320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muud spordialad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Huvitav, mis koefitsent praegu oleks. Kui koef oleks mingi 3, et Rõivas jääb, siis viskaks sümboolselt mingi 50 isegi sisse. Aga jah, õnneks ei panustanud. Aga poliitika polegi mu trump.
    Olybet vist oli reklaamind äkki pühapäev koefe, et valitsus kukub 1,35 ja jääb püsima 3,05. Nüüd kus kõik on kokku leppind umbusaldamises vaevalt mõni sait seda enam pakub. Koef oleks ka kümneid kordi kõrgem kui 3 kindlasti.

    Kommentaar


      misasi see SBT on?

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        misasi see SBT on?
        Üks näide: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...-Tournament-13
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Avastasin sellise toreda panuse, nagu Seisuga 01.01.2017 on Taavi Rõivas Eesti peaminister @1,10.
          wow, kahju, et bettimisega ei tegele. Muidu oleks sellele betile tugeva vastubeti teinud.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            wow, kahju, et bettimisega ei tegele. Muidu oleks sellele betile tugeva vastubeti teinud.
            kahju, et bettimisega ei tegele, muidu oleks eelmine aasta Leicesteri tiitli peale 10 000 pannud

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              kahju, et bettimisega ei tegele, muidu oleks eelmine aasta Leicesteri tiitli peale 10 000 pannud
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Veidi igav on, seega veidi vaatan tänaseid nba mänge, viimasel ajal on läinud pigem kehvasti nba ennustamisega. Aga panen mõned mõtted kirja, siis huvitavam jälgida mänge.

                1. Boston Celtics - Houston Rockets

                Mõlema meeskonna vorm on olnud nii ja naa viimasel ajal, mõnda aega tagasi oli Rockets kindlasti parem tiim, kuid viimasel ajal on mäng väga kõikuv olnud.

                Rocketsi võit on 1.63, -2,5 saab samuti 1.80 koefiga kätte. Boston pidas eile mängu konkurendi vastu, saadi päris kindel kaotus, mis oli ühtlasi juba kolmas järjestikune. Ehk siis tullakse raske mängu pealt. Nende üks paremaid mehi see hooaeg on väljas, Bradley on olnud fenomenaalne ja ilma temata on raske. Ehk siis arvan, et täna tugevam meeskond on värskem ja suudab võidu ära tuua.

                2. Bulls vs Atlanta, minu jaoks pole kahtlust kumb on parem tiim, Bulls mängis eile, nende pink on ebastabiilne. Atlanta võidu koef on väga hea (1.85 kandis), samuti -3 2.23 koefiga on piisavalt magus, et seda proovida.

                3. Oklahoma ja Pelicans, Oklahoma peaks siiski olema parem meeskond ja 1.85 koef mulle meeldib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Veidi igav on, seega veidi vaatan tänaseid nba mänge, viimasel ajal on läinud pigem kehvasti nba ennustamisega. Aga panen mõned mõtted kirja, siis huvitavam jälgida mänge.

                  1. Boston Celtics - Houston Rockets

                  Mõlema meeskonna vorm on olnud nii ja naa viimasel ajal, mõnda aega tagasi oli Rockets kindlasti parem tiim, kuid viimasel ajal on mäng väga kõikuv olnud.

                  Rocketsi võit on 1.63, -2,5 saab samuti 1.80 koefiga kätte. Boston pidas eile mängu konkurendi vastu, saadi päris kindel kaotus, mis oli ühtlasi juba kolmas järjestikune. Ehk siis tullakse raske mängu pealt. Nende üks paremaid mehi see hooaeg on väljas, Bradley on olnud fenomenaalne ja ilma temata on raske. Ehk siis arvan, et täna tugevam meeskond on värskem ja suudab võidu ära tuua.

                  2. Bulls vs Atlanta, minu jaoks pole kahtlust kumb on parem tiim, Bulls mängis eile, nende pink on ebastabiilne. Atlanta võidu koef on väga hea (1.85 kandis), samuti -3 2.23 koefiga on piisavalt magus, et seda proovida.

                  3. Oklahoma ja Pelicans, Oklahoma peaks siiski olema parem meeskond ja 1.85 koef mulle meeldib.
                  Boston oli hea, Wizards on lihtsalt hea tiim ja oskavad kaitset ka, Rockets seda ei oska.

                  Bullsi mänge ei tohiks üldse ennustada, enamasti panen nende vastu ja suudavad ikka võita, seekord Atlantal hakkasid õnneks kolmesed lõpus minema. Oklahomal probleeme polnud, ehk tänu väiksele õnnele läks hästi täna.

