320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Krt ma ei saa aru, mis kohalikel natsidel kaltsupeade vastu on. Väga stiilsed vanad ju oma patriarhaadiga. Naisel sisuliselt mingeid õigusi pole - kui vana ikka ütleb, et nii on, siis nii on. Ja võtab naiselt ära passi, telefoni ja arvuti, et ei saaks hädaldama hakata. Unelm ju.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      http://www.seitsmesed.ee/meelelahutu...nii-sallimatu/

      Helme laskis Randpere kenasti potist alla.

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        http://www.seitsmesed.ee/meelelahutu...nii-sallimatu/

        Helme laskis Randpere kenasti potist alla.
        Ee... mis osas siis ka ?

        Selles, et ta ajab mingit umbmäärast iba teemal "keegi ei rääkinud enne valimisi maksutõusudest?!?!". See on siililegi selge, et kui midagi antakse juurde siis tuleb kuskilt ka võtta ja riik enamasti võtab maksude kujul.

        Või siis toetusgrupi juures, kus Helme hakkab lõua värisedes rääkima, et inimesed tahtsid liituda toetusgrupiga, millega nad ise nõus ei olnud. Samal ajal kui välja oli käidud toetusgrupi nimi ja selle seisukoht eksisteeris toona ainult Helme enda peas.Räägib mingi asja tagurpidi pööramisest mis eksisteeris ainult tema enda peas ju... sellise asja nimi on luulud.

        Või siis "ainult Eesti huvidest mõtleva inimese saatmine Euroopa asjade komisjoni"- et see mees kes praeguseks hetkeks on nii valetanud kui ka varastanud (mõlemad tegevused dokumenteeritud).
        (Muidugi seda tuleb tunnistada, et vastus viitega Rosimannusele oli retooriliselt ja mõtteliselt omal kohal).


        Aga noh, eks kui Sa oled haamer, siis meenutavad kõik asjad alasit... ja kui kedagi toetad, siis laseb alati soosik ju vastase potist alla...

        Kommentaar


          Lasi alla? Helme demonstreeris meile vägistamist. Piinlik oli vaadata seda Randpere soga seal.

          Ja mees omastas kaotatud telefoni (kellegi taskust ega kajutist see võetud ei olnud, dokumenteeritud) ning selle eest on ta suli, pätt ja kaabakas kes peaks riigikogust lahkuma? Aga te käisite ka kõik kunagi õunaraksus? Võõrale valdusele tungimine? Tööd ei tohi te enam saada oma elu jooksul! Ja ärge ajage, et kohatu näide - hui ongi. Omade meeste silmas palki ei näe, aga võõral panete isegi pindu tähele!
          EKRE sai 7 kohta sellepärast, et nad ei hakanud NII labaseid võtteid kasutama nagu Savisaare ning Venemaaga ähvardamine.

          Ja muidugi on MARUirooniline lugeda rainiselt haamri ja alasi näidet. Denial denial denial...

          ''See on siililegi selge, et kuskilt peab võtma."
          AGA ÄRA MURETSE - MEIL ON SELLEJAOKS EELARVES RAHA OLEMAS!

          Kommentaar


            Algselt postitas Amos Vaata postitust
            Lasi alla? Helme demonstreeris meile vägistamist. Piinlik oli vaadata seda Randpere soga seal.

            Ja mees omastas kaotatud telefoni (kellegi taskust ega kajutist see võetud ei olnud, dokumenteeritud) ning selle eest on ta suli, pätt ja kaabakas kes peaks riigikogust lahkuma? Aga te käisite ka kõik kunagi õunaraksus? Võõrale valdusele tungimine? Tööd ei tohi te enam saada oma elu jooksul! Ja ärge ajage, et kohatu näide - hui ongi. Omade meeste silmas palki ei näe, aga võõral panete isegi pindu tähele!
            EKRE sai 7 kohta sellepärast, et nad ei hakanud NII labaseid võtteid kasutama nagu Savisaare ning Venemaaga ähvardamine.

            Ja muidugi on MARUirooniline lugeda rainiselt haamri ja alasi näidet. Denial denial denial...

            ''See on siililegi selge, et kuskilt peab võtma."
            AGA ÄRA MURETSE - MEIL ON SELLEJAOKS EELARVES RAHA OLEMAS!
            Seda viimast väljendit kasutas IRL. Valitsuses on kaks erakonda veel lisaks nendele...

            Umm... jah, sest noh infoletist enda tasku panemine ei ole ju varastamine. Kui oleks võimalus tagasi anda, aga seda ei tee. See on varastamine ja nii tõlgendas seda ka politsei.

            Ma pean ütlema, et näiteks minu nimel ei ole ühtegi varastamist... võib-olla ma siis tõesti mingites aspektides erinen Sinust.

            Ja muidugi MARU POSITIIVNE on näha sellist klassikalist demagoogiat, mille nimi on argument ad hominem, ehk otseselt minu kohta s*tasti öelda, kui ma tõin välja need punktid milles minu meelest ei olnud üheselt Helme oma oponendist üle...

            Kommentaar


              Ei tahtnud kindlasti sind solvata, vaid seda argumenti. Vabandused kui sellise mulje jätsin (no sarcasm). Jätame need mängud muudele asjapulkadele siin foorumis. Lihtsalt sinu point oli, et me usume pimesi kõike mida Helme räägib, ma vastasin samaga.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Ee... mis osas siis ka ?

