320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Huddersfield Town FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huddersfield Town FC

    Keegi hoiab ka peale minu Huddersfieldil silma peal ?

    Minu enda poolest see üks mu lemmikutest Inglismaal [Mängib Championshipis).
    Last edited by karljorks; 13.02.13, 13:09. Põhjus: Vale informatsioon

    #2
    Algselt postitas karljorks Vaata postitust
    Keegi hoiab ka peale minu Huddersfieldil silma peal ?

    Minu enda poolest see üks mu lemmikutest Inglismaal [Mängib League 1-s).
    Raske juhus,kui sa oma "lemmikut" valesse liigasse paigutad! Võiks ikka natukene enne asja ka uurida ja siis postituse teha
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Raske juhus,kui sa oma "lemmikut" valesse liigasse paigutad! Võiks ikka natukene enne asja ka uurida ja siis postituse teha
      Budu, no kuidas sa hakkad nii lihtsalt varika õnge ? Ta polnud hommikul veel kuulnudki, mis asjandus see Huddersfield on.

      Kommentaar


        #4
        Vabandust , Huddersfield mängib Championshipis.

        Kommentaar


          #5
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Tunnistan minu viga, kunagi sai tiimiga FM-i kõvasti pelatud ja ss sai ka vahepeal vaadatud kuidas mängud läksid , kuid kuna viimasel ajal pole vaadanud siis mõtlesin et nad ikka seal league 1-s mängivad ja olin liiga enesekindel kontrollimise suhtes

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas karljorks Vaata postitust
              Tunnistan minu viga, kunagi sai tiimiga FM-i kõvasti pelatud ja ss sai ka vahepeal vaadatud kuidas mängud läksid , kuid kuna viimasel ajal pole vaadanud siis mõtlesin et nad ikka seal league 1-s mängivad ja olin liiga enesekindel kontrollimise suhtes
              Tore, kui ei tea mis liigas lemmikud palli taga ajavad.

              Kommentaar


                #8
                On jah

                Täielkult suur viga minu poolt , nüüd saavad kõik ikka mõnitada kui loll ma olen

                Kommentaar


                  #9
                  Mitte, et ma tahaks seda teemat väga elus hoida, aga kumba sa eile vaatasid: CLi või omade võitu FA Cupis Leicesteri üle (mis on muideks minu isiklik lemmik Championshipis).

                  Kommentaar


                    #10
                    Fa cupi mängu kuskilt ei leidnud vaadata ... (Oskad mõnda kohta soovitada kust vaadata? ) kuid minu mäletaist mööda vist Huddersfield võitis selle 2:1. Nii et vaatasin Champions Leaguet. PSG-Valencia.

                    Kommentaar


                      #11
                      Meie lemmikvõistkonnad võiksid mängu teha. GO ALDERSHOT! Saaksite küüruvahele.
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        #12
                        Ei teagi kedagi sellest tiimist. Kas mitte mõni kuulus Inglismaa koondislane seal kunagi ei mänginud?

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Ei teagi kedagi sellest tiimist
                          Danny Ward. Loodetavasti jääb üheks hooajaks veel sinna

                          Õnnitlused ka muidugi
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            #14
                            Ilus tulemus, igav mäng. Aga kaks järjestikust pendlaraundide võitu ja meie Danny Ward kangelane
                            Väga lahe et üles saadi.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Ei teagi kedagi sellest tiimist. Kas mitte mõni kuulus Inglismaa koondislane seal kunagi ei mänginud?
                              Inglismaal on neli kuulsusrikast satsi, kes on võitnud kõrgliiga 3 korda järjest. Arsenal, ManU, Liverpool ning Huddersfield Town. Ilmselt seal mõni tolle aja tippmängija ikka oli.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X