                  Kommentaar


                    Eie 5/3

                    Celtics - Rocketsi mängus oli eile üle/alla liin 230 kandis ja tuli väga napilt alla selle.

                    Täna siis Sunsi - Denveri mängus on liin 229 punkti. Mängivad kaks meeskond, kelle mängudes tavaliselt tuleb palju punkte. Lähen siis selle peale, et liin on minu jaoks veidi liiga kõrge ja see mäng on tähtis playoffi kohtade peale võitluses, äkki Suns proovib panna kaitsele ka rõhku täna.

                    Kommentaar


                      Et siin liiga vaikseks ei jääks mängime natukene Wimbeldoni kaasa.

                      Rublev - Ramos
                      Rublev@2.30 Coolbetis

                      Venelane võitis Ramost alles paar nädalat tagasi ja näitab Wimbeldonis head hoogu. Ramos seevastu on viimased mängud muru peal suhteliselt ebastabiilne olnud.

                      Panin panuse ära ka homsele Ostpaneko - Giorgi
                      Giorgi@2.37

                      Lätlanna näitab kerget väsimust, usun, et see jääb talle viimaseks ringiks Wimbeldonis.

                      Kes tahab kombotada, siis Dimitrov + Ferrer + Isner peaks ka suht okei koef 2 olema.

                      Kommentaar


                        Millest Ostapenko väsinud on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Millest Ostapenko väsinud on?
                          EI mängi väga kindlalt. Võib olla French Openist tulenevast liidrikoormast.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                            EI mängi väga kindlalt. Võib olla French Openist tulenevast liidrikoormast.
                            Viimased 8 mängu on mängitud kolmes setis, pigem tuleb see tema yolo mängustiilist. Väsimus vaevalt siin rolli mängib, kuna ta ei ole muru peal palju mänge teinud. Giorgil on muideks sarnane mängustiil.


                            Halval päeval võib ta Giorgile kaotada küll, ning nende ainukeses omavahelises kohtumises kaotas ta kahes setis.

                            Kommentaar


                              Täna laskesuusatamine. Meeste 10km sprint ja naised 7.5km. Mõned mõtted.
                              H2H
                              Rastorgujevs - Hofer
                              Lätlane koefiga 1.9. Rasto näitab iga võistlus järjest paremat laskmist ja rajal on ka kiirem.

                              2.27 Fourcade võidab. Boed on liiga ebastabiilsed, Schipulin on alavormis ja kedagi teist ma võitmas ei näe.

                              Lesser top 3, koef 5. Östersundi sprindi kolmas mees. Laskmisega probleemid, aga rajal väga kiire. Koefitsent on magus.
                              Prooviks veel H2H Lesser - T. Boe. Lesser 1.91. T. Boe küll võitis Östersundi sprindi, aga nagu ma mainisin, siis nad on minu jaoks liiga ebastabiilsed ja ma pigem panen nende vastu kui võimalus tekib.


                              Naistest on Dahlmaier tagasi, aga ma ei usu, et ta nüüd esimene võistlus kohe tuleb ja teeb teistele.
                              Siin jääb silma ainult üks nimi - Denise Hermann. Võidu koef 3.25. Vana murdmaa suusataja, kes nüüd laseb relva ka. Kui ta väga palju mööda ei lase, siis vaadates mis vormis ta Östersundis oli, ei näe ma siin teistel varianti, kindlasti kõige kiirem rajal hetke vormi põhjal. Jälituses lasi 2 mööda ja võitis 2 kohta ikka 25 sekundiga (2 koht lasi nulliga!). Sprindi võitis teise koha ees 15 sekundiga, ise lastes ühe mööda ja teine koht jälle nulliga. Kes ei tea, siis täna jälle ühe möödalasu puhul sõidetakse 150m karistusring ca 20 sekundit lisa.

                              Kommentaar


                                Eile ainult Lesser - Boe pihta. Suur lumesadu tegi nii mõnelegi seal asjad keerulisemaks.
                                Kustkohast väiksem Boe selle kiiruse eile võttis? Täna tuleb huvitav jälitussõit, Fourcade on 12 sekundi kaugusel.
                                Täna proovin Fak - Schempp H2h - Schempp to win

                                Fak on väga stabiilne olnud üldiselt, aga mulle meeldib siin Schempp rohkem.
                                Nagu näha siis pole mu panuseid mõtet kaasa mängida, ma niisama siin rohkem katsetan

                                Kommentaar

                                Working...
                                X