320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Amos Vaata postitust
    Päris karmilt öeldud. Kindel, et sa Reali fänn ei ole?
    Me räägime siin varastest, loodritest, kurjategijatest( praegused ja potensiaalsed), mässajatest, põlisrahva tavadel tampijatest. Väga viisakalt veel öeldud.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Nagu näiteks? Vähendaks riigikoguliikmete arvu ofkoors. Ja veel?
      Sotsiaalne liikuvus ja hariduse vòimaldamine ka vaesemale elanikkonnale pigem. Riigikogu suurus on pseudoprobleem.

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Me räägime siin varastest, loodritest, kurjategijatest( praegused ja potensiaalsed), mässajatest, põlisrahva tavadel tampijatest. Väga viisakalt veel öeldud.
        Sorri. Arvasin, et juttu oli neegritest kes miinimumpalgaga töökohtadele lähevad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Sorri. Arvasin, et juttu oli neegritest kes miinimumpalgaga töökohtadele lähevad.
          1. Palju neist siia jààks?
          2. Kui palju meie, pòlised, saaksime nende haldamisest tòòkohti?
          Usuline ja poliitiline integreerimine on samas tòesti raske. Ja seepàrast olen ma isiklikult ettevaatlik sisserànnuga.

          Kommentaar


            Meanwhile in our own house: "Peaminister ütles, et soodustuse kaotamine ei kaotaks Eesti turismisektori konkurentsi. Ta tõi näiteks Läti, kus on majutusteenuste käibemaksumäär kõrgem kui Eestis. „Hinnad on seal samas keskmisest madalamad, riigi suurust arvestades aga turiste enam kui poole vähem. Kus see seos on? Pilti on vaja suuremalt vaadata,“ ütles ta. Rõivas lisas, et kui soodustuse kaotamisega tulenevad kaotatud summad küsida turistide käest, on kõik korras, kuna mõne euro suurune hinnatõus turiste eemale ei hoia."

            Nagu Vox Populi helistaja. Aga see pole naljakas, sest rääkija on tiba teise kaliibriga.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Meanwhile in our own house: "Peaminister ütles, et soodustuse kaotamine ei kaotaks Eesti turismisektori konkurentsi. Ta tõi näiteks Läti, kus on majutusteenuste käibemaksumäär kõrgem kui Eestis. „Hinnad on seal samas keskmisest madalamad, riigi suurust arvestades aga turiste enam kui poole vähem. Kus see seos on? Pilti on vaja suuremalt vaadata,“ ütles ta. Rõivas lisas, et kui soodustuse kaotamisega tulenevad kaotatud summad küsida turistide käest, on kõik korras, kuna mõne euro suurune hinnatõus turiste eemale ei hoia."

              Nagu Vox Populi helistaja. Aga see pole naljakas, sest rääkija on tiba teise kaliibriga.
              Làtis on turg vàiksem ja hotellitubade hankijad ka vàhem rikkad. Ma kàin pidevalt làtis niisama chillimas.

              Kommentaar


                Ja tegelikult on Tallinnast vàljas olevad òòbimiskohad ka vàga odavad. Seega kaitseb Ròivas suht demagoogiaga asju.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ja tegelikult on Tallinnast vàljas olevad òòbimiskohad ka vàga odavad. Seega kaitseb Ròivas suht demagoogiaga asju.
                  NV Dublinis Ryanairiga on ka odavam kui NV Pärnus düüd

                  Kommentaar


                    Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                    NV Dublinis Ryanairiga on ka odavam kui NV Pärnus düüd
                    Noh. Pàrnus on hooaeg ja rand. Dublinis pole sedagi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Noh. Pàrnus on hooaeg ja rand. Dublinis pole sedagi.
                      Mina ka, Mina kaaa!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Mina ka, Mina kaaa!
                        Mind eelmine aasta jummala pissed offis Pärnu mingi suur hotell. Maksin kahele mingi 75 euri või nii ja unustasin ID-kaardi sinna tuppa.
                        Saatsin kirja, et, jõu, ma vist jätsin ID-kaardi lauale. Äkki saaksite mulle selle Tallinna saata? Ma maksaksin postikulud.
                        Öeldi, et tule järgi, meie ei saada midagi.
                        Ja siis ma saatsin neile arvutuse, et uus ID-kaart maksab sisuliselt vähem, kui edasi-tagasi Pärnusse sõita. Iceman pakkus siin küll abi, aga ikkagi.
                        Fakkjee, nad oleks niimoodi Soome kliendiga käitunud?

                        Kommentaar


                          Pärnu rassistid raisk

                          Kommentaar


                            Mingisugune Helmede hotell kindlasti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Pärnu rassistid raisk
                              See oli see suur hotell seal rannas. Mingi 9-kordne hiigelmoodustis, kus see Si-Si kohe lähedal oli. Never ei lähe sinna, lähen hoopis Lätti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Mind eelmine aasta jummala pissed offis Pärnu mingi suur hotell. Maksin kahele mingi 75 euri või nii ja unustasin ID-kaardi sinna tuppa.
                                Saatsin kirja, et, jõu, ma vist jätsin ID-kaardi lauale. Äkki saaksite mulle selle Tallinna saata? Ma maksaksin postikulud.
                                Öeldi, et tule järgi, meie ei saada midagi.
                                Ja siis ma saatsin neile arvutuse, et uus ID-kaart maksab sisuliselt vähem, kui edasi-tagasi Pärnusse sõita. Iceman pakkus siin küll abi, aga ikkagi.
                                Fakkjee, nad oleks niimoodi Soome kliendiga käitunud?
                                Oleks sa mulle teada andnud, ma oleks mööda minnes saanud ju ära tuua. Väärtustame teist eestlast!
                                e:edasi tagasi 25 euki kütuse alla? Mingi A8 mees oled v?
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X