320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hispaania koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hispaania koondis

    Mis jama on, keegi ei kirjutagi MM-soosikust

    Kolm kindlat võitu ja 9 punkti, \"impressive start\" ütleks ma. Kahju, et Mendieta alles kolmandas mängus väljakule pääses. Kui see mees on platsil, siis on Hispaania rünnakutes hoopis teine teravus. Kuigi ega De Pedrole ka midagi ette heita ei saa.

    Raul kogub hoogu ja läheb iga mänguga järjest paremaks. Paar väravat veel ja ongi Klose käes Tristan ei mänginud oma kohta esimestes kohtumistes küll välja, kogemustega duo Raul-Morientes näitab oma headust. Rohkem oleks oodanud ka Ruben Barajalt, ehk hakkab veel särama

    Casillas väravas on olnud suhteliselt kindel. Tahaks loota, et puhanud kaitsjad Hierro ja Puyol on Iirimaa vastu oma ülesannete kõrgusel ja hoiavad kiired iirlased nulli peal

    Kuigi Hispaania koondis on mu lemmik, ma siiski liigaga eriti kursis ei ole ja kõikide meeste plusse-miinuseid ei suuda loetleda
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    #2
    Vastus teemale 'Hispaania koondis MM-il'

    Ma juba varem vedasin sõpradega kihla et Mendieta värava lööb kui vähemalt korralikult mänguaega antaks (üle 30 min.)

    Loodan ja arvan et Hispaania võidab nii Iirimaad siis Itaaliat ja peale seda ka portugali
    Aga finaalis tuleb loodetavasti talle vastu brasiilia(Ehk ilma Rivaldota)
    ja siis oleks kõik hästi 2 lemmikriiki finaalis

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale 'Hispaania koondis MM-il'

      ega Hispaanial keerge olema ei saa arvatavasti Iirimaad võites peavad nad veel ka Portugali ja siis Itaaliat/Saksamaad võitma eeks näis soosikud nad ju on.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale 'Hispaania koondis MM-il'

        Itaalia ja Portugal ei pruugi edasigi saada oma grupist. Usun, et Mehhiko ja Lõuna-Korea võivad veel vabalt mõne üllatuse meisterdada
        Jalgpallihaigla patsient #172
        Diagnoos: raskekujuline futboliit

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale 'Hispaania koondis MM-il'

          Algselt tegi selle postituse Rainman

          Casillas väravas on olnud suhteliselt kindel. Tahaks loota, et puhanud kaitsjad Hierro ja Puyol on Iirimaa vastu oma ülesannete kõrgusel ja hoiavad kiired iirlased nulli peal

          Kuigi Hispaania koondis on mu lemmik, ma siiski liigaga eriti kursis ei ole ja kõikide meeste plusse-miinuseid ei suuda loetleda
          Hispaaniast on aeg rääkida tõesti. Nad on hästi mänginud, kuid tuleb tunnistada, et Iirimaa-sugust vastast alagrupis hispaanlastel ei olnud. Kaitse pidamine võibki võtmeks saada...arvan, et ehkki iirlased alustavad oma tavalise koosseisuga, tuuakse Niall Quinn juba teise poolaja alguspoolel platsile (kui iirlased tol momendil juhtumisi ees ei ole muidugi:P ). See asetab Hierro ja Puyol'i ette juba hoopis uue ülesande.
          Ehkki toetan Iirimaad, kardan, et Hispaaniale neist siiski vastast ei ole. Kuigi sel MMil on kõik võimalik.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale 'Hispaania koondis MM-il'

            Mul on üks unistus....
            Nimelt...kui saksa jõuaks poolfinaali ja kui Klose tuleks turniiri parimaks väravakütiks ja ... kui Hispaania võidaks MMi....siis minust saaks momendiks rikas mees.
            Kaks esimest tingimust on vastu ootusi hämmastavalt tõenäolised.Aga Hispaania võit?Kindlasti võimalik, sest...mitu soosikut on välja kukkunud ja Taani või Inglismaa teevad brassidele ära.Alustada tuleb muidugi Iiri ja Itaaliaga eeldatavasti ja siis ongi käes see kurb hetk, kus ühest tuleb loobuda ja Saksamaad finaalis näha soovin ma tõesti rohkem kui kardan 3 dollari kaotamist või 2700 võitmist.Aga kui siiski....siis on eriti närviline hetk finaalis, sest Inglismaa või Brasiilia on tõenäoliseimad vastutulijad.Jalgpallis on muidugi tõenäoline üsna mõttetu sõna, aga asja tuleb uurida.

