320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Holland - Eesti (22.03.2013)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mu arust oli morozov väga hea. Ok, ei saanud korra van persiega värava olukorras hakkama, aga kõik muu mis tegi, tegi hästi. Eriti esimesel poolajal, kui lõi koos rakuga kõik pallid kastist minema.

    Nagu viimasel ajal kombeks, siis väravad tulevad individuaalsetest eksimustest.

    Kommentaar




      uskumatu, vaatan ja imestan siiani.

      Kommentaar


        oleks siis olnud, et van persie saadab kohvile vms a härra otsustas lihtsalt veidi tukastada..
        Més que un club

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Tahad väita, et Zenjov oleks tühjast väravast mööda löönud?
          ma ei taha midagi väita. postituse rõhk oli sõnal "oleks".
          samamoodi võiks küsida vastu et kas tahad väita et Zenjov oleks tühja väravasse sisse löönud?

          kes räägib siin tapjainstinktist ja suuremast tõenäosusest väravale, siis ajaloost võib sadu situatsioone tuua ka tänapäeva maailma tippründajate ebaõnnestunud esitustest tühja värava ees.

          kes aga arvab et olen Martini sõber või hea tuttav, siis edu arvamismängus. ei tunne ühtegi Eesti koondislast isiklikult.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            ma ei taha midagi väita. postituse rõhk oli sõnal "oleks".
            samamoodi võiks küsida vastu et kas tahad väita et Zenjov oleks tühja väravasse sisse löönud?
            Mingi äraspidine loogika. Justkui kõik, mis jalgpalliplatsil toimub, oleks täiesti juhuslik ja poleks mingit vahet, kes seal mida korraldab.

            100% kindel poleks värav Ženjovi puhul olnud, aga tõenäosus igal juhul x korda suurem.

            Samamoodi narrid on jutud, et värav poleks 0-2 seisult kindlasti midagi muutnud. Kui oma võimalustesse mitte uskuda, siis mida nad seal üldse rahmeldasid.

            (Vunki risti lüüa muidugi ei tasu. Kui 28-aastane ja koondises rohkem kui poolsada mängu teinud mees sääraselt vedelaks lööb, siis – nagu markofkin ütles – see ongi ta tase ja süüdistada pole kedagi.)

            Need üksikud, aga otsustavad ajupeeretused välja arvates polnud mäda ju midagi.

            Kommentaar


              Vaatan just Küprose ja Šveitsi mängu. 1. poolajal on Šveits juba 2,5 korda Vunki teinud (loe: gigavõimaluse kasutamata jätnud). Üks olukord oli täpselt analoogne ainult lõpp oli Vungi B-plaan ehk siis sööt kõrvale. Šveitslase sööt läks aga täiesti võssa.
              Loodan, et haakub kuidagi teemaga:

              Kommentaar


                Algselt postitas Herr Vaata postitust


                uskumatu, vaatan ja imestan siiani.
                on sul meeles palju torrese eest maksti?

                ps.
                tegelilt tahaks veel 5-10 sekundit tagasi kerida ja vaadata kuidas hollandlased selle situatsiooni üldse lasksid tekkida.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas chac Vaata postitust
                  on sul meeles palju torrese eest maksti?

                  ps.
                  tegelilt tahaks veel 5-10 sekundit tagasi kerida ja vaadata kuidas hollandlased selle situatsiooni üldse lasksid tekkida.
                  Mängu otsepildis vaadates tuli mulle kohe 2001. aasta Operi löödud värav Hollandile meelde. Tundus justkui copypaste antud situatsioonist.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    on sul meeles palju torrese eest maksti?
                    kuigi ei pea kummastki väga lugu siis ma ei solvaks siin jalgpalli kui ala selliste isendite võrdlemisega...fakt on, et mehel jäid rünnakule tormates bollocksid kaugele maha. regulaarsel koondise põhikoosseislasel on olnud õnnestumisi aga paraku , peale tema tutvusringkonna, on jäänud valdaval enamusel ajukurdudesse Vunki fopaade järgsed ahastuses peast haaramised. hea küll, positsioon väljakul ei ole kõige glamuursem ja dmitrievi ründetegevust võib ka vaid sellelaadseks tegevuseks nimetada aga miks krt mul (ja valdaval enamusel) siis tema vastu sellist trotsi ei ole?!

                    ps! kuigi tegemist on emotsionaalse lahmaadiga otse puusalt, on jutt igal juhul pädev, kuna digiallkirjastatud volitus valdavalt enamuselt on vajaminevates instantsides kooskõlastatud

                    Kommentaar


                      vunki pole risti lüüa mõtet juba sellel põhjusel, et vaadakem, kes tema asemel võiks olla.... polegi kedagi. dmitrjev poleks ilmselt sinna jõudnudki, oleks ennem hoo maha võtt ja söötu otsinud, kas see oleks hea või halb old, mine sa võta kinni, ennem kui lindpere suured pooldajad, keda siin ohtrasti leidub, jõuavad öelda, et aga joel!!!!, siis meenub üsna hiljutine mäng, kus lindpere sai samuti läbi, aga oli nii aeglane, et kaitsjad võtsid kinni ja mees vajus lihtsalt perseli.... see kõik ei vähenda mingil määral eksimuse suurust, ent siiski, nii kurb, kui see ka pole vunk on kahjuks vajalik mees koondisele(millest mul on tõesti kahju, sest ma ei pea teda absull selle vääriliseks, ei pidanud juba ennem seda muna). eesti ei kaodanud seda mängu vunki löögi tõttu, kuid ometi sümboliseerib see väga hästi kaotust, just sarnased isiklikud eksimused ja puudujäägid olidki selle taga, et meile löödi 3 ja ise lõime 0. kokku võttes tasemevahe, mis oli ka ennem teada ja mingit suurt traagikat tänase seisu ja valiku pealt ei maksa teha(mis ei tähenda, et me peaksime kaotusega rahule jääma).

                      Kommentaar


                        Kas keegi on võtnud kohtumise linti ka? ERRis ei saa tervet mängu vaadata, ehk keegi jagaks torrentit?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Hmm kuidas mitte 3+ pakki saada?
                          Oih, ei õnnestunudki.

                          Kommentaar


                            Fännimängus saime siis sel korral 3:5 lutti, kuid sellegi poolest oli meeleolukas palliveeretamine. Tänud, kes võtsid vaevaks osaleda! Sügisel ehk jälle.

                            Sorteerimata pildialbumit fännimängust saab näha siit: https://picasaweb.google.com/siia.ja...at=directlink#
                            Vaikus

                            Kommentaar

                            Working...
                            X