320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Countil kõlbab riigireeturite pilte meemidena postitada küll.

    Mida sa teed - see film on mulle püha, miks sa seda väljamõeldud tekstiga rüvetad.

    Kommentaar


      Lihtne! Lisage see kahe isa poolt üles kasvatatud kummutipederast, kes on pärast kiunuvat veskinaist foorumi kõige suurem eit, ignoorlisti ja foorum saab kohe puhtamaks
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Karistusseadustik
        § 232. Riigireetmine

        Eesti Vabariigi kodaniku poolt välisriigi, välisriigi organisatsiooni, välismaalase või välisriigi ülesandel tegutseva isiku abistamise eest Eesti Vabariigi iseseisvuse ja sõltumatuse vastu suunatud vägivallata tegevuses või riigisaladuse või salastatud välisteabe kogumise eest selle edastamise eesmärgil või selle edastamise eest välisriigile, välisriigi organisatsioonile, välismaalasele või välisriigi ülesandel tegutsevale isikule - karistatakse kolme- kuni viieteistaastase vangistusega.

        no ma saan aru et sul on KAHTLUS kas tegu vastab sellele paragrahvile või ei.
        OTSUSTAB ju kohus.

        kahtlus ja jõustunud kohtuotsus on kaks täiesti erinevat asja. või vähemalt EV's peaks olema.
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          jep jep. Ma pole rassist ega homofoob enne kui EV kohus seda ei otsusta!

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            jep jep. Ma pole rassist ega homofoob enne kui EV kohus seda ei otsusta!
            Minu teada ei pea kohus midagi sellist otsustama, sest foob olemine pole nagu keelatud. Tead teisiti? Paragrahv?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Jep sul on õigus. Olen uhkusega rassist ja homofoob edasi.

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Kurat count, ma ikka arvasin sinust rohkemat Sa oled ju tark mees ja võiksid poliitikaga vähem kursis olevatele inimestele lahti seletada, mis toimub. Minu siiras küsimus oli, et millise teo siis proua välisminister toime pani. Sinusugusele haritud mehele ei tohiks ju selline lihtne küsimus probleeme valmistada
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Algselt postitas marcello Vaata postitust
                  Lihtne! Lisage see kahe isa poolt üles kasvatatud kummutipederast, kes on pärast kiunuvat veskinaist foorumi kõige suurem eit, ignoorlisti ja foorum saab kohe puhtamaks
                  Ja ometi sa ise seda ei tee..
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Kuulge, ärge nüüd. Selline "ise oled"-kampaania on lahti läinud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      Kurat count, ma ikka arvasin sinust rohkemat Sa oled ju tark mees ja võiksid poliitikaga vähem kursis olevatele inimestele lahti seletada, mis toimub. Minu siiras küsimus oli, et millise teo siis proua välisminister toime pani. Sinusugusele haritud mehele ei tohiks ju selline lihtne küsimus probleeme valmistada
                      Kui sa küsid nii rumalaid küsimusi, siis isegi count ei saa sind aidata. See on ka raudselt sinu oma?

                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Kui sa küsid nii rumalaid küsimusi, siis isegi count ei saa sind aidata. See on ka raudselt sinu oma?

                        No ole nüüd sina ka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Ja ometi sa ise seda ei tee..
                          möh?
                          Kui ignoreeritavat tsiteeritakse siis on see kahjuks ka sulle nähtav. Teises teemas oli ju ilmselgelt tegu siin teemas väljaöelduga ja siis piisas "vaata postitust" klikkimisega. Ei pea isegi listist eemaldama
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            möh?
                            Kui ignoreeritavat tsiteeritakse siis on see kahjuks ka sulle nähtav. Teises teemas oli ju ilmselgelt tegu siin teemas väljaöelduga ja siis piisas "vaata postitust" klikkimisega. Ei pea isegi listist eemaldama
                            Ahsoo.
                            Sel juhul veelgi mõttetum funktsioon kui arvasin.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Counti kombest pidevalt tsitaatidega pildikesi lisada:

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Counti kombest pidevalt tsitaatidega pildikesi lisada:

                                http://www.mirror.co.uk/news/technol...rebar_facebook
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X