320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub, et delfi kommentaarium on juba alates sellest Varro kampaaniast täielikult EKRE trollide poolt ära kaaperdatud, Kutser ja kompanii ei pääse üldse enam löögile, rääkimata teistest. Kahjuks on eelistatud kvantiteeti kvaliteedile, osad kommentaarid millele sadades plusse laotud on ikka allapoole igasugust arvestust:
    Naine, 27.04.2015 19:54
    ära soga siin. Lihvigu peded teineieise tagumikke niipalju, kui jõuavad, aga ärgu tulgu tänavatele demonstratsioone tegema ja lippudega vehkima ning pede propagandat tegema NOORTE SEAS !!!
    Patriot 27.04.2015 19:58
    Loone Ots, 21.saj ei tähenda, et perverssused headuse nimel on ok. Milline headus? Kas see on headus kui kaks isa oma adopteeritud poisslast seksuaaleslt läbi kooliatvad enn kui too 14 aastaseks saab? Üle 50% USA homoperedes just nii toimitakse. Kas see on ok?
    püha taevas 27.04.2015 20:35
    milleks keegi Ots nii kohutavalt pingutab. Mis on selle sõnumi sisu? Tõesti, lihtsalt nii vastu hakkab juba see homopropaganda. Kulla autor, meie tradistoonilise pere kaitsjad teame et te olete siin olemas, te olete kogu aeg olnud ja mitte keegi pole tulnud teid KIVIDEGA SURNUKS loopima. Te olete elanud ja elate edasi meie kõrval. Mis teil viga on, et hommikust õhtuni peate traditsioonilise perekonna liikmeid ahistama, küll propaganda, küll seadustega.
    eid_151592f1562255 27.04.2015 21:00
    paraja paja putru õhtuks eestlaste lauale oled tõstnud,Loone Ots.Pole see tuhlisetramp ega ka lühikse leemega pott vaid kompott mingist arusaamatust produktist.Kes keda kuhu visata tahab,ise ka taipad oma soga?Kui üksikema on nii vapper peale üheööseiklust,et rasestudes lapse ikka ilmale plaanib tuua,pole see ju mingi ilmaots.
    jne

    Kommentaar


      Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
      Pime liberalism ongi väga ohtlik, samamoodi nagu pime konservatiivsus.
      100% nõus, millegipärast aga on üleüldine arvamus, et kui sa ei tahagi pededele peksa anda, siis tahad automaatselt 10000 immigranti avasüli vastu võtta ja loomadega seksimise legaliseerida vms.

      Kommentaar


        See on EKRE vastaste "argument" jah. Nad on kümme korda vähem äärmuslikumad kui 90% foorumlastest + asi ei ole selles, et EKRE-trollid on kommentaariumid ära vallutanud, vaid selles, et paljud teie muidu rahulikud sõbrad/tuttavad võtavad oma maskid eest ära anonüümselt netis kommenteerides.

        Kommentaar


          Kurat küll ma ju räägin, et ära usalda inimest, kes sinuga viina ei võta.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            100% nõus, millegipärast aga on üleüldine arvamus, et kui sa ei tahagi pededele peksa anda, siis tahad automaatselt 10000 immigranti avasüli vastu võtta ja loomadega seksimise legaliseerida vms.
            Tõesti on see üldine arvamus? Mitut inimest sa tead kes nii arvab?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Tõesti on see üldine arvamus? Mitut inimest sa tead kes nii arvab?
              Ma ei tea ühtegi inimest kes tahaks pededele peksa anda, no tegelt, paar kunagist rullnokast tuttavat Antslast tõenäoliselt oleks sellised vennad, ma räägin sellest, et selles foorumis, suvalistes kommentaariumites ja mujal seostatakse millegipärast ühte arvamust teistega. Loe sedasama teemat siin eespoolt ja saad aru küll.

              Kommentaar


                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                See on EKRE vastaste "argument" jah. Nad on kümme korda vähem äärmuslikumad kui 90% foorumlastest + asi ei ole selles, et EKRE-trollid on kommentaariumid ära vallutanud, vaid selles, et paljud teie muidu rahulikud sõbrad/tuttavad võtavad oma maskid eest ära anonüümselt netis kommenteerides.
                Siin sa natuke eksid. Kommentaariumites olevad trollid on portaalide igapäev. Üldiselt on väga väike osa lugejaid, kes kommentaariumites möllavad.