                Selles, et ta ajab mingit umbmäärast iba teemal "keegi ei rääkinud enne valimisi maksutõusudest?!?!". See on siililegi selge, et kui midagi antakse juurde siis tuleb kuskilt ka võtta ja riik enamasti võtab maksude kujul.

                Või siis toetusgrupi juures, kus Helme hakkab lõua värisedes rääkima, et inimesed tahtsid liituda toetusgrupiga, millega nad ise nõus ei olnud. Samal ajal kui välja oli käidud toetusgrupi nimi ja selle seisukoht eksisteeris toona ainult Helme enda peas.Räägib mingi asja tagurpidi pööramisest mis eksisteeris ainult tema enda peas ju... sellise asja nimi on luulud.

                Või siis "ainult Eesti huvidest mõtleva inimese saatmine Euroopa asjade komisjoni"- et see mees kes praeguseks hetkeks on nii valetanud kui ka varastanud (mõlemad tegevused dokumenteeritud).
                (Muidugi seda tuleb tunnistada, et vastus viitega Rosimannusele oli retooriliselt ja mõtteliselt omal kohal).


                Aga noh, eks kui Sa oled haamer, siis meenutavad kõik asjad alasit... ja kui kedagi toetad, siis laseb alati soosik ju vastase potist alla...
                Seda ma näiteks silmas pidasingi, et kui Valdo hakkas sonima Madisonist, tuletas Helme Michalit ja Rosimannust meelde. Ise oleks juurde lisanud, et kui Madisoni telefonijama mõistis erakond vähemalt hukka ja tüüp ise vabandas, siis Ref määras eelmainitud kaks tegelast rahumeeli ministriteks.
                Ja see toetusgrupi värk oli ju puhas trollimine. Seda on tunnistanud isegi veendunud EKRE vastased, ka siin foorumis. Samuti oli Helmel õigus, et valimiskampaania ja -debattide ajal ei rääkinud kütuseaktsiisi tõusust Reformierakond midagi.
                Lisaks jäi Helme minu arust väitluses puhttehniliselt peale.

                Kommentaar


                  Valdo asemel oleks võinud Rõivas olla

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Lisaks jäi Helme minu arust väitluses puhttehniliselt peale.
                    Kindlasti. Mees näitas klassi ning ainult ühel korral hakkas samal ajal vastu rääkima.

                    See oli veel piinlikum kui punkrisaate joodik Helme ja kaamerate ees kõva meest mängida üritas.

                    Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                    Valdo asemel oleks võinud Rõivas olla
                    Eks tal jäi õpik koju ning ei hakanud riskima ja saatis etturi enda eest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Samuti oli Helmel õigus, et valimiskampaania ja -debattide ajal ei rääkinud kütuseaktsiisi tõusust Reformierakond midagi.
                      Mis need EKRE katteallikad siis olid, millest nemad rääkisid? Langetame käibeka 10 possa peale ja sellega hakkavad inimesed tarbima ja ilgelt raha tuleb riigikassasse. Ja siis veel pangamaks.

                      Kommentaar


                        Kõik mis pole maha naelutatud, on minu oma. Kõik mille saab lahti kangutada, pole maha naelutatud.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Mis need EKRE katteallikad siis olid, millest nemad rääkisid? Langetame käibeka 10 possa peale ja sellega hakkavad inimesed tarbima ja ilgelt raha tuleb riigikassasse. Ja siis veel pangamaks.
                          Ei tasu unustada seda, et meil oleks praegu ilmselt tulemas Euroopa odavaim elekter. Nende 2 kõige kallimat lubadust oleksid võtnud riigieelarvest ära juba üle 1,5 miljardi aastas. Kujutage nüüd ette neid katteallikaid mis sarnaste ideede teostamiseks tuleks leida. Populismus maximus.

                          Edit: http://uudised.err.ee/v/arvamus/5289...PD-FA.facebook Just gonna leave this here. (Jäädes ootama jüngrite meeleheitliku pahameeletormi)
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Palylistist tuli selline lugu ja ma hakkasin mõtlema, et kas pole kummaline - need samad inimesed, kes ütlevad, et riik tõmbab meid kõiki lohku ja mõnuagent, kes ütleb, et ta on kõik läbi oma suure töö saavutanud, peaks vait olema ning maaelu doteerima. Need samad inimesed peksaksid migrandid piirilt tagasi, sest me oleme ju ometigi neist nii palju rohkem tööd teinud ja oleks ebaaus, et me nende elu peaksime kinni maksma.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Tundub, et Soome natsid on lillad. Piirid kiirelt kinni, enne kui tõbi ka siia jõuab.

                              Soome rahvuslik-konservatiivse partei esindaja Nuuti Hyttinen tegi veebruaris ettepaneku, et Helsingi rajatavata keskraamatukogu ette tuleks püstitada Tom of Finlandi ausammas, kirjutab ajalehe Helsingi Sanomat veebiväljaanne.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                http://arvamus.postimees.ee/3170975/...-rootsi-naitel selliste teemade puhul on natuke kahju, et elame justkui binaarses maailmas, kus saab olla ainult üks või teine. Igasugused rahvuslased tümitavad liberaale, et VAADAKE, MIS JUHTUB TEIE MAAILMAVAATEGA, kuigi mina liberaaline olen ka sellisele asjale absoluutselt vastu.

                                Pime liberalism ongi väga ohtlik, samamoodi nagu pime konservatiivsus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X