteerisid puudutas siin varasemat väidet, et enamus nendest pagulastest oleks majanduspõgenikud. Ma ie nõustunud sellega. See ei tähenda, et ma kohe massilist immigratsiooni toetaks.

                        Teiseks, ma ka mainisin, et ma ei poolda mingit massilist immigratsiooni. Kindlasti mitte seda, et me neid 10 v6i 9 tuhande kaupa siia tooks.

                        Kolmandaks, minu postituse point oli eelkõige see, et selline debatt nagu sa oma kysimustega esitasid on v2ga normaalne ja selle üle peakski arutama. Mina ei pea end nii targaks et kõigile neile kysimustele küll vastata, seda ma tunnistan.
                        Aga ja ma rõhutan seda veelkord, mitte keegi, ei valitsus, riigikogu ega haritud intelligentsed inimesed ei hakka seda debatti ennem pidama kui sinu ja sinu m6ttekaaslaste poolt esitatud argumente ei esitata ilmselge rassiviha, sõimu ja meeletul üldistamise taustal nagu viitab sinu lause "Ütleme, et meie "riigijuhid" löövad Juuropi ees tolerantsi ja humaansuse nimel kulpi ning võtavad mingi 9k pärdikut riiki."

                        Just selliste seisukohtade ja väidete põhjal värvitaksegi ennast nurka, kus keegi ei taha ega suuda debatti nendega pidada ja argumenteeritud vaidlus ongi v6imatu. Seda sama teeb ka EKRE, eesotsas oma massiliste delfi kommentaariumi toetajatega.

                        Ma kordan veelkord, mina olen selles kysimuses pigem kahevahel, ma toetaks ilmselt teatavat rahalist abi ning ka solidaarsuse märgina väikest pagulaste arvu suurendamist, kes siia riiki tulevad, aga kindlasti ei poolda ma niivõrd suurt immigratsiooni millest sina rääkisid. Seega ei ole ma ka õige inimene su küsimustele vastama.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Aga me tegelikult ju saame aidata küll. Võtame siis mustamandrimeeste asemel sisse sõjapõgenikke Ukrainast. Sinitaeva ees ja mustal mullal siis täitsa aaria mees. Sulandub ühiskonda ka kenasti ja.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Mingit debatti ei saagi toimuda kui humanistid konkreetsetele küsimustele vastata ei suuda. Selle asemel öeldakse, et vastaspool on natsist rasist ja kuulutatakse lahing võidetuks. No ei ole mõtet selgitada, et raha tuleb meie taskust, korterid ehitatakse meie raha eest, haridust ei anna neile keegi, kogu eluks jäävad nad madalapalgaliseks või isegi töötuks ja tagasi ei pöördu nad enam kunagi. Kohalike venelaste "integreerimine" peaks ju meile hoiatav eeskuju olema aga mõned inimesed ei õppi kunagi. Lootusetu siin mingit sisulist teemat arendada.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas boobek Vaata postitust
                              Kohalike venelaste "integreerimine" peaks ju meile hoiatav eeskuju olema aga mõned inimesed ei õppi kunagi. Lootusetu siin mingit sisulist teemat arendada.
                              Venelased on hoopis muu teema kui see immigratsioonimöll Lääne Euroopas.
                              Venelased olid siin ligi 50 aastat peremehed ja ootus integratsiooniks oli teistpidine. Umbes nagu meie siin nüüd, eksole.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Mis sa arvad, et palju neist Eestisse püsima jääks?
                                Kusjuures suurepärane point. Teoorias oleks loomulikult hea kui siit edasi mindaks kas soome või rootsi, kus on suured vähemusgrupid nendest murjamitest juba olemas. Teine küsimus on EL-i seadused, kas nad üldse saavad Eestist lahkuda muusse riiki näiteks tööd tegema või töötu abirahade peale.

                                Mina olen täielikult vastu aafriklaste siia tulekule. Eile käisin Helsingis Itäkeskuses hilja õhtu trennis ning sealt metroole jalutades nägin nelja soomlast kes karjusid tänaval järjepidevalt "Oulu Kärpät" ning peale seda seitset gruppi neegreid kus igas grupis 4-9 inimest. Mustamägi mida ma pean tallinnas oma kodurajooniks, ma ei kujutaks sellist asja küll ette et seal mingi neegrite pundid oleks. Aga õnneks niikaua kuni Mehanisaator rajoonis on, küll ta hoolitseb valge rassi ülemvõimu eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X