320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Täiskasvanuks saamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas elx Vaata postitust
    See oleks küll enda jaoks kuritegu. Paratamatult paneb aga mõtlema kus kuradima kohast kuivik selle John jnr-i pildi sai.
    Kas sa siis ei lugenud ? Kuivik räägib alati kõik ausalt ja selgelt ära...
    Algselt postitas Kuivik Banaan Vaata postitust
    Siin on ka üks pilt neeger John juuniorist, mis ta mulle uhkusega saatis
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      #17
      Vinks vonks värk

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Kuivik Banaan Vaata postitust
        Ma näen, et siin räägib elukogemus! Aafrikas on nii, et kui poiss on valmis meheks saama, viiakse läbi initsiatsiooniriitus, mida nimetatakse kankurang. Selle ebamugavam osa on muidugi ümberlõikus iidse matšeetega, aga kohe kui niidid on välja mädanenud, peab värske mees kinnitama oma seisust naaberkülast pruudi röövimisega ja selle paksuks panemisega. Erilise austuse pälvivad need vaprad, kes ei piirdu vaid ühe üritusega.

        Tänapäeva kosmopoliitses maailmas muidugi saadavad rikkamad hõimupealikud oma pojad valgesse maailma pruute röövima ja 'sõnumit levitama', et verd värskendada. Ka minu hea sõber, neeger John, ei ole just küla vaeseim mees ja tema vanim poeg müttab täiskasvanuks saada praegu siinsamas lähedal, Rootsis, Södertäljes. Siin on ka üks pilt neeger John juuniorist, mis ta mulle uhkusega saatis:

        Kurat, sirvisin vanu teemasid ja...see on on ju puhas kvaliteet. Eriti 2013 ja allapoole.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Kurat, sirvisin vanu teemasid ja...see on on ju puhas kvaliteet. Eriti 2013 ja allapoole.
          Kõikidest Soccerneti vanadest teemadest suudad sa leida teema ja tuua esile selle, kus on mustanahaline noormees palja nokuga.

          Ja nagu riigikogus siit tuleb ka minu küsimus:

          Kas sa ütlesid fraasi ,,Puhas Kvaliteet,, läbi naisterahva silmade, vaatasid ja võrdlesid enda omaga või oled sa tolerantne inimene. Aitäh sulle.

          Kommentaar


            #20
            Mulle lihtsalt meeldib fakt, et selle teema algataja panuseks siia foorumisse jäigi see teema (mis küll koletul kombel ära lörtsitud sai) ja paar diipi panusepoega...

            Ehk nüüd 5 a hiljem võib selle lisakonto omanik üles tunnistada? On ehk piisavalt täiskasvanuks saanud?

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Kõikidest Soccerneti vanadest teemadest suudad sa leida teema ja tuua esile selle, kus on mustanahaline noormees palja nokuga.

              Ja nagu riigikogus siit tuleb ka minu küsimus:

              Kas sa ütlesid fraasi ,,Puhas Kvaliteet,, läbi naisterahva silmade, vaatasid ja võrdlesid enda omaga või oled sa tolerantne inimene. Aitäh sulle.
              Puhas kvaliteet läks ikka tekstile ja läbi minu silmade. Aga nahavärvil ei ole minujaoks tähtsust jah. Pederastiat see eest ei kannata, ehk ise otsusta kui tolerantne või mitte.


              PS! Otsuse võid endateada jätta, mind eriti ei morjenda.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Mulle lihtsalt meeldib fakt, et selle teema algataja panuseks siia foorumisse jäigi see teema (mis küll koletul kombel ära lörtsitud sai) ja paar diipi panusepoega...

                Ehk nüüd 5 a hiljem võib selle lisakonto omanik üles tunnistada? On ehk piisavalt täiskasvanuks saanud?
                Hea point.

                Kui juba tunnistamiseks läks, siis tahaks teada kes oli seltsimees foorumi külastaja kurb.

                Kommentaar

                Working...
                X