320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorumlane, you went full retard !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31


    Aastalõpu riitardimine täies hoos.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      #32
      No ma ei tea

      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
      Mida vi**u? See kohtunik tuleks läbi peksta ennem, kui linnast lahkub. Malaga poolt tundus, et oli terve see kohtunike punt täna!
      Malaga meestele tuleks öelda, et hästi olete õppinu Moro Interi jalgpalli tapmise selgeks. Hunnik sitta mitte jalgpallurid!
      Put*i selline jalgpall.................
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Kui läbi aastate olen oodanud päeva kui selline debiilklubi nagu Getafe välja langeks, siis viimasel paaril aastal on mu suurimaks unistuseks olnud Espanyoli kukkumine. Rõve alaväärsuskompleksis vaevlev värdklubi kelle hooaja võib kokku võtta sooviga derbis mõned hambad välja lüüa ja luud murda ja siis järgnevalt oma pepu Reali ees upakile ajada.
        Vist on purjus või narkomaaanõ!
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Vist on purjus või narkomaaanõ!
          Getafe on oossom! Muud pole mul lisada.

          Kommentaar


            #35
            Barcelona avatariga kasutajate postituskvaliteet on jätkuvas vabalanguses ja veavad ühes endaga mutta ka FCB mainet.

            Ou hell
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Barcelona avatariga kasutajate postituskvaliteet on jätkuvas vabalanguses ja veavad ühes endaga mutta ka FCB mainet.

              Ou hell
              Näh, istu sisse kvaliteetne düüüüd.
              Loe seda mis mulle pähe sittusid!


              Im wrong when its time. It will come when time is over!
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar

              Working...
              X