320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Läti (14.08.2013)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Keegi karikaturist (Fitti?) võiks ju joonistada ühe pildikese, mahalõigatud putsaninadega kuuevarbalisist. Võtaks kohe südameasjaks tolle pildi välja trükkida ja vastasfännide tribka lähedusse üles tõmmata
    Markofkin, ilmselt oled sa enne mängu minu juures, samuti mu läti sõbrad. Kui ilusti küsid siis nad võivad sulle näidata oma varbaid

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Sen Vaata postitust
      Markofkin, ilmselt oled sa enne mängu minu juures, samuti mu läti sõbrad. Kui ilusti küsid siis nad võivad sulle näidata oma varbaid
      Jumal küll. Jälle mingi kõrilõikajad? Ma seekord siis katsun su juures kogunemisel väljapääsule võimalikult lähedal seista...

      Kommentaar


        #18
        Vastab tõele jutt, et Cauna jääb mängust eemale?

        Kommentaar


          #19
          Cauna peaks jääma mängust eemale.
          Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

          Kommentaar


            #20
            Otsin ka Tartust transporti mängule ja tagasi. Tagasi on isegi olulisem, Tallinna saan ehk bussiga, aga tagasi on juba nirum minna. Nii et, kui kellelgi on vaba koht autos, olen meeleldi liitumas! 55572048

            Kommentaar


              #21
              Kuna tegu on staadionilaulupeoga ja nii mõnigi koor on ehk tulemas ka pealinnast kaugemalt tasub korraldajatelt uurida sellekohast infot ning äkki saab keegi niimoodi kuhugi kooribussi peale

              Kommentaar


                #22
                "Staadionilaulupidu kestab kuni mängu alguseni"

                Võib olla olen ma milleski totaalselt valesti aru saanud, aga minu teada lauldakse jalgpallimatšidel mängu ajal mitte mängu eel. Antud juhul läheb ilmselt nagu eelmine kordki - 90% publikust saabub veerand tundi ennem vilet, koorid esinevad tühjale staadionile, varem kohale tulnud 500 inimesest ümiseb ehk 50 kaasa. Kui mäng algab, loevad koorid oma töö lõppenuks ja edasi jätkab lõunatribüüni tsenter oma tavapärase repertuaariga. Tahaks üks kord näha ja kuulda , kuidas keset mängu tõuseb terve staadion püsti ja laulab üheskoos midagi ilusat. Jätke kasvõi mõned laulud mängu ajaks. Kujutan ette mis poweri see meestele platsil annaks!

                Sorry kui liialt kriitiline olen. Idee on õilis, aga lahendus on minu silmis jätkuvalt poolik...

                Kommentaar


                  #23
                  Shisovile sobiks mõni tatipritsi laul!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                    Shisovile sobiks mõni tatipritsi laul!
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      #25
                      No homne kohtumine peaks olema ikka selle aasta kõige tähtsam vastasseis! Mis sest ,et tegemist on sõprusmänguga, aga Läti on Läti!
                      Loodedavasti tuleb staadionile võimalikult palju rahvast ja aitame omadel kliuvargad kotti pista. Vähemalt minu jaoks on see mäng vägagi oluline ja see mäng ei ole lihtsalt sõprusmäng!
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        #26
                        Mulle tegelikult meeldiks kui Oper ka Läti mänguks rivis oleks. Siis võiks pakkuda sellist ründeliini:

                        Zenjov - Vassiljev, Mošnikov - Ojamaa
                        Oper, Anier


                        Praegu siis midagi sellist:
                        Kink - Vassiljev, Mošnikov - Ojamaa
                        Zenjov, Anier

                        Tegu muidugi ulmekirjanduse vadkonnaga
                        Aga kui söödumängu käima saaks võiks lätlastel küll kõik kuus varvast sõlme keerata

                        Kommentaar


                          #27
                          Mul on kuidagi kõhutunne miskimatsorti, mis ütleb, et koondis saab selle mänguga alates jalgele tagasi ja vahepealne mõõnaperiood on selja taha jäänud. Ma ei tea, mis selleks tundeks alust annab, kas ründajate vahvad esitused või see, et nii Morozov, Jääger kui Puri on paigas (tean, Puri ei mängi) ja taas klubides korralikult mänguaega kogumas või hoopis miski muu, aga... Tunne on. Eks homme ole näha, kas valikmängude eel on põhjust veidikene ülespoole vedada neid suunurki, mis sinises särgis tribüünidel nukrutsedes viimastel aegadel õite kõveraks on kiskunud...

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                            Morozov, Jääger kui Puri on paigas
                            Jah, aga samas Pareiko jälle raskustes. Aga noh õnneks kogemus peaks seda tema mängupausi kompenseerima, kuid siiski. Tahaks loota, et sul õigus oleks, samas mina nende sõprusmängude põhjal järeldusi üldse ei teeks. Meenutagem kasvõi võitu Poola üle, kus nii tulemus, kui ka mängupilt terviklikult lubasid päris häid väljavaateid hetkel käivaks tsükliks. Lõpuks oli aga nii, et ei saadud mängu absoluutselt käima. Tuleb kahjuks tõdeda, et meile on sattunud päris ühtlane grupp ning ei ole ühtegi tiimi, kellel oleks käsil nö halvad ajad, kõik mängivad vähemalt oma tavapärase taseme välja... Kuid uskuma peab, vähemalt kasvõi selleks, et reitingus mitte kukkuda ja normaalsesse loosikaussi sattuda, tuleb võidelda igas mängus.

                            Kommentaar


                              #29
                              Loodan ka, et see minu tore seeria saab homme jätku. Nimelt on Eesti koondis võitnud alati, kui mina olen olnud staadionil mängu vaatamas käinud

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                                "Staadionilaulupidu kestab kuni mängu alguseni"

                                Võib olla olen ma milleski totaalselt valesti aru saanud, aga minu teada lauldakse jalgpallimatšidel mängu ajal mitte mängu eel. Antud juhul läheb ilmselt nagu eelmine kordki - 90% publikust saabub veerand tundi ennem vilet, koorid esinevad tühjale staadionile, varem kohale tulnud 500 inimesest ümiseb ehk 50 kaasa. Kui mäng algab, loevad koorid oma töö lõppenuks ja edasi jätkab lõunatribüüni tsenter oma tavapärase repertuaariga. Tahaks üks kord näha ja kuulda , kuidas keset mängu tõuseb terve staadion püsti ja laulab üheskoos midagi ilusat. Jätke kasvõi mõned laulud mängu ajaks. Kujutan ette mis poweri see meestele platsil annaks!

                                Sorry kui liialt kriitiline olen. Idee on õilis, aga lahendus on minu silmis jätkuvalt poolik...
                                No tegelikult laulis koor Poolaga mängu ajal ka, kuigi vähe ja suhteliselt vaikselt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X