320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HÄÄLETUS ja arutelu: kas Tõll või Kalevipoeg?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Mittepürovastase (ülepea pigem püroleige inimesena) olen üsna kindlalt vastu sellele, et eeldatavalt sponsoritelt kerjatud ja fännidelt korjatud raha eest valmistatud palaka all või läheduses hakata pürotehnikaga möllama. Kuigi kahtlustan Mehhanisaatori postitusest parajat annust pullitegemist aimduvat

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
      Mittepürovastase (ülepea pigem püroleige inimesena) olen üsna kindlalt vastu sellele, et eeldatavalt sponsoritelt kerjatud ja fännidelt korjatud raha eest valmistatud palaka all või läheduses hakata pürotehnikaga möllama. Kuigi kahtlustan Mehhanisaatori postitusest parajat annust pullitegemist aimduvat
      Tegelt mõtlesin tõsiselt, kesa vist kunagi lisas video v pildi mida mul hetkel leida ei õnnestunud, kus oli vist mingit sorti karu plagu yle fännika tõmmatud ja seal oli midagi sellist, et silmadest ja kuskilt vist veel lendas leeki.Nägi tõsiselt ilus ja kõva välja !

      Kommentaar


        #63
        Jah, ma olen ka seda näinud. Samas olen ma üsna kindel, et seal oligi tegemist ühekordse odava plönniga, mis a la voodilinast seks otstarbeks kokku traageldatud. Meie antud juhtumi puhul saab (loodetavasti) tegemist olema kümnete inimeste ühise pingutuse viljaga, mis meie elatustaseme ja hindade juures ei ole teps mitte pisukese materialistikalise väärtusega asjandus...

        Ja koondisemängul legaalse püroni jõudmise osas on mul ka omad kahtlused

        Kommentaar


          #64
          Jüri Arraku SUUR TÕLL:


          Veel tekkis sellised mõtted et, see must osa võiks sini must valge ja riietus võiks Töllul olla sinine ning all võiks kiri olla : Arvult väike hingelt suur vms.

          Kommentaar


            #65
            Mina pooldan ilma kirjata plagu. Pilt peab enda eest rääkima ja mingid pseudolausungid à la "THIS IS RUSSIA" ja "ARVULT VÄIKE, HINGELT SUUR" mõjuvad mu**ipikendusena ja näitavad alaväärsuskompleksi.

            Ühesõnaga jälle midagi Freudile.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas dareth Vaata postitust
              Mina pooldan ilma kirjata plagu. Pilt peab enda eest rääkima ja mingid pseudolausungid à la "THIS IS RUSSIA" ja "ARVULT VÄIKE, HINGELT SUUR" mõjuvad mu**ipikendusena ja näitavad alaväärsuskompleksi.

              Ühesõnaga jälle midagi Freudile.
              Jah, ei kujutaks kasvõi sellesama Arraku Tõllu mingi slõuganiga ette. Piisavalt kõnekas niigi.

              Kommentaar


                #67
                Juhul, kui peaks juhtuma, et plaguks formuleerub mõne kunstniku valmistöö, mis juba kusagil avaldet (nagu näiteks too Tõllu pilt), siis olen ka pigem seda meelt, et sloganitega mitte risustada pilti. Pilt peab ise rääkima.

                Kommentaar


                  #68
                  Viimane postitus eelmisest aastast, kuidas asi edeneb? Kaua üldse sellise fänniplagu valmimine aega võtab?

                  Kommentaar


                    #69
                    Tasapisukesi tegutsen, asjad võtavad rohkem aega, kui ma eeldasin ja lootsin. Aga rattad veerevad. Küllap karjun aegsasti, kui on aeg appi lennata või sajalisi luhvitada, ärge te seda kartke

                    Kommentaar


                      #70
                      Tõll on saaremaa jumal
                      name of the game- FOOTBALL

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas vaherhar Vaata postitust
                        Tõll on saaremaa jumal
                        Jumalast on asi kaugel, tegu siiski vaid mütoloogilise vägilasega.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Stok
                          Ja jumal ei ole mütoloogiline?
                          Väitsin ma seda? Ma räägin, et Tõll ei ole jumal, vaid mütoloogiline vägilane. Kus siin kirjas on, et jumal ei ole mütoloogiline?
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            #73
                            All jacuzzis are bath tubs, but not all bath tubs are jacuzzis. Ei ole ju keeruline, mehed.

                            Kommentaar


                              #74
                              Aeg lendab ja käes juba mai. Kuidas asi edeneb? Olen mõelnud, et esimest korda võiks plagu lahti rullida juba augustis, Läti vastu. Sest siis saaks näha kuidas plagu tribüünil paistab, kuhu parem paigutada ja oleks aega teha muudatusi.(paelad otsades vms.) Seda võiks võtta kui peaproovi Hollandi vastu.

                              Kommentaar


                                #75
                                Asi on hinge peal ja käib peas kogu aeg kaasas, aga nii kuradi lihtsalt proosaline on kogu see värk: aega pole. Töötan üksinda oma pisikese firmakesega ja lihtsalt ei jätku, ei aega ega mind. Olen päris mitmele jalka-kamraadile teha lubatud asju võlgu, ühtteist põnevat on muudelgi jalgpallirinnetel käsil ja käimas. Loodan, et mingil hetkel tuleb töösse ka rahulikumaid aegu ja saame selle teema uuesti kuumaks kütta. Sügiseks on endalgi kindel soov asi lõpule viia, augustiks küll ei julge midagi loota veel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X