320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Jah. Võib ka nii öelda. Et kui palju võõraid inimesi sa enda juurde võtaksid?
    Purjakil vä?

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Purjakil vä?
      Kui sulle öeldakse, et kas sa tahaksid endale võtta lärmavaid moslemeid enda kõrvale. Kas see erineb kuidagi lausest, et kas sa tahaksid kaheksa karjuva lapsega perekonda enda naarbiks? Või kas sa tahaksid endale kõrvale kolme pidevalt purjus ehitusmeest? Ehk eestlane ei taha niiehknaa kedagi endale naabriks, kuna need teised teevad häält. Seega laseb pullekas mõnusat demagoogiat. Kas ta on ka purjakil vä?

      Kommentaar


        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
        Purjakil vä?
        Miks purjakil? Ühed võõrad inimesed kõik.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kui sulle öeldakse, et kas sa tahaksid endale võtta lärmavaid moslemeid enda kõrvale. Kas see erineb kuidagi lausest, et kas sa tahaksid kaheksa karjuva lapsega perekonda enda naarbiks? Või kas sa tahaksid endale kõrvale kolme pidevalt purjus ehitusmeest? Ehk eestlane ei taha niiehknaa kedagi endale naabriks, kuna need teised teevad häält. Seega laseb pullekas mõnusat demagoogiat. Kas ta on ka purjakil vä?
          Aga kui eestlane ei taha nkn kedagi endale naabriks väga, siis mille kuradi pärast peaks tahtma neid nö lärmavaid moslemeid veel lisaks?

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Aga kui eestlane ei taha nkn kedagi endale naabriks väga, siis mille kuradi pärast peaks tahtma neid nö lärmavaid moslemeid veel lisaks?
            Oled kindel, et nad lärmavad? Minu kõige lärmavamad naabrid olid umbes paarikümneaastased maalt pärit tudengid, kes üritasid end iga päev umbe juua ja siis naisi sebida. Oksendasid koridori täis ja üleüldse.
            Ehk ma pole kindel, et kas me peaksime kedagi siia juurde tooma, aga sellisel juhul võiks härra Pullerits vähem "munn suus"-argumentidega välja tulla.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Oled kindel, et nad lärmavad? Minu kõige lärmavamad naabrid olid umbes paarikümneaastased maalt pärit tudengid, kes üritasid end iga päev umbe juua ja siis naisi sebida. Oksendasid koridori täis ja üleüldse.
              Ehk ma pole kindel, et kas me peaksime kedagi siia juurde tooma, aga sellisel juhul võiks härra Pullerits vähem "munn suus"-argumentidega välja tulla.
              Ei noh. See oli pigem provotseeriv küsimus sinu veits utreeritud tsitaadile. Selles mõttes ega vahet väga pole, kas nad lärmavad või mitte. Sest ega iga ehitaja ka purjus ei ole. Lihtsalt et kui eestlast juba eos kellegi olemasolu häirib, siis milleks veel juurde tuua kontingenti, kes seda võimendab tõenäoliselt?

              Kommentaar


                Mina elan hoones, kus umbes pooled elanikest on Pakistanist pärit. Öösel on vaikus. Nädalavahetustel, mehed mängivad maja esise väljaku peal kriketit ja naised jalutavad lapsi. Vägistatud mind veel ei ole!
                Pakistani naised on kenad ja kasitud, ning räägivad hästi inglise keelt. Küll aga häirivad mind Somaali naised, kuna nad kannavad 24/7 oma islami riietust ja suure tõenäosusega nad ei pese ennast ega ka oma riideid, sest see lehk mis nendest mööda kõndides mu ninna tuleb on päris tülgastav. Loodame, et see on erand!

                Süüria immigrandid on bossid. Sõidavad ringi ka kohalike soomlaste ja rootslaste jaoks kättesaamatute autodega. Ma ei kujuta ette mis bisnaari nad ajavad, kuid raha paistab neil olevat. Hästi ülbe olekuga on nad kah. Loodame, et see on ka erand!

                Kõige positiivsema mulje on seni jätnud Aasia maadest pärit immigrandid. Vietnam-Tai-Hiina. Kõik on sõbralikud ja töökad inimesed, ning suudavad kas soome või rootsi keelt rääkida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Mina elan hoones, kus umbes pooled elanikest on Pakistanist pärit. Öösel on vaikus. Nädalavahetustel, mehed mängivad maja esise väljaku peal kriketit ja naised jalutavad lapsi. Vägistatud mind veel ei ole!
                  Pakistani naised on kenad ja kasitud, ning räägivad hästi inglise keelt. Küll aga häirivad mind Somaali naised, kuna nad kannavad 24/7 oma islami riietust ja suure tõenäosusega nad ei pese ennast ega ka oma riideid, sest see lehk mis nendest mööda kõndides mu ninna tuleb on päris tülgastav. Loodame, et see on erand!

