320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muud spordialad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänane Prantsusmaa 2.15 koef (vähemalt eile oli kui panin) tundub nagu jõhker kink Las Vegasest.
    Võin eksida, aga no oleksin ikka VÄGA üllatunud kui Prantsusmaa kindlat võitu ei võta.

    Kommentaar


      Algselt postitas Amos Vaata postitust
      Tänane Prantsusmaa 2.15 koef (vähemalt eile oli kui panin) tundub nagu jõhker kink Las Vegasest.
      Võin eksida, aga no oleksin ikka VÄGA üllatunud kui Prantsusmaa kindlat võitu ei võta.
      Jahm

      Kommentaar


        Vancouver @ Ottawa 1st period viik @ 2.60
        Knicks vs Portland NYK under 94.5 @ 1.91
        San Jose at Edmonton SAN JOSE @ 2.05

        Kommentaar


          Keegi midagi magusat öiseks NBAks oskab pakkuda?
          Dallas @ Pistons = Over?
          Orlando @ Boston = Orlando?

          Kommentaar


            Mida arvata Olympiakose 1,5st Novgorodi vastu. Mitte just fantast koef, aga kui vaadata Novgorodi hetke vormi ja seda, et nad suutsid Cramolt 30ga saada tundub üsna kindel. Olympiakos samas võitis viimati CSKA-d ja võitu on ka selles mängus vaja, et vahegruppi võita.

            Kommentaar


              Homme Kärpät ML@1,8 koefitsient. Ma ei usu, et Jyväskylä väravavaht kolme head mängu järjest teeb!

              Kommentaar


                Manny või Floyd?
                Mayweatheri koefitsent 1.44 panustama väga ei kutsu, pigem manny siis.

                Kõik see meediakära ja "avalikud betid" Mayweatheri ümber meenutavad Seahawks - Broncos superbowli

                "50 Cent has also made a public statement that he has placed a 1.6 million dollar bet on Mayweather for this weekend’s mega fight."

                Kommentaar


                  Pane kaks betti: Mayweather punktidega ja teine Manny KO, TKO jaseekolmasasi.

                  Pacquiao ainuke võimalus võita on nii, et matš punktide peale ei läheks. Mayweatheri vastased on ka tibakene kergemad olnud võrreldes Mannyga + Pacquiao on saanud tunda mismoodi tuimalt nokki kukkumine maitseb ehk siis lõug on natukene parem ma arvan.

                  Alguses olin ma kindlalt Mayweatheri poolt, aga mida aeg edasi seda rohkem ma filipiinlase poole kaldun ja nüüd olen oma panustes kindel: Floyd punktidega ja Pacquiao võit KO, TKO jaseekolmasvariant.
                  Mayweather punktidega teen sellepärast, et kaotust vähendada kui punktidele läheb kuna punktidega võidaks kindlalt Mayweather. Tal liiga käpas seal need vennad
                  Kui nüüd Mayweather peaks Manny nokki lööma siis oleks jah pu**sis!!!

                  Sümboolne kümps viigi peale ka, et kui tõesti peaks sahkermahker tulema (viik garanteerib lisamatši ja mehed saavad veel rohkem raha).

                  Loodame siis, et filipiinlane ja karma näitavad naistepeksjale koha kätte. Justice!

                  Kommentaar


                    HOKI MM:

                    Usa-Soome. Soomele? Usa vist kehva mansaga...

                    Kommentaar


                      Kuna kaitseväest on käimas nädalane puhkus, siis mõtlesin, et jagan oma US OPENI mõtteid.

                      Anderson Kevin - Krajicek Austin : Üle 34,5 geimi 1.97 @ Unibet

                      Kuna mõlemad mängijad servivad hästi, siis on oodata geimide rohkeid sette. Anderson on muidugi favoriit, aga Krajiceki toetab kodune publik.

                      Istomin Denis - Thiem Dominic : Thiem AH -3.5 geimi 2.0 @ BET365

                      Tuleb väga tasavägine kohtumine. Minu jaoks on Thiem oluliselt paremas vormis ja mida kauem mäng kestab seda paremaks ta muutub.

                      Vesely Jiri - Karlovic Ivo: Karlovic AH -3.5 geimi 1.90 @ BET365

                      Mõlemad on väga hea serviga, aga Karlovici vorm saab siin määravaks. Esimeses voorus näitas Karlovic väga head minekut Delbonise vastu.

                      Kommentaar


                        Ma ei ole suuremat sorti korvpalli asjatundja, aga tänane mäng Island - Itaalia. Island AH +17,5 saab kusagil 1,8 kanti. Tundub suht mõistlik minu meelest.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ma ei ole suuremat sorti korvpalli asjatundja, aga tänane mäng Island - Itaalia. Island AH +17,5 saab kusagil 1,8 kanti. Tundub suht mõistlik minu meelest.
                          Ei usu ka, et Island kaotab nii paljuga. Mis mulle endale veel silma jäi oli Makedoonia vs Holland, kus over 137,5 saab kätte 1.90ga.
                          Mõlemad riigid mängivad kiiret korvpalli ja viskavad kaugelt hästi.

                          Maasikaks valisin täna Holland AH -4 @ 3.25.

                          Kommentaar


                            Võrkpall:Estonia vs Netherlands. To Win Match: Estonia
                            Price: 2.49
                            Stake:

                            Mis on need põhjused miks peaks eesti kodus kaotama? Eestil hea vorm, see aasta juba hollandit 2 korda põhimeestega võidetud, kodus mängitakse. Kas keegi teab miks eesti pole favoriit?

                            Kommentaar


                              Sest Cretule meeldib väga koosseisuga roteerida ja poleks ime, kui täna mitmed põhimehed eemale jäävad, et neid järgmises kahes mängus kasutada. Tõsi, EM on ukse ees, mistõttu võib ta oma rotatsioonimängu ära jätta. Pikk jutt, sitt jutt - Eesti on ikka favoriit, aga mitte bookiede arvates. Mis ju ennustajale sobib

                              Kommentaar


                                Küsisin arvamust ka ühe sõbra käest, kes võrkpalliga väga hästi kursis on: ütleme nii, et see ei ole teps mitte paha koht, kuhu raha panna, eriti kui hollandlased võivad esimeses mängus reisust roidunud olla. Kui hea on Holland võrreldes Belgiaga? Belgiaga võrreldes ma pigem paigutaks tahapoole. nad on suht sama masti meeskond Horvaatiaga (eelmine aasta omavahel 3:0 võit ja kaotus), kellest me peaksime Itaalias üle olema, kui tahame edasi saada. reaalne, aga mitte liiga lihtne ülesanne. Ehk tundub ideaalne panus, tänud lauri!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X