320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ASTON VILLA FOOTBALL CLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu arust koputab juba Gabby ka Capello õla peale. Päris palju lööb teine juba väravaid.

    Kommentaar


      No Stoke toob teid maapeale tagasi
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        No Stoke toob teid maapeale tagasi
        Carew tuleb mängu ja lööb Stoke värava täis koos Dunnega.

        Veidikene ka mälestusi Sunderlandi mängust.




        Kommentaar


          Jälle võit. Aitäh suur armuline J. Carew!

          Kommentaar


            enne mängu oli juba tunne, et suur J poti puruks lööb.

            Kommentaar


              aasta lõpuks siis tore topeltanaalkaabe. püssipeetrite mängust ei tasu rääkidagi, kuid eilne mäng oli ikka enda kuradi jalgades kinni. keskväli suutis palli vaid paaril korral liikuma panna ning siis tekkisid ka võimalused, kuid paljud potentsiaalselt head olukorrad läksid sita pallivalitsemise nahka. pluss siis veel warnocki täiesti seletamatu sööt, mis viis tita väravani.

              aga eile sai selgeks, et isegi sitalt mängiv ashley young kohatäitjana on vajalik, sest ta hoiab alati vähemalt 1,5 kaitsjat enda peal jättes teistele rohkem ruumi.

              Kommentaar


                Seletage mulle, miks mängib Milner keskpoolkaitses? Keegi vigastatud? See pole kohe üldse tema koht seal, ütlen ausalt.

                Kommentaar


                  You'll never work again videomaterjali?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                    Seletage mulle, miks mängib Milner keskpoolkaitses? Keegi vigastatud? See pole kohe üldse tema koht seal, ütlen ausalt.
                    downingu paranemisega saigi see tema kohaks. young ja downing äärtel ning milner ja petrov keskel. eile oli young mängukeeluga väljas ning reo-c oli keskel. aga kui sa oma arvamuse arsenali mängu järgi kujundasid, siis on arusaadav, kuid jimmy on keskel olnud imho väga muljetavaldav.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                      downingu paranemisega saigi see tema kohaks. young ja downing äärtel ning milner ja petrov keskel. eile oli young mängukeeluga väljas ning reo-c oli keskel. aga kui sa oma arvamuse arsenali mängu järgi kujundasid, siis on arusaadav, kuid jimmy on keskel olnud imho väga muljetavaldav.
                      Ei kujundanud selle järgi. Mängupilt on enamvähem tal, aga veidi kipub palli üle vedama imo ning kuidas siis koondisega jääb? Keskel on ju kõva konkurents, Lamps, Gerrard, Carrick. Ääres oleks vähe kergem tal algkooseisu koha pärast võidelda Youngi, Lennoni ja Walcottiga. Viimane pole vormiski veel ning see annaks head šansid Milnerile.


                      //võin ajan ma täitsa pada ja Capello kasutab teda ikkagi koondises just äärena?

                      Kommentaar


                        Capello kipub Heskey't ründes ka kasutama.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Capello kipub Heskey't ründes ka kasutama.
                          keskkaitses oleks ta vähe efektiivsem variant

                          Kommentaar


                            Äärtele tuleb veel konkurent samast klubist. Nimelt Downing saab varsti oma jala uuesti koondise ukse vahele. Enne vigastust oli küll jube lammutaja. Tore oleks näha Inglise koondises vasakul äärel A. Young ja paremal siis kas Milner või Downing .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                              Äärtele tuleb veel konkurent samast klubist. Nimelt Downing saab varsti oma jala uuesti koondise ukse vahele. Enne vigastust oli küll jube lammutaja. Tore oleks näha Inglise koondises vasakul äärel A. Young ja paremal siis kas Milner või Downing .
                              Ma ise kahtlen selles, et Downing saab Aafrikasse, konkurents on liiga tugev.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                                Ma ise kahtlen selles, et Downing saab Aafrikasse, konkurents on liiga tugev.
                                Ofkoors, enne lippavad sinna "top 4" mansade pinginühkijad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X