320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pole teemat väga lugenud....kes, mis, kus millal üldse toimub? Juuli kuu väga kiireks tõmbunud....aga vett ei tahaks ka peale tõmmata üritusele. Ja kui tõsine see mäng üldse on? Ma lõpetasin karjääri 4.mail 2015 kui avastasin, et enam joosta lihtsalt ei jõua ja putsad jäid ka tellimata...
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      ei ole tõsine. Vähemalt mitte meie tiimis.

      Üritus järgmine laupäev (11ndal) Kalevi kunstmuru statal.

      Kommentaar


        Tallinn pole ka halb variant. Putsad leian ka nüüd vaja aeg sebida. Tnx
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Nice...UUU on ka nüüd tulemas...kui ta just peldikusse kinni ei jää vms. Kui tõesti peaks meil 12 inimest kohapeal olema, siis tuleks 2 pagulast leida ka tiimi ja pmst 14 mängijaga ju peaks saama küll 2 tiimi regada ju, 2 venda on siis nagu varus.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Mina olen sinine.
            sigpic

            Kommentaar


              Tanel D'Ambrosio on turniiri eel tugevat pre-seasonit tegemas ja asunud potentsiaali realiseerima. Juba neljas kord jooksu tehtud muu trenni kõrvale nädala jooksul. Võrdluseks - eelneva kahe aasta jooksul katkise põlve tõttu jooksmas käidud vaid 1 kord.

              Paneb selle turniiri kinni!
              sigpic

              Kommentaar


                Kõik hirmuga trenni tegema hakkanud, kuna suur konkurents on meeskonda saamise nimel

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Kõik hirmuga trenni tegema hakkanud, kuna suur konkurents on meeskonda saamise nimel
                  Jup. Mina jõin eile ennast lõviks ja kaotasin rahakoti ära.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Kas ma olen üldse koosseisus? :O :O Kähku trenni tegema.
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      keegi üldse meeskonna ära ka regab? sesmõttes yolo, et paneme kõik soovijad nimekirja ja kohapeal valime need 10 välja ja muud jäävad niisama jooki panema võisuuname teistesse tiimidesse.

                      Kommentaar


                        jep jep panin kirja 10 nime esialgsesse nimekirja.

                        Võistkonna soovilugu:
                        Italian national anthem with name of players. This is not my video, i found this on facebook.All 24 players from Italy World Cup squad plus manager:Barzagli,...


                        NB! Kõik laulu harjutama. Enne mängu laulame nii et staadion kajab.

                        Kommentaar


                          Tulen uudishimu pärast,kuna tahaks neid vendasi näha,kes siin foorumis möllavad.

                          Kommentaar


                            Kahjuks olen Saaremaal, seega ei saa isegi niisama lällama tulla
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Mul ka cancel.
                              "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                              Kommentaar


                                Kisub hapuks. Kuulsin, et üks meeskonna liidreid oli end nii pilpaks tõmmanud, et täna istub oksemägede otsas.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X