320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muutused jalgpallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Võõrsil löödud väravate reegel häirib ka ennast.
    Kui väravate vahe jääb viiki,peaksid kohe penaltid tulema,sest keegi ei peaks saama ajaliselt rohkem mängida kodus.

    Kommentaar


      #32
      Orginally posted by Yazid

      Võõrsil löödud väravate reegel häirib ka ennast.
      Kui väravate vahe jääb viiki,peaksid kohe penaltid tulema,sest keegi ei peaks saama ajaliselt rohkem mängida kodus.
      Ehk siis eelistate spordiloto pliks-plaks varianti?
      Jube Tige Kala

      Kommentaar


        #33
        Nii on vist kõige parem jah.Teisejärguline oleks
        lisaaeg kuldsele väravale.

        Kommentaar


          #34
          minule täitsa meeldib kuldse värava reegel mis kehtestati kui ma ei eksi 1996EM ajal kuigi ma usun et see tõigi saksamaale selle tiitli
          jürgen
          Jalgpallihaigla liige NR. 69

          Kommentaar


            #35
            põhjus miks mulle kuldne värav ei meeldi on prantsusmaa ja vähesel määral saksamaa. sest nemad on sellest reeglist kõige rohkem tulu saanud. prantsusmaa on ju selle reegli abil ju nii maailma- kui ka euroopameistriteks. noh ja saksamaa sai ju ka euroopameistriks kuldse värava abil

            Kommentaar


              #36
              jah ma märkisin vallesti ma mõtlesin umbes samamoodi nagu Sina
              jürgenson
              aga mõte iseenesest on ju hea
              Jalgpallihaigla liige NR. 69

              Kommentaar


                #37
                kuldne värav on kindlasti hea asi.Ja ta pole konkreetsena kellegile mingit tiitlit kätte toonud- see on loll jutt.KAhe mängu kogutulemusel võõrsil löödud väravate arvestamint on suhteliselt keeruline hinnata.Kui õige ta nyyd on , aga siiski ma arvan ,et parim saadaolevatest variantidest ,sest muidu nõrgemad satsid lähex võõrsile totaalse umbkaitsega.Üldse on UEFA karika systeemil nii suur eelis tesie ringi kodumeeskonnal.

                Kommentaar


                  #38
                  Kuldne värav on ysna hea asi kyll. ja kui hirmsasti tahetax penalteid näha, siis milleks yldse extra time? ja see, et keegi n-ö tulu sai on jama. võita oleks võinud ju kuldse väravaga ka teine võistkond, aga konkreetsel korral läks teisiti.
                  s**t happens

                  Kommentaar


                    #39
                    Orginally posted by Aramis

                    kuldne värav on kindlasti hea asi.Ja ta pole konkreetsena kellegile mingit tiitlit kätte toonud- see on loll jutt.KAhe mängu kogutulemusel võõrsil löödud väravate arvestamint on suhteliselt keeruline hinnata.Kui õige ta nyyd on , aga siiski ma arvan ,et parim saadaolevatest variantidest ,sest muidu nõrgemad satsid lähex võõrsile totaalse umbkaitsega.Üldse on UEFA karika systeemil nii suur eelis tesie ringi kodumeeskonnal.
                    kurat olgu ma ni täis kui ma olen aga kuidas ei toonud kuldne värav saksamaaale euroopa meistritiitlit
                    jürgen ja joosep

                    Kommentaar


                      #40
                      noh ja kas see ei olnud mitte prantsusmaa kes k]igepealt v]itis kuldse penaltiga poolfinaalis portugali ja siis finaalis kuldse varavaga itaaliat

                      ja samuti said nad ka 98 mmil veerandfinaalis paraguai ule voidu kuldse varavaga

                      Kommentaar


                        #41
                        See näitab meeskonna enda taset, mitte kuldse värava reeglist tulenevat ebaõiglust.

                        Kommentaar


                          #42
                          Ammu juba võiks rakkendada teist kohtunikku väljaku äärel kes vahib arvutist viimase MMi ajal vilistasid kohtunikud üle 30 Prossa valesid suluseise.See on mingi statistika millest oli probleemsaade eurospordist.:P
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            #43
                            Minule kyll meeldiks, et video kontroll oleks, noh ebaselge värava korral, et kas ikka käis yle joone või mitte. Suluseisu kontroll oleks vast mõtekas aint väga olulistest kohtumistes, nagu MM finaal või Champoins League finaalmängudes. Kuna on väga palju kaalul, siis ei oleks pärast vaidlusi, et kas oli ikka suluseis või mitte. Kuigi arvan, et vähemtähtsates mängudes võik jääda suluseis ikka väljaku kohtunike otsustada.
                            Keegi mainis et MM iga kahe aasta tagant. No mina oleks poolt, siis oleks tihedamalt mida vaadata.
                            Kuldse värava reegel peab kindlalt alles jääma. Hoopis penaltite löömise pärast lisaaegu võiks vast millegi muuga asendada. Penaltitega võit on nagu kingitus nõrgemale tiimile, et lihtsalt kergema tööga ära teha.

                            Kommentaar


                              #44
                              isiklikult see kuldse värava reegel eriti peale ei lähe... võib-olla on see tingitud paarist mulle just mitte kõige sümpaatsema mansa edust selle rakendamise järel?!
                              aga videokontroll isegi võiks olla! nad pidid ju seda video värki hakkama kasutama ka nende draamateatrimeeste peal, kes iga varju taha komistavad ja kanderaami ootama jäävad!

                              ok
                              The other line moves faster.

                              Kommentaar


                                #45
                                Video

                                Nüüd ju oli sihuke asi kirjas,et peale võistlust korraldataxe video ülevaade ning siis nähakse kedagi simulantimas siis kohe karistus peale...arvatavasti ei pantd mänguajal kontrollitavat video üles(nagu rugby's)et üritada mängijaid vähem simulantima jne. kuna peale mängu nagunii vaadataxe yles,kuigi siis mõned napid väravad,mis olex lugema pidanud tekitavad hiljem kriitikat,nii et tulex tõesti suurematel mängudel videovärk on-line's yles panna.
                                (P.S.nagu te teate on nüüd nii,et kui märgataxe simulanti antaxe kohe punane )
                                Videoga ka see parem,et olex rohkem mängu,mida rahvas jälgida saax

                                Kommentaar

                                Working...
                                X