320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Meie naisi ka panema, ära seda unusta. Teie kõigi naised on Võru mehe peenisest unistanud!
    Rõve mõeldagi.

    Mind huvitab, kuidas meeldiks praeguse poliitika pooldajale säärane igapäevaelu, kus vene keele asemel kostuks üle bussi hoopis võro keelt; Lasnamäel õhtuti jalutades (ilmselt ei julgekski siis enam keegi oma jalga tänavale tõsta) ei kõnniks vastu mitte vene noored, kelle dressidel kirjas: «Россия», vaid võrulased, kes ilusat valgenahalist tütarlast nähes teatud tagamõttega plaani haudma hakkaks; ning endise naabritüdruku «Koerapolka» asemel kõlaks viis korda päevas võrokeelset jorisemist. Nimelt levib Lõuna-Eestis uskumus, et AIDSist on võimalik vabaneda, vägistades Tallinna naist. Juba praegu on Tallnn HIVi levimuselt number üks Eestis.

    Mis puudutab praeguseid Lõuna-Eesti asüülitaotlejaid, siis selle asemel, et riskida oma eluga ning üritada pääseda Tallinna, oleks neil ohutum otsida ajutist elukohta mujalt Lõuna-Eestist. Tartu on ka veits linna moodi. Täiesti erinevate kultuuride, traditsioonide, religioonide ning rasside segamine tekitab minus väga ebameeldivat tunnet.

    Ma saan aru heatahtlikest inimestest ning nende soovist aidata vaeseid pagulasi, kuid hetke majanduslik seis Tallinnas pole kontrolli all, paljud meist elavad allpool vaesuse piiri. Tallinna rahvas kannatab ja hakkab veel rohkem kannatama, kui laseme Lõuna-Eestlastel endist üle joosta. Tallinnas on tuhandeid töötuid ja samas on meil ka suur tööjõupuudus. Kindlasti on osa Lõuna-Eesti tööjõust nõus tegema ära mistahes tööd mistahes palga eest. Tallinna pagenud inimesed ei pea tööle üldse minemagi, sest linnast saadud raha ja vabal ajal kuritegevusega tegelemine toob niigi hästi sisse. Minu arvates on asi selgemast selgem: me ei saa mitte mingil juhul lasta Tallinna suuremal hulgal Lõuna-Eestlasi kui siiani.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Käi perse! Harjumaa vennad on sisuliselt tallinlaste verevennad ehk kui nemad käivad üle piiri tööl, siis see on ok. Ikkagi üks regioon ja värk. Pole Harjumaalaste süü, et Tallinnas saab sama töö eest rohkem palka. Probleem on ikkagi nende Lõuna-Eestlastega, kes pole päevagi Lõuna-Eestis tööd teinud, sügavad ennast kuskil Võrus tammepuu all ja tulevad Tallinna lihtsalt tasuta transpordiga sõitma, naisi vägistama ning sotsiaalabist elama. Rõve!
      Oleks siis nii, et vennad teevad lihtsaid töid (Mäkis teenindaja või koristaja või bussijuht). On täheldatud ka kõrgematel ametikohtadel "harjumaalasi". Varsti läheb käest ära ja terve Tallinn on harjumaalasi täis.

      Ja mis kõige tähtsam, Tallinna naised ikka Tallinna meestele.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Just, kuradi liberastid. Ma küsisin eile naise käest, et kas ta on mõelnud Keilast pärit mehe riistaga mängida. Nagunii valetas.
        Ära jumala eest lase teda Eikaga kokku.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Ära jumala eest lase teda Eikaga kokku.
          Eika on ju ka põlistallinlane!

          Ja mina ka.

