320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alternatiivsed kontorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub, et bet365 koha pealt meile uus aasta veel mingeid uudiseid toonud ei ole. Jääme lootma, et siiski lähitulevikus asi muutub.

    Kommentaar


      Algselt postitas QRkood Vaata postitust
      Tundub, et bet365 koha pealt meile uus aasta veel mingeid uudiseid toonud ei ole. Jääme lootma, et siiski lähitulevikus asi muutub.
      Kui mälu ei peta, siis peaks mingi kevade lõpp, suve algus tulema. Aga kindel pole. Ehk päris iga päev bet365-t refreshida pole mõtet
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Keegi 1xbet'i oskab kommenteerida? Väljamaksed okei? Koefid tunduvad täitsa ok.

        Kommentaar


          telekavaataja minu meelest sealt isegi rahade väljakandmiseni jõudnud, küllap ta ise kirjutab või siis kirjuta talle...
          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

          Kommentaar


            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
            Keegi 1xbet'i oskab kommenteerida? Väljamaksed okei? Koefid tunduvad täitsa ok.
            1xbeti kohta muljeid võib lugeda siit natuke.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              1xbeti kohta muljeid võib lugeda siit natuke.
              Saan ka oma kogemuse siia kirja panna. Proovisin ikka ära selle 1xbeti. Alguses lubati 100% boonust, kandsin raha sisse ning automaatselt anti mulle mingi Black Friday boonus, mis sel päeval oli teemaks. Selle pidi 3 kordselt läbi mängima, vähemalt 3 mängu kombos ning koefid üle 1.4 ja ajalimiit 24h. Läksin siis supporti ja ütlesin, et palun võtke maha see black friday boonus ja andke mulle tavaline boonus esimese sissemakse puhul. Kui ma siin kunagi ütlesin, et Triobeti klienditeenindus on halb, siis võtan sõnad tagasi. Selline tunne jäi nagu räägiks seinaga seal. Küsid ühte asja ja saad random copytud vastuse mis pole üldse teemasse. Ei saanudki aru kas räägin robotiga või ilma ajudeta inimesega. Mismoodi üldse nad tegutsevad sellise klienditeenindusega, täiesti ajuvaba. Lõpuks copity mulle mingi vastus, et see pole võimalik. Black Friday boonuse kaotasin ja tildis viskasin oma "pärisraha" 100 eur cramo -8.5 peale, duubeldasin ja kandsin rahad välja. Would not recommend.

              Kommentaar


                On üks asi, mis mind Coolbeti puhul häirib.

                Jah, neil on väike panuste valik ja veidi konarlik interface, aga see pole peamine.

                Coolbet suhteliselt tahtlikult reklaamib end kui ausat mängijasõbralikku ennustamisportaali. Nad positsioneerivad end (seda küll mitteametlikult) kui Eesti-pärane Pinnacle. Sõnades huvitutakse sisust mitte ilusast ümbrisest. Reklaamitakse madalat kasumimarginaali. Mind häirib, et see kõik ei ole tegelikult nii. Jah 1x2 tüüpi panustes on nad tublid. Isegi näitavad, kui palju raha panustatakse ja nii. Aga kõik teised panuseliigud on ju ikka kõrge kasumimarginaaliga ja koefitsiendid madalad (näiteks underid/overid). Samuti nagu ka kõik teised Eesti lehed, tehti mingi suure käraga jõulukampaania, mis oli kaheldava väärtusega. Ühesõnaga hetkel mina näen, et nad liiguvad pigem sinna Triobeti suunas.

                Aga eks aeg näitab...
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Suutsin ka Coolbetis 100% boonusega oma sissekantud 150st eurost 2000 euro peale jõuda. Oli lihtsalt õnne ja järjest tulid panused ära. Hetkel olen langenud saldoga tagasi 1000€ peale, aga juba on limiidid peale lükatud. Täna näiteks ei lubatud 1.53 koefiga panuse peale üle 150 euro panna. Ehk new bookie, same old shit.

