320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ungari-Eesti 10.09.2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rüütli on iseenda paroodia! Soome esiliiga mängija???

    Kommentaar


      1:5

      Perses õhtu!

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        bosniasaun2.0
        Täitsa täppi

        Kommentaar


          Pareiko liigub aegluubis

          Kommentaar


            Tule taevas APPI!

            Kommentaar


              Pareiko väljalöögid on ikka omaette õudus...

              Kommentaar


                BB Eesti kaitseliin
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Pareiko väljalöögid on selline Eesti II liiga tase. Iseloomustab hästi kogu tänast mängu.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Biggest defeat
                    Finland 10–2 Estonia
                    (Helsinki, Finland; 11 August 1922)

                    Noh, ruumi ju on veel. Bosniasaun vol.2 on lapsemäng.

                    Kommentaar


                      loodetavasti enam 4-4-2 ei proovita. samas oli see lootus ka pärast eelmise sügise mänge. Türgi vastu vaevalt Rüütli julgeks, aga mängu Rumeenias kardan ma eriti. kuskil võiks teha statistikat Eesti viimaste tsüklite kõigist mängudest a'la vastane -> taktikaline plaan -> tulemus

                      Kommentaar


                        Olen alates a le coq arena avamismängust hollandiga vahele jätnud 2 või 3 mängu a koondise mängu selle 12 aasta jooksul.Nüüd on tunne,et panen Eesti-türgi mängu pileti pakkumisse.Kuni rüütli on treener,seni on eesti võidud kinni individuaalsetes oskustes ja õnnes.Taktikaga pole siin miskit pistmist,veel vähem treeneri tarkusega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas soc Vaata postitust
                          Ungari - Eesti 1:1 ; Rüütli - Eesti 3:0
                          Noh heaküll. Ungari - Eesti 2:1.

                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          Jah, aga mina ei tunne nii palju puudu nr 14, vaid pigem ikka Dimitrjevist - selgelt saavad vastased liiga palju ruumi ja meie omad ei suuda kaitses liikuda sinna kuhu vaja, siis kui vaja.
                          Sekundeerin. Ojamaa ja Zenjoviga oli mäng enamvähem. Dmitrijev on siiski väga vajalik lõhkumaks vastaste mängu keskväljal... Mis muud öelda, kui seda, et kui mängib optimaalne koosseis, siis on lootust igaühele hambaid näidata. Kahju, et seda optimaalset koosseisu ei saa just iga mäng väljakul näha. Ning kahjuks tihti peatreeneri süül.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Slowmo Vaata postitust
                            Olen alates a le coq arena avamismängust hollandiga vahele jätnud 2 või 3 mängu a koondise mängu selle 12 aasta jooksul.Nüüd on tunne,et panen Eesti-türgi mängu pileti pakkumisse.Kuni rüütli on treener,seni on eesti võidud kinni individuaalsetes oskustes ja õnnes.Taktikaga pole siin miskit pistmist,veel vähem treeneri tarkusega.

                            olen valmis kihla vedama, et Türgi vastu minnakse mõistlikult mängima ja tehakse tulemus. aga mis see enam loeb...

                            Kommentaar


                              Ungari tõuseb sellega grupis teiseks ning kuna Türgi lammutas Rumeeniale võõrsil sahtlisse 0 : 2 siis läheb asi grupis väga põnevaks. Türklased tulevad nüüd siia muidugi eriti vihastena. Veremaik on suus.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Luksemburg - Põhja Iirimaa 3-2.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X