320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei sa aru mida ja millest sa järeldad.

    Minu sõnum oli et parem ukainalsed kui neegrid meie õuel.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust

      Minu sõnum oli et parem ukainalsed kui neegrid meie õuel.
      +1, õige jutt.

      Kommentaar


        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
        Sellest poindist ei saanud aru hetkel.
        Noh. Et vòimalus on òppida ja tòòd teha, aga tahavad valitsust kukutada ja rààgivad hirmsast diskrimineerimisest ja vandenòudest.

        Kommentaar


          Mis siin järeldada? Alfaisane on vihane, et mingi noor nolk seletab talle vastu midagi. Sest Dannar on meil ju ikkagi see ühiskonna eeskuju kuhu me kõik pürgima peame ning kelleks saama. Veits kohatu on tõesti oma saavutusi minuvanusega võrrelda, aga noh - whatever pumps your ego m8!

          edit: mille t*ra pealt sa järeldad, et ma ei tee tööd või ei õpi? Näiiteks viimase kahe nädala jooksul on sinu armsas EPL-is kaks minu kirjutatud "teost" ilmunud.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Euroopas on neegril ka õigus ja võimalus õppida ja tööle minna ning raha teenida. Praktika on midagi muud. Eestlane ja Poolakas vähemalt ehitab põhjamaades või midagi, aga mis teeb neeger? Eestlane ja poolakas on geneetiliselt ja kultuuriliselt piisavalt sarased põtrade/viikingitega, tööd viitsivad ka teha - toimib.
            Põgeniku staatus ja riigihüved on Skandinaavias loonud selle olukorra, et neil pole vaja üldse tööle minnagi. Ja miks peakski, kui riik niikuinii raha annab. Need kellel selliseid hüvesid pole jäävadki tegema lihttööd, sest Soomes näiteks headel töökohtadel Helsinki-Uusimaa rajoonis mustanahalisi on ehk 0,1%... Ja kui küsitakse miks siis sellepärast et tööl 95% lihtsalt ei tee mitte midagi, pole neil veres seda lõhki rabelemist.

            Ei hakka need pagulased Süüriast- Aafrikast ka Eestis mingeid erilisi töid tegema, olematu haridustasemega ning oskustega.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Noh. Et vòimalus on òppida ja tòòd teha, aga tahavad valitsust kukutada ja rààgivad hirmsast diskrimineerimisest ja vandenòudest.
              ma ei saanud aru kuidas see neeger vs ukrainale teemaga seostus. Aga äkki ei pidanudki.

              Kommentaar


                Kuulutasid midagi?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Mis siin järeldada? Alfaisane on vihane, et mingi noor nolk seletab talle vastu midagi. Sest Dannar on meil ju ikkagi see ühiskonna eeskuju kuhu me kõik pürgima peame ning kelleks saama. Veits kohatu on tõesti oma saavutusi minuvanusega võrrelda, aga noh - whatever pumps your ego m8!
                  Mõnu peaaegu igast postitusest on tegelikult midagi kõrva taha panna. Iseasi, kuidas need kellegi maailmavaadetega ühtivad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                    Mõnu peaaegu igast postitusest on tegelikult midagi kõrva taha panna. Iseasi, kuidas need kellegi maailmavaadetega ühtivad.
                    Kindlasti. Eelmisel leheküljel kirjutatust oli kõik ka minu arvates 95% õige. Ma ei tea mis ta probleem on. Typical Mõnnar lihtsalt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Mind jällegi häirivad askhole'id. Nt usumees cannuman musta mehe peenise teemades ning JanK igal pool mujal foorumis obskuurset pläma ajades.
                      Kas sa oled ära unustanud, et mina võin sinule küsimusi esitada?

                      Lugupeetud foorum, kas te soovite näha Tofoad järgmistel Riigikogu valimistel või mitte?
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Amos Vaata postitust
                        Kindlasti. Eelmisel leheküljel kirjutatust oli kõik ka minu arvates 95% õige. Ma ei tea mis ta probleem on. Typical Mõnnar lihtsalt.
                        Ma tahtsin juhtida tàhelepanu analoogiale, et noor vòi/ja vaene inimene tunneb pahatihti, et riik vòi teised on sùùdi. Kui sinna lisada rassiline-rahvuslik erinevus, siis tundub kontrast eriti suur.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma tahtsin juhtida tàhelepanu analoogiale, et noor vòi/ja vaene inimene tunneb pahatihti, et riik vòi teised on sùùdi. Kui sinna lisada rassiline-rahvuslik erinevus, siis tundub kontrast eriti suur.
                          Kui vana on veel noor? Mina näiteks ennast just kõige vaesemaks ei pea. Samas mulle sisseränne vägs ei istu

                          Kommentaar


                            Vabandan Amose isiku vàljatoomise eest, aga analoogia kujutamiseks oli see vajalik.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                              Kui vana on veel noor? Mina näiteks ennast just kõige vaesemaks ei pea. Samas mulle sisseränne vägs ei istu
                              Mulle ka ei istu.
                              Aga ma rààgin protestide olemuslikest pòhjustest. Tegu pole rassiga, vaid sotsiaalsete teguritega.

                              Kommentaar


                                See kisub taaskord väga offtopicuks ära. Ei tea kuidas ukrainlased vs neegrid kuidagi valimistega seotud on, nagu üks partei pakuks ühte gruppi ja teine teist... Jutt käib sellest, et Eestis on VAJA (sest kedagi pole enam kohapealt võtta) orienteeruvalt 2000 erineva valdkonna spetsialisti, kelle riiki elamise peaks tegema võimalikult lihtsaks, mida praegu olemasolev süsteem kindlasti pole.
                                Siin ei käi jutt sellest, et mingid hordid tahavad siia elama tulla ja me peame valima, mis nahavärviga tegelasi võtame. Siin käib jutt sellest, et Eesti ettevõtted kolivad Eestist minema, sest kvalifitseeritud tööjõudu pole lihtsalt saadaval ja Eesti peab olema võimalikult atraktiivne leidmaks välismaalt asendajaid. Mis krdi nahavärvi nad on ei puutu üldse asjasse, oluline on nende reaalne oskus ja võime meie ettevõtete konkurentsivõimet või üleüldiselt tegutsemist tugevdada.
                                Minu eelmises firmas otsisime pealtnäha väga lihtsale ametikohale tegijat: google adwords spetsialist. Polnud vaja isegi kõrgharidust, lihtsalt töökogemust ja antud valdkonna oskust. 3 kuu jooksul tuli umbes 10kond CVd, kellest 8 praagiti kohe välja (seal olid ala mingid elektrik Sillamäelt, tudeng, kes oli kuulnud midagi Adwordsist jne). Valikule jäid 2 CVd. Esimese taustauuring tõi välja suur hulk jamasid ja negatiivset meediakajastust, niiet võtsime teise tegelase, kes oli EBSi vahetusüliõpilane Hiinast. Peale paari aastat suhtleme nüüd ka tööväliselt, tegu on väga mugeda vennaga, kes võttis endale ka naise (samuti hiinlanna, kellega kohtus EBSis), tegid keeleeksamid, ostsid korteri siia jne.
                                Minu point on see, et immigratsioon võib paljudele ebameeldiv olla, aga väga paljudes valdkondades on see peaaegu et ainuke võimalus tegevuse jätkamiseks.
                                Jutu jätkuks niipalju, et oma IT osakonna olimegi sunnitud peale paari aastat Slovakkiasse kolima, lihtsalt ei leidnud enam kvalifitseeritud tööjõudu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X