            Hispaania nõrkusi on raske leida - see võib peituda keskkaitses, aga need mehed võivad ka olla hämmastavalt kindlad.Keskväli on võimeline hakkama saama ja ründemängijad on väga tugevad - potentsiaali on!!!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale 'Hispaania koondis MM-il'

              oleks mul ka sellised rahad kuskil mängus hispaania võidu ja Rauli väravatega saaks heal juhul 250 eeki.... aga ma oleks ka selle üle õnnelik .....

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale 'Hispaania koondis MM-il'

                Hispaania võib tõesti õnne tänada, et nad täna veerandfinaaliks valmistuda võivad. Iirimaa võitles ikka meeletult ja ma usun, et nad on hoolimata väljalangemisest ülimalt rahul.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale 'Hispaania koondis MM-il'

                  Usun, et Hispaanial on siiski kergem Korea vastu, kui olnuks seda Itaalia vastu. Itaallased oma umbkaitsega tekitaksid palju suuremat probleemi. Kuigi ei ole enam reaalne võita Koread 4:0 nagu Holland eelmisel MM-l, usun siiski, et probleeme poolfinaali jõudmisega ei teki
                  Jalgpallihaigla patsient #172
                  Diagnoos: raskekujuline futboliit

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale 'Hispaania koondis MM-il'

                    Algselt tegi selle postituse Rainman


                    Usun, et Hispaanial on siiski kergem Korea vastu, kui olnuks seda Itaalia vastu. Itaallased oma umbkaitsega tekitaksid palju suuremat probleemi. Kuigi ei ole enam reaalne võita Koread 4:0 nagu Holland eelmisel MM-l, usun siiski, et probleeme poolfinaali jõudmisega ei teki
                    Kahju küll aga kohtunikud tegid ju jälle mängu ära!!


                    Hispaania-Korea 0:0 pen 3:5
                    Fc Uuemõisa

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale 'Hispaania koondis MM-il'

                      Tõepoolest, nii ta oli Mingisugune Uganda piirikohtunik võttis ikka väga imelikke suluseise ja väravasituatsioonides ma küll viga ei näinud. Mis mõte on siis üldse rabeleda, kui kohtunikud ikkagi ise asja paika panevad.. Ja see, et mängu absoluutselt parim mees - Joaquin - ei realiseerinud penaltit, on ikka ütlemata kurb
                      Jalgpallihaigla patsient #172
                      Diagnoos: raskekujuline futboliit

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale 'Hispaania koondis MM-il'

                        Algselt tegi selle postituse Rainman

                        Ja see, et mängu absoluutselt parim mees - Joaquin - ei realiseerinud penaltit, on ikka ütlemata kurb
                        seda oli tal ju kohe näost näha, et lööb mööda- selline ebalev ilme oli.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale 'Hispaania koondis MM-il'

                          ja üldiselt olen tähele pannud et üldse sellel MM-il enne lööki sammu aeglustanud lööjad eksivad või väravavaht tõrjub ... ( Joaquin, Ortega ja keegi oli veel ) hakkavad liiga hilja mõtlema kust see pall sisse lükata

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale 'Hispaania koondis MM-il'

                            Ei tea jah mix hispaanial kunagi ei vea, Hispaania võiks sõprusmängude maailmameistriks kuulutada. Ei tea kas ei tulda võidukohustusega toime, kehv treener, koondise sisekliima, või lihtsalt ei vea (kohtunikud). Tipp tasemel mängijad on ju olemas.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale 'Hispaania koondis MM-il'

                              Algselt tegi selle postituse zoolazorts


                              See et Mendieta varem platsile pole saand oli mulle ka jube šokk! See oli kindlasti mingil määral tingitud tema kehvast hooajast Lazios.
                              Inimesed, kas te äkki sellele ei ole mõelnud, et Hispaanial kui suurte jalgpallitraditsioonidega ja mängijatevalikuga jalgpalliriigil-jalgpallimeeskonal on teised poolkaitsjad lihtsalt paremad kui Gaizka Mendieta?

                              See on ju igati loomulik, et pika pingiga, mis hispaanlastel ikka niivõrd-kuivõrd olemas on, eelistatakse ikka neid mängijaid, kes oma koduklubi eest enne MM-i eelset hooaega edukamalt on esinenud.

                              Tipp tasemel mängijad on ju olemas.
                              Ole sina, Hierro, palun nii hea ja ütle, millisel veerand- või kaheksandikfinaali jõudnud meeskonnal tippmängijaid puudusid? Ei jõua kohe kuidagi kohale, mis mõttes Hispaania tipptegijate poolest nii eriline oleks.




                              Kommentaar

                              Working...
                              X