320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Kõrgõzstan (11.06.2013)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    hendrik.osula@delfi.ee on õige.
    Barcelona.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas 05ula Vaata postitust
      Vaeseke.

      Kommentaar


        #18
        Tänan e-abi eest kõikki !
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Vaeseke.
          Ma tean, ma tean...
          Barcelona.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas chac Vaata postitust
            ee.. Türkmenistan vast ikka.
            neil keel ju türgi keelega sugulane ja ü täht täitsa olemas (mis sest et ei venelased ega inglased seda ei tunne ja üritavad kuidagi "enda moodi" seda väänata).
            Olgu mis on, pileti peal on Turkmenistan. Point oli milleski muus.

            Kommentaar


              #21
              SS Õhtuleht: Tänase trenni põhjal otsustades saadab peatreener Tarmo Rüütli sedapuhku väljakule järgmise algkoosseisu. Väravas Artur Kotenko, kaitses Taijo Teniste, Taavi Rähn, Mikk Reintam ja Tihhon Šišov, poolkaitses Tarmo Kink, Sergei Mošnikov, Joel Lindpere ja Sander Puri, ründepaariks Sergei Zenjov ja Rimo Hunt.

              Palun seletage mulle ära Hundi koondisekutse fenomen. Miks see mees koondisevõimaluse sai, aga Subbotin näiteks mitte? Või Elhi? Või Prosa? Kas varsti võib loota, et kui Tikenberg teeb kolm head mängu, on koondisekutse ootamas?

              Muus osas koosseis küsimusi ei tekita, hirmu ka mitte. Kaugeltnurga meeste vastu täitsa okei lain-app.

              Kommentaar


                #22
                Eesti - Kõrgõzstan maavõistluse eel esitab Eesti hümni RAMis laulev Hongkongist pärit Ka Bo Chan.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  SS Õhtuleht:
                  Palun seletage mulle ära Hundi koondisekutse fenomen. Miks see mees koondisevõimaluse sai, /-/ aga näiteks mitte
                  /-/ Prosa?
                  vb sellepärast, et Hunt tegi viimases omavahelises mängus Flora kaitseliiniga, mis ise tahtis,
                  Prosa aga sekkus viimaseks kümnekonnaks minutiks ja teinud eriti midagi

                  koondisedebüüdil tuli muidugi ka Hundi enda näitel välja koondise ja liiga suur tasemevahe
                  ja oli ta enda kord jääda nähtamatuks..

                  selles vanuses enam suurt ei arene, aga ehk vähemalt kohaneb nii palju, et tuleb üks Balti turniiri tasemel mängija,
                  kui mõni teine jälle ei saa või taha

                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Koondisest rääkides - pole ime, et seekordses kolme mängu valikus pole ühtki florakat - meilt polegi kedagi võtta. See on karm reaalsus.
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    #24
                    Ehei, intriigi otsid
                    Minu küsimus pigem oli teistpidi intriigiteravikuga, just sinna suunda, et kas Tikenberg võib ka loota koondisekutse peale? Ründajate puudust meil ju koondises ei ole, sestap Hundile ulatet kutse jääb ja jäi arusaamatuks. Balti turniiril ära löövate meeste kasvatamiseks pole küll läheskolmekümbiseid Meistriliiga pallureid koondises mängitada. Rüütli suvel-tuleb-koondises-verevahetus jutuga ka Hundi sissemurd koondisesse ei haaku eriti...

                    Muidugi, Rimol on võimalus mu suu homme kinni naelutada. Kihvt oleks, kui ta seda teeks.

                    Kommentaar


                      #25
                      Mis Anierist sai?

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Ehei, intriigi otsid
                        Minu küsimus pigem oli teistpidi intriigiteravikuga, just sinna suunda, et kas Tikenberg võib ka loota koondisekutse peale? Ründajate puudust meil ju koondises ei ole, sestap Hundile ulatet kutse jääb ja jäi arusaamatuks. Balti turniiril ära löövate meeste kasvatamiseks pole küll läheskolmekümbiseid Meistriliiga pallureid koondises mängitada. Rüütli suvel-tuleb-koondises-verevahetus jutuga ka Hundi sissemurd koondisesse ei haaku eriti...

                        Muidugi, Rimol on võimalus mu suu homme kinni naelutada. Kihvt oleks, kui ta seda teeks.
                        Kas ei oleks see tore stiimul meistriliiga kollidele, et kui ikka hästi mängid, siis saad koondusesse ka? No, et mida sa ikka siin liigas niisama kõksid ja puha...

                        Kommentaar


                          #27
                          Minu meelest on asi jällegi lihtne. Vaja läks ründajat, Hunt oli heas hoos. Prosa end väga tõestanud pole. Subbotin ka rohkem äär ikka. Ja no elus peab õnne ka olema, ärgem seda unustame.

                          Kommentaar


                            #28
                            Ilmselt oli eelkõnelejal õigus, kuid mu meelest on Hundil ka üks omadus, mis koondisele midagi(gi) juurde annab. Ta on selline füüsiliselt võimas tankründaja, kes jookseb kaitsjast kas või üle või läbi, ei tõmba kunagi jalga ega pead tagasi. Samal ajal piisavalt kiire ja hea töövõimega, et järeleandmatult kaitsjaid survestada. Ja ta on näidanud ka küllalt head resultatiivsust Eesti liigades, et otsustaval hetkel saaks ehk isegi pallile pihta.

                            Valgevene mängul tuli tempovahe selgelt välja, aga näidake ründajat, kes oleks kohe oma koondisedebüüdil suure tahtmise platsil realiseerinud. Tõsi, enamus ei tee debüüti 27-aastaselt, aga äkki annab see ka mõnele 21-aastaselt jalgpallist loobumisele mõtlevale koduliiga noorele täkule mõtteainet.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas MNa Vaata postitust
                              Minu meelest on asi jällegi lihtne. Vaja läks ründajat, Hunt oli heas hoos. Prosa end väga tõestanud pole. Subbotin ka rohkem äär ikka. Ja no elus peab õnne ka olema, ärgem seda unustame.
                              Meistriliigas mõlemal kuus väravat kirjas. Sellepealt justkui võrdne ju aga see selleks, pikemas perspektiivis Hunt niikuinii koondisele midagi juurde ei anna. Aga iseeneset tõesti hea stiimul teistele Meistriliiga palluritele Täna näiteks võib Hunt täitsa asjalikult seal ees nende pallide pärast rabeleda.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                #30
                                Hästi-hästi, olen vähemuses.

                                Subbotinit ma ei toonud välja kui ründajat, vaid pigem kui minumeelest üht tõsiseltvõetavamat A-koondise värskendajat, kes sellistes sõpakates juba jupp aega märksa tihedamini peaks figureerima. Valgevene, Trinidadi ja Kirgiisia mängudes oleks teda tore näha olnud, seda enam, et tal ees oli vaid U23 maavõistlus Lätiga (kuhu üles antud Reintam, näiteks, on ka tänases A-koosseisus).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X