320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Läti (14.08.2013)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Rongkäiguks kogunemine 17.00 ja start 17.30. Kohaks endiselt Vabadussõja võidusamba esine.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas soc Vaata postitust
      Jah, aga samas Pareiko jälle raskustes. Aga noh õnneks kogemus peaks seda tema mängupausi kompenseerima, kuid siiski. Tahaks loota, et sul õigus oleks, samas mina nende sõprusmängude põhjal järeldusi üldse ei teeks. Meenutagem kasvõi võitu Poola üle, kus nii tulemus, kui ka mängupilt terviklikult lubasid päris häid väljavaateid hetkel käivaks tsükliks. Lõpuks oli aga nii, et ei saadud mängu absoluutselt käima. Tuleb kahjuks tõdeda, et meile on sattunud päris ühtlane grupp ning ei ole ühtegi tiimi, kellel oleks käsil nö halvad ajad, kõik mängivad vähemalt oma tavapärase taseme välja... Kuid uskuma peab, vähemalt kasvõi selleks, et reitingus mitte kukkuda ja normaalsesse loosikaussi sattuda, tuleb võidelda igas mängus.
      Pareiko, ka hetkel klubita Pareiko klassis mina ei kahtle. Veel. Selles mõttes on süda rahulik. Mis sõprusmängudesse puutub, siis jah, nonde kolme suvise õnnetu mängujunnikese põhjal mingeid järeldusi teha ei maksaks, aga praegu eesootav mäng Lätiga näitab minu arvates juba nii mõndagi. Rüütlil on kasutada täiskoosseis, järgmine valikmäng on vähem kui kuu aja pärast ja tegemist on lähinaabriga. Ehk siis kõik eeldused on loodud selleks, et mängijad võiksid ja peaksid jätma väljakule endast kõik. Eks näis. Veits rohkem kui 12 tunni pärast oleme targad kõik valmis.

      Kommentaar


        #33
        Eesti algkoosseis Läti vastu ja selgitused: http://www.ohtuleht.ee/537074
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #34
          Loogiline värk. Anier-Ojamaa duo kohapealt ma vist oleks Rüütliga nõus, liiga sarnaselt mängivad, kuigi Ojamaa ilmselt pallivõlurina pisut Anierist eespool. Küll aga mulle väga meeldis Anier-Zenjovi koostöö Trinidadi ja Tobago mängus, mis teadupoolest ka väravaga päädis. Vastane oli nagu ta oli ja Zenjovil palli omaksvõtt õnnega pooleks, aga välkkiire olukorra lahendus (pass Anierile), mis väravani viis, on miski, mida Eesti koondise ründeliinis suht harva kohtab - pigem kiputakse ikka hiljaks jääma, üle- või alamängima.

          Ahi-Anier võib toita küll, kui Ahjul on okei päev. Pallide mahavõtmises talle väga vastast ei ole, aga Ahjul veidi liiga sageli omaksvõtuga asi päädibki, kvaliteetset edasiandmist ei ole ta koondisemängudes väga näidanud. Täna näitab, raudselt

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Eesti algkoosseis Läti vastu ja selgitused: http://www.ohtuleht.ee/537074
            Põhimõtteliselt lähme siis Läti survet nullima mitte ise ehitama...

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas priity Vaata postitust
              Põhimõtteliselt lähme siis Läti survet nullima mitte ise ehitama...
              Mis mõttes? 6 ründavast mängijast (4 poolkaitsjat+2 ründajat) on ainus kaitsva sunnitlusega mängija Dmitrijev.
              Umbes sarnane formatsioon ja mängijate valik on Eestil olnud viimases 4 aastat.

              Kommentaar


                #37
                Ma ei saa sellest aru, miks Rüütli Ojamaad äärel ei taha kasutada? Klubides saab seal ju väga hästi hakkama. Näiteks täna teisel poolajal vahetusest sinna tuua.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                  Mis mõttes? 6 ründavast mängijast (4 poolkaitsjat+2 ründajat) on ainus kaitsva sunnitlusega mängija Dmitrijev.
                  Umbes sarnane formatsioon ja mängijate valik on Eestil olnud viimases 4 aastat.
                  No minu meelest ütleb Anieri ja Ahjupera ründepaar selgelt: "pikk pall ette".
                  Aga ma võin ka eksida

                  Kommentaar


                    #39
                    Või siis panustatakse Lutsu/Teniste ja Kingi/Jäägeri tsenderdustele, et pea 2m pikk Ahjupera saaks värava ees need sisse koksata

                    Kommentaar


                      #40
                      rüütli lükked on pikemat aega juba kaheldavad olnud

                      Kommentaar


                        #41
                        Eks Rüütli usub, et Ahjupera-Anieri koostöö on kindel, koos mänginud ju piisavalt palju. Lisaks jätab endale teiseks poolajaks terava ääre sisse tuua (Ojamaa) ning terava ründaja sisse tuua (Zenjov).