                  Süüria immigrandid on bossid. Sõidavad ringi ka kohalike soomlaste ja rootslaste jaoks kättesaamatute autodega. Ma ei kujuta ette mis bisnaari nad ajavad, kuid raha paistab neil olevat. Hästi ülbe olekuga on nad kah. Loodame, et see on ka erand!

                  Kõige positiivsema mulje on seni jätnud Aasia maadest pärit immigrandid. Vietnam-Tai-Hiina. Kõik on sõbralikud ja töökad inimesed, ning suudavad kas soome või rootsi keelt rääkida.
                  Kus pagana kohas sa elad?

                  Ja noh, ilmselt kaks korda arvama ei pea, kust nende Süüria bosside raha tuleb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Aga kui eestlane ei taha nkn kedagi endale naabriks väga, siis mille kuradi pärast peaks tahtma neid nö lärmavaid moslemeid veel lisaks?
                    ericbana, sa lähed ohtlikku teed. Nüüdsest oled sina ka üks EKRE omadest siin foorumis

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Oled kindel, et nad lärmavad? Minu kõige lärmavamad naabrid olid umbes paarikümneaastased maalt pärit tudengid, kes üritasid end iga päev umbe juua ja siis naisi sebida. Oksendasid koridori täis ja üleüldse.
                      Ehk ma pole kindel, et kas me peaksime kedagi siia juurde tooma, aga sellisel juhul võiks härra Pullerits vähem "munn suus"-argumentidega välja tulla.
                      Kretiin pastakaga.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                        ericbana, sa lähed ohtlikku teed. Nüüdsest oled sina ka üks EKRE omadest siin foorumis
                        Siin teatud noorpoliitikud arvavad seda nkn. Aga praegu oli siiski antud väljend Dannari jutust ning mina küsisin provotseerivalt edasi. Väitnud pole ma midagi antud juhul.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Ei noh. See oli pigem provotseeriv küsimus sinu veits utreeritud tsitaadile. Selles mõttes ega vahet väga pole, kas nad lärmavad või mitte. Sest ega iga ehitaja ka purjus ei ole. Lihtsalt et kui eestlast juba eos kellegi olemasolu häirib, siis milleks veel juurde tuua kontingenti, kes seda võimendab tõenäoliselt?
                          Iga moslem ju ka ei plahvata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Mina elan hoones, kus umbes pooled elanikest on Pakistanist pärit. Öösel on vaikus. Nädalavahetustel, mehed mängivad maja esise väljaku peal kriketit ja naised jalutavad lapsi. Vägistatud mind veel ei ole!
                            Pakistani naised on kenad ja kasitud, ning räägivad hästi inglise keelt. Küll aga häirivad mind Somaali naised, kuna nad kannavad 24/7 oma islami riietust ja suure tõenäosusega nad ei pese ennast ega ka oma riideid, sest see lehk mis nendest mööda kõndides mu ninna tuleb on päris tülgastav. Loodame, et see on erand!

                            Süüria immigrandid on bossid. Sõidavad ringi ka kohalike soomlaste ja rootslaste jaoks kättesaamatute autodega. Ma ei kujuta ette mis bisnaari nad ajavad, kuid raha paistab neil olevat. Hästi ülbe olekuga on nad kah. Loodame, et see on ka erand!

                            Kõige positiivsema mulje on seni jätnud Aasia maadest pärit immigrandid. Vietnam-Tai-Hiina. Kõik on sõbralikud ja töökad inimesed, ning suudavad kas soome või rootsi keelt rääkida.
                            Itäkeskuses elad ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Iga moslem ju ka ei plahvata.
                              Sai kunagi gümnaasiumi ajal mingi vahetusprogrammi raames Saksamaal käidud klassiga. Seal oli meil vastuvõtvas koolis korralik kolmekäiguline lõuna vastuvõtuks.

                              Kohalike hulgas oli ka mõned moslemid, kellest üks ütles pärast sööki midagi taolist et: "Oooh. I am extremely stuffed. I'm going to explode!"

                              #piim nina kaudu välja.

                              Kommentaar


                                Jälgin brittide valimisi ja tunnen rõõmu, et mõnikord hoiab iidne, ääretult ebaõiglane valimissüsteem reaalses elus kõige hullema ära. Paremäärmuslaste häälte arv läheneb neljale miljonile, aga 650-kohalisse parlamenti saab neid üks või äärmisel juhul kaks.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X