320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ASTON VILLA FOOTBALL CLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No offence, aga võõrsil 3-1 on konkreetne koti pähe tõmbamine, olgu mängupilt mis tahes.

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Koti pähe tõmbamine ? Mängukäigu järgi küll mitte. Hõbekandikul kingitused võtsite lahkelt vastu ja that's it.
      Loeb skoor, mitte mängu käik. Okei, Liverpool mängis päris hästi aga jättis soovida skoorimine. Muidugi oli ka ameeriklane Villa väravasuul üpris korraliku partiiga hakkama saanud.

      Kommentaar


        võta välja PHK!

        ja 4-5-1>4-4-2, kui pole carew'it. ning wigani mängu järel sõimata saanud härrad võtsid ennast kokku.

        neljapäeval tuleb siis korralikul rappida!

        Kommentaar


          Estonile meeldib peale võidetut kaklust alati rusikatega vehkida
          Lambivõistkonna käest ise põske saades on vaikus majas
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Kodus tuleb lüüa viinad auti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Estonile meeldib peale võidetut kaklust alati rusikatega vehkida
              Lambivõistkonna käest ise põske saades on vaikus majas
              sa mõtled seda viinasatsi? pool veel ees alles.

              Kommentaar


                Ma tõesti ei mäleta kellelt te suhkamit saite. Ju ta mingi Hull või midagi sellist oli.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  siis loe teemat uuesti.

                  Kommentaar


                    Mu ajumaht on piiratud ja ma ei viitsi sea rämpsu peale raisata!
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Eston, sina väää?
                      Delfi Naisteleht - naiste-teemalised artiklid, uudised, kommentaarid, mängud, testid. Foorum. Teemad: suhted, lapsed, kodu, tervis, arsti nõuanded, horskoop. Kommenteerimisvõimalus ja spetsialistidele küsimuste saatmise võimalus.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        ei, sinu ema!

                        Kommentaar


                          litse tuleb varakult koolitama hakata - üleeile anti chelsea varusatsile 4-0 tala.

                          Kommentaar


                            Väidetavalt olevat Ross Turntheballintonet chelski värvas imenud sajaga. No ja te ju tiitlikaitsjad ja puha...Lisaks retsept scouseritele hambass panemise eest!

                            Kommentaar


                              villa suutis ennast euroopast välja räppida, aga noh, kui tõsiselt ei võeta, siis miks peakski nad seal mängima?

                              Kommentaar


                                Muideks Bentley lõi eile 1 ja söötis vist 2. 15 milkut ja hoidab teid relegatsioonist eemal.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X