320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alternatiivsed kontorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    tase. Andsid neile teada ka?
    ma ei tea kas on mõtet. nad otsisid ikka kaua neid tõlkijaid ja lõpuks leidsid vist mingid tolmuimeja-manuaalide tõlkijad. keegi normaalne polnud nõus Stoke-on-trenti minema vist

    Kommentaar


      match events mängu kestel (goals, free kicks jne) on TOIMUMISPAIGAD. Siis pesapallis on ball VALE SÖÖT ja strike ÕIGE SÖÖT. Üldse pahaga ei too neid esile, lihtsalt robustselt on tõlgitud

      Kommentaar


        365 poistel läks eile midagi päris valesti. Tunisia over 0 cards loeti võitjaks. Nad ei saanud ühtegi kaarti.

        Kommentaar


          Noh 365..jälle sassis? Egiptus over 2 corners juba võitjaks pandud. Neil on 2 hetkel. Huvitav.

          Kommentaar


            Kellegil veel viimasel ajal bet365s cash outiga probleeme ?
            Mul igatahes on ja suht tihti viimase nädala jooksul just. Tahan teha cash outi aga ütleb, et the return has changed, vajutan uuesti peale ja jälle ütleb seda kuigi isegi see summa ei ole muutunud, mäng seisab , koefid kõik avatud aga lihtsalt terve mängu ei lase cash outida ja ainult korrutab et the return has changed
            pm kui see probleem esineb siis 100% kindel ,et terve mängu cash outi teha ei saa kuigi teoorias peaks saama.
            Saatsin mingi emaili ka neile koos videotõenditega, eks näis mis saab.
            Madridista

            Kommentaar


              heee, kui veel paar aastat tagasi sai originaal bet365s panustada, siis mul oli lõpupoole sama case. ei saandki teada, mis värk.

              Kommentaar


                Bwin ei paku enam teenust klientidele Eestist. Vähemalt selline meil mulle tuli. Ise küll neid ei kasuta, aga infoks.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Bwin ei paku enam teenust klientidele Eestist. Vähemalt selline meil mulle tuli. Ise küll neid ei kasuta, aga infoks.
                  Paljud Eestist tahtsid seal ilmselt rünnata üht neljapäevast kossumängu.

                  Kommentaar


                    Kuidas siis lõppude lõpuks lood selle 1Xbetiga on? Jah googeldades leiab seinast seina arvamusi ja ülekaalus on need scammi jutud, aga kas siit foorumist on kellegil positiivseid/negatiivseid kogemusi anda? Hetkel olen seal natukene katsetamas ja väikesed väljamaksed (100-300EUR) on küll väga korrektselt kontole laekunud.

                    Aga kogu see kihlveokontor tundub nii suur nali ja komöödia, et ei suuda neid tõsiselt võtta. Keegi oskab kommenteerida?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
                      Kuidas siis lõppude lõpuks lood selle 1Xbetiga on? Jah googeldades leiab seinast seina arvamusi ja ülekaalus on need scammi jutud, aga kas siit foorumist on kellegil positiivseid/negatiivseid kogemusi anda? Hetkel olen seal natukene katsetamas ja väikesed väljamaksed (100-300EUR) on küll väga korrektselt kontole laekunud.

                      Aga kogu see kihlveokontor tundub nii suur nali ja komöödia, et ei suuda neid tõsiselt võtta. Keegi oskab kommenteerida?
                      Täispask on. Soovitan hoiduda.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
                        Kuidas siis lõppude lõpuks lood selle 1Xbetiga on? Jah googeldades leiab seinast seina arvamusi ja ülekaalus on need scammi jutud, aga kas siit foorumist on kellegil positiivseid/negatiivseid kogemusi anda? Hetkel olen seal natukene katsetamas ja väikesed väljamaksed (100-300EUR) on küll väga korrektselt kontole laekunud.

                        Aga kogu see kihlveokontor tundub nii suur nali ja komöödia, et ei suuda neid tõsiselt võtta. Keegi oskab kommenteerida?

                        Täiesti oleneb jah. Endal saaks tuua nii enamvähem positiivse kogemuse, alguses sai päris mõnda aega 300-400 euroseid väljamakseid probleemideta teha ja kui üks hetk läks selle konto kinnitamise jms jamaks siis võttis ~1 kuu aega, et üks suurem mitmetes tuhandetes väljamakse kätte korraga saada. Aga tean ka paljusi, kellel probleemid raha saamisega kestnud pool aastat, aasta jms või siis ka näiteid kus polegi raha kätte saadud. Ühesõnaga jah korralik huumor see kontor on, aga võib hästi minna ja neid natuke ikkagi tühjendada.

                        Kommentaar


                          Oleneb su riskitaluvusest. Võivad iga hetk nussima hakata, eriti kui suuri summasid tahad välja kanda.

                          Ise tegin seal paar kilo plussi ja sain rahad kätte. Tuli ainult paar nädalat e-maile vahetada. Samas olen lugenud palju, et viiekohalisi summasid enam inimesed kätte ei saa.

                          Upside on see, et koehvid on tihti väga lambised. Muidugi teisele katsele pole enam läinud.

                          Kommentaar


                            Coolbetil on muidugi need toredad ennustusliigad ja nii aga notra neid on nii palju, et ei jõua kõiges osaleda lihtsalt.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Coolbetil on muidugi need toredad ennustusliigad ja nii aga notra neid on nii palju, et ei jõua kõiges osaleda lihtsalt.
                              Tehke betsafe ka mõni ja vähem.

                              Kommentaar


                                Keegi Goalbetist ka midagi teab. Kui suured limiidid jne?
                                Vaatan, et sissemaksu boonus on küll jube kirves...keegi mängib seal?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X