                Kommentaar


                  Väga mõistlik arvamus
                  Marit Hermanni lugejakiri Postimehe veebis «Miks ma ei oota siia pagulasi ehk multikultist Rootsi näitel» on kahtlemata sisendusjõuline kirjeldus. Massimmigratsioonil on ohud, aga ohud on ka vastusteta jäetud fantoomhirmudel immigratsiooni ees, kirjutab Postimehe arvamustoimetaja Marti Aavik.


                  Üleüldiselt ka puudutab minu arust väga kriitilist probleemi ühiskonnas, ehk siis põhjendamatut hirmutamist ja mingil määral ka harimatust.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Ma ei tea ühtegi inimest kes tahaks pededele peksa anda, no tegelt, paar kunagist rullnokast tuttavat Antslast tõenäoliselt oleks sellised vennad, ma räägin sellest, et selles foorumis, suvalistes kommentaariumites ja mujal seostatakse millegipärast ühte arvamust teistega. Loe sedasama teemat siin eespoolt ja saad aru küll.
                    Ma saan aru mis sa öelda tahad. Su väide on puhas jama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Väga mõistlik arvamus
                      Marit Hermanni lugejakiri Postimehe veebis «Miks ma ei oota siia pagulasi ehk multikultist Rootsi näitel» on kahtlemata sisendusjõuline kirjeldus. Massimmigratsioonil on ohud, aga ohud on ka vastusteta jäetud fantoomhirmudel immigratsiooni ees, kirjutab Postimehe arvamustoimetaja Marti Aavik.


                      Üleüldiselt ka puudutab minu arust väga kriitilist probleemi ühiskonnas, ehk siis põhjendamatut hirmutamist ja mingil määral ka harimatust.
                      Mis asi on põhjendamatu hirmutamine? Kas tegu polegi Euroopa riikide ühe suurima probleemiga?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Mis asi on põhjendamatu hirmutamine? Kas tegu polegi Euroopa riikide ühe suurima probleemiga?
                        Hirmutamine Eesti kontekstis, et kohe kohe tuleb laev kus on 10000 terroristi peal. Euroopa riikidel on igaühel suhteliselt erinevad probleemid, immigratsioonipoliitika suhtes on Eesti, kus viimased 15 aastat või krt kes teab kui kaua Reform on võimul olnud, üks Euroopa rangemaid, isegi tippspetsialistidel on siin raske elamisluba saada. Kustotsast äkki nüüd see immigratsiooniprobleem on tulnud, keegi pole valitsuse, riigikogu või mis iganes muul moel ametlikult teada andnud, et me nüüd lõdvendame kehtivat poliitikat, samad tegelased valitsuses, kes enne, puudub lihtsalt loogika.
                        Täpselt nagu puudub loogika seostada kütuseaktsiisi tõusu homoabieludega.

                        Kommentaar


                          keegi on beno nuusutanud vist

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Mis asi on põhjendamatu hirmutamine? Kas tegu polegi Euroopa riikide ühe suurima probleemiga?
                            Üks tuntud foorumlane jagas hiljaaegu sotsiaalmeedias artiklit, mille kohaselt peaks Eestisse 50000 immigranti sisse voolamine. Vat see on põhjendamatu hirmutamine.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Üks tuntud foorumlane jagas hiljaaegu sotsiaalmeedias artiklit, mille kohaselt peaks Eestisse 50000 immigranti sisse voolamine. Vat see on põhjendamatu hirmutamine.
                              Algselt postitas shefield
                              Ma jagaks ise ka meeleldi sellist artiklit sotsiaalmeedias, sest nõustun sellega. Hirmutamisest ei saa ma aru, see rohkem "vastaspoole" rida vist.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas shefield
                                Näiteks jah, kuigi sisemin on ju selgelt öelnud, et see on TÜ tegelaste omalooming ja see uuring tehakse seepärast, et lähiaastatel on Eestis vaja aastas umbes 2000 TIPPSPETSIALISTI erinevates valdkondades nagu IT, meditsiin jne.
                                Suht erinev seltskond kuskil getos möllavates araablastest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X