                        Ahjupera maadleb kuuevarbalised keskkaitsjad rihmaks, ning kui Anier ei suuda 1. poolajal väravat ära lüüa, siis tulevad vahetusest kaks kiiret ja tehnilist ründajat mängu, ning oma klassiga peaksid nad ikka kahepeale selle värava ära sepistama.

                        Meeldiv oleks muidugi 2 või 3 väravat ära lüüa, et enesekindlust enne raskeid mänge kõvasti suurendada, kuid loota ei julge midagi!

                        Eks näis!

                        2:0 Eesti võidab

                        Kommentaar


                          #42
                          Väga hea, et Ahjupera tagasi on, nii resultatiivset, super pallide mahavõtjat, hea platsinägemisega, ülipikka, peamängus ületamatutut, Rüütli musist meistermängijat ei saa ju ometi pingile jätta.

                          Kommentaar


                            #43
                            hm... tuletage mulle meelde, millistes mängudes on Ahjupera teistest tunduvalt kehvemini silma paistnud?
                            Kas ta pole peaaegu alati oma ülesannetega hakkama saanud. Pikkade pallide mahavõtmine, ning kaitsemängijate väsitamine on tema eesmärgid. Muidugi ka tsenderdused värava ette, kuid millal viimati eesti koondis lõi värava äärelt tulnud tsenderdusest?

                            Et värskematel teravamatel poistel oleks lihtsam leida auku kus nõelata, möllab aAhjupera kaitsjatega 45 minutit. Ei ole Ahjupera süü, et varasemates mängudes on puudu jäänud tema kõrval pallivate mängijate teravusest. Ning rahu-rahu, küll näeme ka see mäng Zenjovi, ning Ojamaad palliga trikitamas.
                            Ärme lähe kohe mängu sisse suure hurraaga, et lööme lätlaste puuri täis, nii saame ise korralikult hammustada veel.. Tasa ja targu kindla peale mängima. Ei ole lätlased mingi eksootika riik ega kääbusriik. Ei tohi lasta end üllatada, parem üllatada ise, kui teisest poolajast kiirust ja pressi juurde panna saame.
                            Zenjovi ja Ojamaa näol puhas lisakäik teisele poolajale!

                            Kommentaar


                              #44
                              Ma ei suuda aru saada,miks väikeriigi mängijate valiku juures on noor,perspektiivikas,ennast euroopa keskmike klubides tõestanud ründaja ,kelle peaaegu iga liigutusega kaasneb teravus ja suund on vastase värava poole ,mitte hädine tagasisööt,miks ta raisk koondises pingil istub ?? Ja ärge tulge nämmutama,et ta pole 10-ne mänguga veel väravat löönud,kas nt. Oper ja Zelinski lõid ? Zelinski mängis näiteks U-21 koondises üldse kaitses alguses (ok,see ei puutu asjasse). Ühesõnaga ,kui Ojamaa täna jälle mingi 15-20 minutit saab,siis ma hakkan ka uut treenerit ootama.

                              Kommentaar


                                #45
                                üldiselt kuna selles valiktsüklis nii kui nii enam suurt midagi loota pole, on see mäng Lätiga minu jaoks küll vähemalt aasta mäng. Hetkel on just seis, kus minu arust eestlastel on ühtlasem meeskond, lätlastel seejuures aga selline paar venda mängivad suht kõrgel (rudvens, gorkss ja siis maksimenko vist Brightonis veel) ning ülejäänd suht koduliiga vennad. Anier-Ahjupera võib päris huvitav olla, ise küll ootasin pigem Ojamaa-Anieri, aga samas jääksime peapallides nõrgaks nii. Rudvensiga hakkama saamine eesliinis on ilmselt kõva pähkel, aga samas ega Klavan mängib temaga samal liigatasemel nii et..
                                Usun, et kogenum, ehk siis Eesti võtab võidu. Igaljuhul on oodata kõva lahingut, loodetavasti vihm vähemalt pealinnas õhtal lakkab ja inimesed leiavad tee staadionile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X