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Oleks siis nii, et vennad teevad lihtsaid töid (Mäkis teenindaja või koristaja või bussijuht). On täheldatud ka kõrgematel ametikohtadel "harjumaalasi". Varsti läheb käest ära ja terve Tallinn on harjumaalasi täis.
            Ma arvan, et te olete valel teel. Tallinn on ammu igasuguste välismaalaste ja vaeste poolt üle ujutatud, seal pole enam midagi kaitsta. Õiged tõupuhtuse kantsid, mis tuleks relvastatud piirivalve ja kõrge taraga eraldada, asuvad just Harjumaal. Viimsi ja Kiili - sinna koondub eestluse elujõud.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Ma arvan, et te olete valel teel. Tallinn on ammu igasuguste välismaalaste ja vaeste poolt üle ujutatud, seal pole enam midagi kaitsta. Õiged tõupuhtuse kantsid, mis tuleks relvastatud piirivalve ja kõrge taraga eraldada, asuvad just Harjumaal. Viimsi ja Kiili - sinna koondub eestluse elujõud.
              Noh, Eesti ja Tallinn on mõlemad venelastega üle ujutatud ja seda peab kaitsma!

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Ma arvan, et te olete valel teel. Tallinn on ammu igasuguste välismaalaste ja vaeste poolt üle ujutatud, seal pole enam midagi kaitsta. Õiged tõupuhtuse kantsid, mis tuleks relvastatud piirivalve ja kõrge taraga eraldada, asuvad just Harjumaal. Viimsi ja Kiili - sinna koondub eestluse elujõud.
                Ka tõsi.

                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Eika on ju ka põlistallinlane!
                Ära laima! Mina olen uhkusega keilakas! Vastupidiselt liberaalsele Tallinnale, mis on oma Lõuna-Eestlaste sissevooluga muutunud täiesti talumatuks elupaigaks, kus enam ei saa öösiti väljas käia, sa Keilas Lõuna-Eestlasi ei näe! Kui on võru, küta vastu tõru! Kohe kui Keila linnavalitsus enam nii perses pole ja meil palgad Tallinnaga võrdseks tõstavad, lähen kodulinna tööle tagasi. .

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Ma arvan, et te olete valel teel. Tallinn on ammu igasuguste välismaalaste ja vaeste poolt üle ujutatud, seal pole enam midagi kaitsta. Õiged tõupuhtuse kantsid, mis tuleks relvastatud piirivalve ja kõrge taraga eraldada, asuvad just Harjumaal. Viimsi ja Kiili - sinna koondub eestluse elujõud.
                  Viimsi ja Kiili vennad on tervemad ja elus tänu Tallinnas teenivale rahale ning soetatavale kanepiõlile. Samal ajal vaesed Lasnamäe vanakesed surevad, kuna ei jaksa võlujooki osta.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Meie naisi ka panema, ära seda unusta. Teie kõigi naised on Võru mehe peenisest unistanud!
                    sa ei ole ju elupõline päälinna võll.

                    ära mölise.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas taku* Vaata postitust
                      sa ei ole ju elupõline päälinna võll.

                      ära mölise.
                      No ma ütlen, et teie naisedki on Võru mehe peenisest unistanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Jube jama, et EKRE on nii popp ja noortepärane ning juba meinstriimiks muutumas. Õige eestlane, kes teatavasti on alati vastu ja põlgab südamest meinstriimi, peab varsti EKRE vastu mässama hakkama.
                        Meedia on teinud nad nii kuulsaks. Kas siis kogemata või on sellel mingi tagamõte? Negatiivne populaarsus on ka populaarsus ja EKRE on hetkel vist number üks teema millest jätkuvalt meedias jahuda.

                        Kommentaar


                          ma ei usu sind.

                          sa oled nupust nikastanud.

                          Kommentaar


                            Kuradi bubbles tuleb jälle mingi EKRE teemaga trollima. Me räägime siin ikkagi kuradi immigrantidest, mitte mingitest võimuiharast juudiperekonnast ja nende pooletoobistest järgijatest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Viimsi ja Kiili vennad on tervemad ja elus tänu Tallinnas teenivale rahale ning soetatavale kanepiõlile. Samal ajal vaesed Lasnamäe vanakesed surevad, kuna ei jaksa võlujooki osta.
                              Ma arvan, et siin on nüüd strateegilise valiku koht. Kas evakueerida põliseestlastest vanainimesed ajaloolisele kodumaale...vabandust, Kiili või leppida paratamatusega, et üks põlvkond on kaotatud ja keskenduda laste ja noorte tõupuhtuse säilitamisele?
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Võib olla tahab Kiili rahvas hoopis Tallinnaga vabatahtlikult ühineda. Põhimõtteliselt on Tallinnal rohelisi mehikesi saata.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X