320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ASTON VILLA FOOTBALL CLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Keegi statistikat viitsib teha, kui palju Villa on viimastel hooaegadel eduseisu käest ära andnud? Tundub nagu seda juhtuks üpris sagedasti. Kivi MON kapsaaeda?
    Mu meelest nad pole selles suhtes küll kuidagi erakordselt väljapaistvad. Pigem viskaks mina MONi kapsaaeda kivi mänguplaaniga seoses - kuidagi ikka liiga sirgjooneliselt on hakatud rünnakul mängima (ma vaatasin eilset mängu, ja veel olen paari näinud see hooaeg, nii et väga kõikehõlmav info mul tegelikult puudub). Kaks varianti ainult nagu olekski - et kas otse tagaliinist Abonglahorile kiiruse peale, või siis Carew/Heskey'le pikk pall kupule või rinnale, ja need siis suunavad selle Abonglahorile kiiruse peale. Keskvälja nagu polekski, ja ääri kasutatakse kah ikka kaugelt liiga vähe. Kui tahetakse ikka Euroopa kohtadele mängida (mitte et neile jõudmisest paistaks mingit tolku olevat, aga see selleks), siis peaks veidi mitmekesisemalt palli liigutama, mitte ainult standardolukordadele ja kontratele lootma.

    Kommentaar


      Algselt postitas laas Vaata postitust
      Mu meelest nad pole selles suhtes küll kuidagi erakordselt väljapaistvad. Pigem viskaks mina MONi kapsaaeda kivi mänguplaaniga seoses - kuidagi ikka liiga sirgjooneliselt on hakatud rünnakul mängima (ma vaatasin eilset mängu, ja veel olen paari näinud see hooaeg, nii et väga kõikehõlmav info mul tegelikult puudub). Kaks varianti ainult nagu olekski - et kas otse tagaliinist Abonglahorile kiiruse peale, või siis Carew/Heskey'le pikk pall kupule või rinnale, ja need siis suunavad selle Abonglahorile kiiruse peale. Keskvälja nagu polekski, ja ääri kasutatakse kah ikka kaugelt liiga vähe. Kui tahetakse ikka Euroopa kohtadele mängida (mitte et neile jõudmisest paistaks mingit tolku olevat, aga see selleks), siis peaks veidi mitmekesisemalt palli liigutama, mitte ainult standardolukordadele ja kontratele lootma.
      ditto eile oli päris tihti nii, et virutati üks pikk ette ja siis oli "jookse gabby jookse!" Carew ja Heskey olid enam vähem nähtamatud. Kas Heskey üldse palli puutuski?


      EDIT:

      See Barry väljavilistamine oli ikka haige peale seda koike, mida ta teie jaoks tegi ja ta oleks voinud juba ammu edasi liikuda.

      Kommentaar


        See Barry väljavilistamine oli jah päris karm. Ise läksin tegelikult väga vihale, kui kuulsin rahvast BOO karjumas, nii kui Barry palli sai. Selle kuti teened Aston Villa ees on tegelikult väga marginaalsed. Kuid see moneyguy oli päris lahe. Isegi kommentaator naeris selle peale.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
          See Barry väljavilistamine oli jah päris karm. Ise läksin tegelikult väga vihale, kui kuulsin rahvast BOO karjumas, nii kui Barry palli sai. Selle kuti teened Aston Villa ees on tegelikult väga marginaalsed. Kuid see moneyguy oli päris lahe. Isegi kommentaator naeris selle peale.
          Et siis sai asja eest vilet järelikult ikkagi, või...?
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Et siis sai asja eest vilet järelikult ikkagi, või...?
            Ei. Barry enda nahas küll ei tahaks olla kuid tundub, et ta tegi sellega enda jaoks õige otsuse. Ta aitas Villat nii mitu aastat kui sai ja nüüd jättis selle võimaluse noortele sokkudele. On ju ilmselge, et inimesed tahavad vastu võtta uusi väljakutseid.

            Kommentaar


              Vihjasin küll rohkem sõna 'marginaalne' ebapädevale kasutamisele, aga no las ta jääda.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Vihjasin küll rohkem sõna 'marginaalne' ebapädevale kasutamisele, aga no las ta jääda.
                Tunnistan viga. Kuid mu mõte jääb ikkagi samaks. Järgmine mäng tuleb siis natukene raskema ja ebameeldivama vastasega. Juba kuskilt Chelsea foorumist lugesin, et Londoni fännid mõtlevad ainult võidust ja purustamisest, siis mina pakun ära, et siit tuleb siiski 2:1 võit meitele.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                  Tunnistan viga. Kuid mu mõte jääb ikkagi samaks.
                  Ehk et siis Barry teened on ikkagi väga marginaalsed?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas laas Vaata postitust
                    Ehk et siis Barry teened on ikkagi väga marginaalsed?
                    Püha püss, kus nüüd paugutas.

                    EI.

                    Kommentaar


                      Suur Emile ähvardab plehku panna Jaanuaris. Morjendab selline jutt Villa fänne või on siiski üpris suva ?

                      Kommentaar


                        alles jaanuaris?

                        Kommentaar


                          ei tea palju ta eest makstakse...vaevalt rohkem kui MON ta eest plekkis
                          Proud to wear Claret & Blue!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas avfc Vaata postitust
                            ei tea palju ta eest makstakse...vaevalt rohkem kui MON ta eest plekkis
                            üks teine suur mees- suur säm nimelt- on nõus maksma 3 milli, et emile tuua blackburni.

                            Kommentaar


                              Dunne lõi jälle värava, tõelise väravamasina olete endale hankinud.

                              Kommentaar


                                Tore, et võitsite, aga varsti palun hankige endale uus nr 1.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X