320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Bayern Münich 5:1 Wolfsburg 22.09.2015
    Hea töö! Ja no mängude mõttes said ikka korralikud jackpotid. Eriti muidugi Bayerni mäng. Nii legendaarse mängu lives nägemine võib võimas olla. See rekord jääb ikka aastateks veel püsima.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      See rekord jääb ikka aastateks veel püsima.
      Aastateks on vähe õeldud!

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Hea töö! Ja no mängude mõttes said ikka korralikud jackpotid. Eriti muidugi Bayerni mäng. Nii legendaarse mängu lives nägemine võib võimas olla. See rekord jääb ikka aastateks veel püsima.
        Jaa, absoluutne jackpot. Üleüldse oli mul eelmisel aastal õnnelik "käsi" selles osas, et kõik mängud kus käidud sai päädisid vähemalt kolme värava nägemisega. Ainuke kodumeeskond kes kaotas 7st mängust oli Inter Milan. Veel käisin vaatamas Arsenal - Liverpool (4:1), Barcelona - Almeria 4:0, Real Madrid - Eibar 3:0, Inter Milan - Fiorentina 1:4, Juventus - Bologna 3:1. Napilt jäin ilma võimalusest vaadata eelmisel hooajal CLis Atletico - Reali veerandfinaalis (see lõppes küll 0:0) ja see hooaeg oli loosiõnn minu kahjuks kui Roma mängis matchday 2 võõrsil BATEga ja ma olin samal ajal Roomas ning oleks kindlasti mängule läinud kui nad kodus oleks olnud.

        Niiet kui tahate, et teie tiim suureskooriliselt võidaks - kutsuge mind mängule kaasa
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Jaa, absoluutne jackpot. Üleüldse oli mul eelmisel aastal õnnelik "käsi" selles osas, et kõik mängud kus käidud sai päädisid vähemalt kolme värava nägemisega. Ainuke kodumeeskond kes kaotas 7st mängust oli Inter Milan. Veel käisin vaatamas Arsenal - Liverpool (4:1), Barcelona - Almeria 4:0, Real Madrid - Eibar 3:0, Inter Milan - Fiorentina 1:4, Juventus - Bologna 3:1. Napilt jäin ilma võimalusest vaadata eelmisel hooajal CLis Atletico - Reali veerandfinaalis (see lõppes küll 0:0) ja see hooaeg oli loosiõnn minu kahjuks kui Roma mängis matchday 2 võõrsil BATEga ja ma olin samas Roomas ning oleks kindlasti mängule läinud kui nad kodus oleks olnud.

          Niiet kui tahate, et teie tiim suureskooriliselt võidaks - kutsuge mind mängule kaasa
          Kas teiste mängude kohta on vastavates alafoorumites ka kirjeldusi oodata?

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Kas teiste mängude kohta on vastavates alafoorumites ka kirjeldusi oodata?
            Ikka võin pildid ja pisikesed jutud panna kui teil teemasid on. Vaatan uuel aastal kui aega saan.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Kirjutasin jutud natukene pikemaks ja lisasin mõned soovitused-pildid.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Lisaks selgus, et julgematel ei oleks vaja Viagogo ülepaistutatud hindadega omale pileteid soetada. Kahest meil olid piletid Viagogost, mis maksid koos kohaletoimetamisega €100 per. Ümber staadioni ringi luusides aga avastasime kohalikke ärimehi küllaga, kes tahtsid pileteid müüa ning oma kolmandale kaaslasele kauplesimegi pileti €70ga välja. Eks oleks võib olla €60 peale ka saanud kui oleks kauem viitsinud aga €50 pealt tõmbas tal igatahes nina juba väga krimpsu (pileti peal omahind oli peale trükitud €32). Businessman, pool ikka kasumis.
                Ma julgen arvata, et see oleneb ikka vastasest. Kuigi Bayer Leverkuseniga mängu võib pidada ka nn "kohalikuks derbyks".
                Kui ma käisin Kölniga mängu vaatamas, siis ei pannud tähele ühtegi müüat. Nägin vaid siltidega, et soovitakse osta piletit. Neid viimaseid silte nägin vähemalt kümmet.

                Kommentaar


                  Mis saite kasutades kõige targem pileteid mängudele leida on? Usaldusväärsus, kättetoimetamise kiirus, hind...
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Mis saite kasutades kõige targem pileteid mängudele leida on? Usaldusväärsus, kättetoimetamise kiirus, hind...
                    Oleneb millise klubi mängule. Viagogo on tegelt hea. Vähemasti usaldusväärne ja kiire minu kogemuse põhjal. Hind on suurte mängude puhul nii nagu ta on. Aga võrreldes teiste sarnaste lehtedega see nii hull ka ei ole. Muidugi parim variant on klubi kaudu ostmine. Muidugi kui mingi Dortmundi või Bayerni mäng pole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Oleneb millise klubi mängule. Viagogo on tegelt hea. Vähemasti usaldusväärne ja kiire minu kogemuse põhjal. Hind on suurte mängude puhul nii nagu ta on. Aga võrreldes teiste sarnaste lehtedega see nii hull ka ei ole. Muidugi parim variant on klubi kaudu ostmine. Muidugi kui mingi Dortmundi või Bayerni mäng pole.
                      Atletico kodumängule ent kuna pole varem ise asju ajanud siis küsin targematelt infot. Viagogos on lugu huvitav, kodumäng Malaga vastu 100.- , PSV ja Villareali vastu kodukad 43.- juures alates Päris huvitav tendents, arvaks vastupidist.
                      Minul on plaan mängule minna alles mais, kui mõtekas üldse on piletid niipalju ette osta?
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Atletico kodumängule ent kuna pole varem ise asju ajanud siis küsin targematelt infot. Viagogos on lugu huvitav, kodumäng Malaga vastu 100.- , PSV ja Villareali vastu kodukad 43.- juures alates Päris huvitav tendents, arvaks vastupidist.
                        Minul on plaan mängule minna alles mais, kui mõtekas üldse on piletid niipalju ette osta?
                        Atletico enamus kodumänge ei müüda ju välja. Miks sa nende kodulehelt piletit osta ei taha?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                          Atletico enamus kodumänge ei müüda ju välja. Miks sa nende kodulehelt piletit osta ei taha?
                          Ei ole üldse probleem kodulehelt osta aga, kui ma näiteks see kuu tahan pileti osta mai kuus toimuvale mängule, siis neid lihtsalt ei müüda klubi kaudu veel.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Millal on lootust, 26. vooru mänguajad kinnitatakse?

                            Kommentaar


                              Pakun, et Leverkusen - Hamburger; Dortmund-Mainz on pühapäevased.

                              Aga suhtkoht esmaspäev-teisipäev on ajad olemas (Euroopa Liiga loos on täna).
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Millal on lootust, 26. vooru mänguajad kinnitatakse?
                                Kuhu plaan minna?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X