                  Kommentaar


                    Muidu polekski see kõik mainimisväärt, aga kui positsioneeritakse justkui teistele vastukaaluks, siis on kolenaljakas küll. Ühel hetkel jäävad nad normaalsetest mängijatest ilma ning tavalised vellod ei saa ka enam aru, mida neile pakkuda üritatakse. Lose-lose olukord paistab tulevikus natuke.

                    Siiski meid see ei puuduta ning loodetavasti täidetakse oma lubadusi ja toetatakse SBT-d, mis oleks ülimalt vinge.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Keegi teab, miks Triobet neid Asian'e ei paku?

                      Kommentaar


                        kas keegi teab mõnda portaali, kus on bookiede oddside liikumist ALGUSEST lõpuni toodud? Oddsportal näitab paljude liikumiste puhul ainult algoddi ja siis viimast 20 liikumist. Kunagi Betbrain näitas kõiki liikumisi graafilisel kujul, aga uuel saidil see võimalus kadunud...

                        Kommentaar


                          Niisiis, kunagi sai Coolbetti kantud summa x. Sai siis mängitud mingi aeg, usht kiiresti viskasid mingid asjad ette ja otsustasin selle summa x välja kanda. Tekkis tõrge. Ausalt öeldes pole mul varem midagi sellist ette tulnud, aga Coolbetil on reegel, mille põhjal peab sisse kantud summat enne ühekordselt läbi mängima enne väljamakse tegemist (tegu oli tavalise sissemaksega). Kas mujal on ka sellised tingimused võin on Coolbetil veel üks full-retard teema?

                          Kirjavahetuses viitasid nad minule sellisele reeglile:

                          2.2.9 Klient nõustub, et Mängijakontole sissemakstud summasid tohib kasutada üksnes Mängude mängimiseks. Korraldaja jätab endale õiguse kohaldada teenustasu juhul, kui Klient taotleb Mängijakontolt väljamakse tegemist, omamata Mängijakonto käivet, mis oleks sissemakstud summaga võrdne või sellest suurem.

                          ...mis muideks ei ütle päris seda, mida nad mulle üritavad väita, aga olgu.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Olen varem kokkupuutunud taolise tingimusega. Kontorit ei mäleta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                              kas keegi teab mõnda portaali, kus on bookiede oddside liikumist ALGUSEST lõpuni toodud? Oddsportal näitab paljude liikumiste puhul ainult algoddi ja siis viimast 20 liikumist. Kunagi Betbrain näitas kõiki liikumisi graafilisel kujul, aga uuel saidil see võimalus kadunud...
                              http://www.oddsmath.com on koht, mida mina kasutan.

                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Coolbetil on reegel, mille põhjal peab sisse kantud summat enne ühekordselt läbi mängima enne väljamakse tegemist
                              Oota parem seda, kui sa Pinnaclest tahad välja kanda raha. Seal on viiekordne läbimängise nõue. Kui varem tahad raha kätte saada, siis on mingid teenustasud vist.

                              Kommentaar


                                Pinnacles hetkel mul vähemalt nii, et läbimängmise nõue on deposiit X 3 vaja läbi mängida ning tasuta väljakannet võib teha kuus korra, kui soovin rohkem teha siis võetakse 3%. Peaks saama ka välja kanda ilma deposiidi läbimängimiseta kui maksta see 3%

                                Samas jah, midagi uut see pole, vähemalt ühekordne läbimängimise nõue on veel nii mõneski kontoris kus mängin.


                                Kas kellelgi kogemusi Unibeti ja NCAA korvpalli panustega? Hiljuti tahtsin ühele mängule panustada ja siis tuli tekst, et kuna panus on üle 48.xx euro siis võib panustada ainult juhul kui nõustun, et panus läheb ülevaatamisele. Kas neil tihti nende mängudega sellised limiidid/ülevaatused?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X