320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ASTON VILLA FOOTBALL CLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mitmenda poosi alla see käib?

    Kommentaar


      sadaseitse

      Kommentaar


        Suvel tuleb nüüd küll lisada meeskonda mitmeid tasemel mängijaid, kes suudavad välja mängida põhi üheteistkümne taset. Niimodi ei saa rallit sõita lihtsalt! Viimased mängud on olnud nii sitad, et ei julge vaadatagi enam. Aeg näitab, mis saama hakkab. Kõige pealt tuleb Fulham tampida muru alla võõrsil. Samuti võõrsil ka Middlesbrough ja i`le tuleb täpp panna relegatsioonil istuva Newcastle Unitedele.

        5. kohta peab hoidma kinni kümne küünega, sest Everton on noolimas seda kohta.

        Hilinenud õnnitlused muidugi siitpoolt ka Youngile!

        Kommentaar


          16ndal tuleb liiga punane latern peksta Championshipi. Kui nüüd ka näidatakse sama sitta mängu nagu viimasel ajal kombeks, siis on küll päris kellad!

          Kommentaar


            Villa peab lootma,et suudab oma mängijaid kinni hoida! Mis siis,et young, gabi ja barry ei mänginud enam seda jalgpalli,mis nad mängisid veebruarini, on nad siiski kuum kaup

            aga eks suvel näeb.

            Kommentaar


              Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
              Villa peab lootma,et suudab oma mängijaid kinni hoida! Mis siis,et young, gabi ja barry ei mänginud enam seda jalgpalli,mis nad mängisid veebruarini, on nad siiski kuum kaup

              aga eks suvel näeb.
              Agbonlahoril vaevalt kuhugi väga palju kõrgemale on hetkel pürgida. Suur Kolmik jääb veel kättesaamatuks ning mujale on ju kah nagu suht mõttetu minna.

              Kommentaar


                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Agbonlahoril vaevalt kuhugi väga palju kõrgemale on hetkel pürgida. Suur Kolmik jääb veel kättesaamatuks ning mujale on ju kah nagu suht mõttetu minna.
                Suur kolmik?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Suur kolmik?
                  ManU, Chelsea ja Liverpool. Siukest asja nagu Suur Nelik paraku praegu ei eksisteeri.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                    ManU, Chelsea ja Liverpool. Siukest asja nagu Suur Nelik paraku praegu ei eksisteeri.
                    Ja mis kriteeriumite alusel seda Suurt Kolmikut koostatakse?

                    Kommentaar


                      Ainukene probleem võib tekkida Barryga, kuid eks näeb, mis suvel saama hakkab. Loodetavasti on tulemas ka uusi mängijaid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Ja mis kriteeriumite alusel seda Suurt Kolmikut koostatakse?
                        selle põhjal ,arvatavasti, et Arsenal ei suuda lihtsalt pakkuda konkurentsi Liverpoolile,Manule ja Chelseale...

                        Arsenali sägad olgu õnnelikud ,kui nad järgmisel aastal üldse satsi kokku saavad.
                        Ma arvan, et van Persie,Adebayor ja Fabregas väga õnnelikud pole.
                        Head mängijad, aga veedavad terve elu ilma karikateta.

                        *teemast veidi väljas, aga sattusin hoogu, Arsenal ei meeldi kohe üldse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                          selle põhjal ,arvatavasti, et Arsenal ei suuda lihtsalt pakkuda konkurentsi Liverpoolile,Manule ja Chelseale...

                          Arsenali sägad olgu õnnelikud ,kui nad järgmisel aastal üldse satsi kokku saavad.
                          Ma arvan, et van Persie,Adebayor ja Fabregas väga õnnelikud pole.
                          Head mängijad, aga veedavad terve elu ilma karikateta.

                          *teemast veidi väljas, aga sattusin hoogu, Arsenal ei meeldi kohe üldse.
                          Ma soovitan sulle selle hooaja tulemused üle vaadata ja siis kobisema tulle. Vaidlen hea meelega kuskil mujal edasi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Ma soovitan sulle selle hooaja tulemused üle vaadata ja siis kobisema tulle. Vaidlen hea meelega kuskil mujal edasi.
                            ma ise arvan,et tean Premier League'st kõike, niiet ütle, millega ma eksisin.
                            arsenali tulemusi ma tean. ma tean isegi West Bromi tulemusi. ma vaatan kõikide meeskondade mänge. Kui ma midagi ütlen, siis ma suudan seda öelda mängude põhjal. Kui mõni Arsenali fänn ütleb, et Arsenal tegi hea hooaja, siis edu talle

                            Vabandust Villa fännid, et siin arutame

                            Kommentaar


                              Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                              ma ise arvan,et tean Premier League'st kõike
                              Respekt...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                                ma ise arvan,et tean Premier League'st kõike, niiet ütle, millega ma eksisin.
                                arsenali tulemusi ma tean. ma tean isegi West Bromi tulemusi. ma vaatan kõikide meeskondade mänge. Kui ma midagi ütlen, siis ma suudan seda öelda mängude põhjal. Kui mõni Arsenali fänn ütleb, et Arsenal tegi hea hooaja, siis edu talle

                                Vabandust Villa fännid, et siin arutame
                                Ma tõesti vabandan ka ja mode võib vabalt hiljem ära kustuda aga sa "kõigeteadja" tead ,et Arsenal lõi EPL-is ManU-t ja võib seda ka veel ennem hooaja lõppu korra teha. Tead sa seda ,et Arsenal lõi Chelseat nende kodus?
                                Kas sa tead ka seda ,et Arsenal mängis kaks korda viiki Liverpooliga?

                                Seleta nüüd mulle lollile ära uuesti, kuidas sa Arsenali suure neliku hulka ei paiguta?

                                Ahh jah ma unustasin veel mainida ,et Arsenal jõudis veel ka CL-is nelja parema hulka kuhu näiteks Liverpool ei jõudnud ja jõudis ka FA Cupis nelja hulka kuhu samuti Liverpool ei jõudnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X