320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    selle pagulase juraga on minuarust küll pigem nii, et need keda meil vaja oleks, need ei taha tulla ja need kes tahaks hirmsasti tulla, neid ei vaja me mingil juhul. mina olen küll selles küsimuses täielik konservatiiv. seni pole suudetud mu jaoks tuua ühtegi argumenti, mis näitaks pikas plaanis, mis kasu me sellest saaksime. samuti pole kuskil kohanud mitte ühtegi plaani, kuidas nad ühiskonda sulatada ja lisaks on siiski välismaailma näide, et senised riigid, kellel on ka oluliselt rohkem raha olnud lõimumisprojektide jaoks, on siiski feilinud seda üritades. rahvakeeli:ennem, kui külalisi kutsutada, peaks kodu korras olema!

    Kommentaar


      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      rahvakeeli:ennem, kui külalisi kutsutada, peaks kodu korras olema!
      Igaühte ka külla ei kutsu.

      Kommentaar


        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        selle pagulase juraga on minuarust küll pigem nii, et need keda meil vaja oleks, need ei taha tulla ja need kes tahaks hirmsasti tulla, neid ei vaja me mingil juhul. mina olen küll selles küsimuses täielik konservatiiv. seni pole suudetud mu jaoks tuua ühtegi argumenti, mis näitaks pikas plaanis, mis kasu me sellest saaksime. samuti pole kuskil kohanud mitte ühtegi plaani, kuidas nad ühiskonda sulatada ja lisaks on siiski välismaailma näide, et senised riigid, kellel on ka oluliselt rohkem raha olnud lõimumisprojektide jaoks, on siiski feilinud seda üritades. rahvakeeli:ennem, kui külalisi kutsutada, peaks kodu korras olema!
        mcnamara äkki suudab sulle ära seletada miks see nii hea oleks meie ühiskonnale. Ühtegi teist foorumlast polegi siin vist kohanud kes kohe pooldaks seda sisserände probleemi..

        Kommentaar


          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          mcnamara äkki suudab sulle ära seletada miks see nii hea oleks meie ühiskonnale. Ühtegi teist foorumlast polegi siin vist kohanud kes kohe pooldaks seda sisserände probleemi..
          Kohalikud paarituvad immigrantidega, ning offspringina tulevad ilusad ja intelligentsed pasapruunid beebid. Eesti jalkakoondisele võib sellest kasu olla!

          Brits believe mixed-race people are the 'most attractive and successful

          Inimesed kes arvavad, et eelnev väide on bs

          Kommentaar


            Aga hüpoteetiliselt. Eestil oleks vaja...ma ei tea...2000 ehitajat / it-düüdi / midaiganes. Kui oleks valida, kas 2000 ukrainlast, kes iial eesti keelt ära ei õpi, sest saavad vene keelega ilusti Lasnakal hakkama või 2000 tumedat düüdi, kelle osas on vähemalt lootust, et nad keele ära õpivad. Kumb okeim oleks?

            Kommentaar


              mutid!
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Aga hüpoteetiliselt. Eestil oleks vaja...ma ei tea...2000 ehitajat / it-düüdi / midaiganes. Kui oleks valida, kas 2000 ukrainlast, kes iial eesti keelt ära ei õpi, sest saavad vene keelega ilusti Lasnakal hakkama või 2000 tumedat düüdi, kelle osas on vähemalt lootust, et nad keele ära õpivad. Kumb okeim oleks?
                Muidugi ukrainlast, kuna Eesti tuustidel on tekkinud ajalooline umbusk slaavi meeste vastu. Tõmmud mehed hakkaksid siin meie kõikide õdesid ja naisi panema, see oleks aga paha.

                Kommentaar


                  http://arvamus.postimees.ee/3172603/...e-meistriklass

                  Kannatanud on meile on lubanud, et kui vaja, tulevad nad tunnistama kohtusse. See on nii-öelda viimane viis kaitsta tõde. Me oleme selleks valmis. Kas Jaak Madison ja EKRE saavad sama öelda?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Aga hüpoteetiliselt. Eestil oleks vaja...ma ei tea...2000 ehitajat / it-düüdi / midaiganes. Kui oleks valida, kas 2000 ukrainlast, kes iial eesti keelt ära ei õpi, sest saavad vene keelega ilusti Lasnakal hakkama või 2000 tumedat düüdi, kelle osas on vähemalt lootust, et nad keele ära õpivad. Kumb okeim oleks?
                    Usun et neegrid tekitaksid rohkem probleemi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Usun et neegrid tekitaksid rohkem probleemi.
                      Eks ikka usutakse seda, mida tahetakse uskuda.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Natuke naljakaks ei kipu see asi minema juba? Vähe p*hui pole sellest teemast vä? Oleks siis mingi tõsisem süüdistus aga noh..kammoon.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Eks ikka usutakse seda, mida tahetakse uskuda.
                          Aga mida sina usud muidu?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                            Aga mida sina usud muidu?
                            Mida ma usun? Teadust, fakte, loogikat, argumente ja Jaak Madisoni.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Aga hüpoteetiliselt. Eestil oleks vaja...ma ei tea...2000 ehitajat / it-düüdi / midaiganes. Kui oleks valida, kas 2000 ukrainlast, kes iial eesti keelt ära ei õpi, sest saavad vene keelega ilusti Lasnakal hakkama või 2000 tumedat düüdi, kelle osas on vähemalt lootust, et nad keele ära õpivad. Kumb okeim oleks?
                              Ma ei saa aru mis vaen see valge inimese vastu teil on? Miks sa vihkad nii väga eestlust? Miks sa ei taha olla oma kodumaale truu? Milleks üldse tõstata selline küsimus? Oleks võinud siis juba fulll full full retard minna ja küsida otse, "kas te tahate et teie naisi/emasid/õdesid n/kuvad 2000 Ukraina kodutut või 2000 eksootilist meest." Nii oleks vähemalt küsimus õigesti formuleeritud ja arusaadav ja ei oleks mingit keerutamist. Ja muidugi vastaks iga terve inimene et ma ei taha kumbagi. Tahan oma kodu ja oma rahva keskel olla, isegi kui pajud nendest on iidoodid, aga nad on vähemalt OMA idioodid. Kõik kes tahavad ma multikulti elu nautida, sõitke bussiga Soome või Rootsi ja mõnulege seal. Kindlasti on teie maetikohad ka seal esindatud ja saate endale paremini tasutav töö ja elamised ja vajalikud värvikirevad loomad ka juurde. Ärge reostage minu kodu!
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                                Natuke naljakaks ei kipu see asi minema juba? Vähe p*hui pole sellest teemast vä? Oleks siis mingi tõsisem süüdistus aga noh..kammoon.
                                1. Kui Sinu tütar või tüdruksõber või kesiganes töötaks laeval ja keegi jorss lendaks keset ööd sisse ning teki alla isukalt ronida sooviks. Oleks siis ka p*hui? Et noo, ei ole väga okei. Eriti aadetega mehe poolt, või mis.
                                2. Valetamine valetamine valetamine. Ei ole okei. Eriti kui juhtud riigikogu liige olema.
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X