Lehekülg 13, kokku 13 EsimeneEsimene ... 3910111213
Näidatakse tulemusi 241 kuni 244, kokku 244
    Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Missugust kohalikku bookit siis hetkel soovitate? lugesin teema suht koht läbi... et kas coolbet on paremaks saanud kui siin mõned lehed tagasi kirjeldati? viisakat boonust pakuvad....

Asjahuviline Kasutaja Sonderfern avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Pole ammu bwin kontorit kasutanud ja vaatasin, et mul seal viimasest aktiivsest ajast veits raha jäänud (60) tahtsin välja kanda, sest ei tõmba bwin enam millegagi aga öeldi, et kanna 10 enne sisse vms et muidu ei saa, kandsin Skrillist 10 sisse, polnud ju raske. Tegin siis väljakande ja mingisugune 12% võeti endale, lol.

Samas ma ei viitsi isegi uurida kas see protsent on neil ametlik või mitte sest suure tõenäosusega sinna kunagi enam raha ei kanna.

Eesti koondislane Kasutaja krissucool avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sonderfern Vaata postitust
    Pole ammu bwin kontorit kasutanud ja vaatasin, et mul seal viimasest aktiivsest ajast veits raha jäänud (60) tahtsin välja kanda, sest ei tõmba bwin enam millegagi aga öeldi, et kanna 10 enne sisse vms et muidu ei saa, kandsin Skrillist 10 sisse, polnud ju raske. Tegin siis väljakande ja mingisugune 12% võeti endale, lol.

Samas ma ei viitsi isegi uurida kas see protsent on neil ametlik või mitte sest suure tõenäosusega sinna kunagi enam raha ei kanna.
    Ok, ma saan sellest aru, et mingi protsent vahelt võeti.
    Aga mis kuradi õigusega nad nõuavad et sa 10 sisse kannaksid et enda raha kätte saada?
    Bwin on ikka tõsiselt alla käinud.
    Giggs will tear you appart.

Asjahuviline Kasutaja Sonderfern avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Ok, ma saan sellest aru, et mingi protsent vahelt võeti.
    Aga mis kuradi õigusega nad nõuavad et sa 10 sisse kannaksid et enda raha kätte saada?
    Bwin on ikka tõsiselt alla käinud.
    Mingi teema jah osadel kontoritel, et kui pole 3+ kuud vms sisse/väljakannet teinud siis pead sissekandmisega taas enda panka/moneybookerit tõestama, bs..
    Küsisin siiski chatist üle, et miks nad mult 12.6 % võtsid ja selgus, et ma tegin väljamakse Austraalia dollarites Tõesti ei tulnud selle peale, et kui olen alati eurodes askeldanud siis on vaja veel mingisugune AUD euroks klikkida.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud