320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HÄÄLETUS ja arutelu: kas Tõll või Kalevipoeg?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    palju sul abi vaja on?On küsimus rahas või ajas?

    Kommentaar


      #77
      Raha kokkuajamiseni ma pole jõudnudki veel, ennekõike on ajast puudu täna.

      Kommentaar


        #78
        See on markofkinilt suurepärane mõte! Esiteks oleks see vägev Eesti kunsti tutvustamise võimalus ja teiseks hea vaheldus erinevatele ruunilippudele, ilma, et mul nende lippude vastu ka midagi oleks. Mulle meeldib olemasolevatest piltidest enim Suur Tõll kurjameid laiali peksmas.
        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

        http://www.jkpiraaja.ee/

        Kommentaar


          #79
          Põhja-korealased näitavad ette, kuidas täiuslikku mosaiiki teha.



          Kommentaar


            #80


            Kokkusattumus?

            Liigun asjaga edasi. Loodan, et kui abilisi vaja, siis siit leiab?
            Usun, et saan Arrakul kolmapäeval nööbist kinni, on asja niikuinii enne mängu sinnakanti.

            Kommentaar


              #81
              No siis tuleb rattad veerema lükata. Ehk leiame ka mõne teelise, kes aitab hoogu juurde anda.

              Minu arvates on marsruut üsna hästi planeeritud ning järske tõuse ega kuristikke tohiks teele jääda.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Põhja-korealased näitavad ette, kuidas täiuslikku mosaiiki teha.



                http://world.time.com/2013/07/26/nor...-in-pyongyang/
                loodetavasti ei saadetud kedagi sunnitööle näiteks põsepuna vale tooni tõttu
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar

                Working...
                X