320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hispaania koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    loodetavasti ei juhtu siis La Furiaga sama mis Portugaliga, et peale treenerivahetuse ilmsikstulekut kukub meeskond konkurentsist. või oli see juba ammu teada?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Wikipedia järgi 11-dast Märtsist.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Del Bosque värki lugesin ma juba päris ammu kuskilt. No igatahes oleks tema parem treener, kui Aragones. Te kõik vist mõistate mind, miks ma nii arvan.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Rauuuuul !
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Rauuuuul !
            Mitte ainult..
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              No selle järgi, et ta paar kellegi lemmikmeeskonna mängijat koondisse ei võtnud, ei saa tema treeneriteadmisi hinnata. Ja pealegi, ilusti on saadud hakkama ilma Rauli ja Gutita.

              Aga üldiselt ega ta mingi imetreener pole ja Del Bosque oleks hea variant küll.

              Kommentaar


                Nvm,juba..

                Kommentaar


                  Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                  No selle järgi, et ta paar kellegi lemmikmeeskonna mängijat koondisse ei võtnud, ei saa tema treeneriteadmisi hinnata. Ja pealegi, ilusti on saadud hakkama ilma Rauli ja Gutita.

                  Aga üldiselt ega ta mingi imetreener pole ja Del Bosque oleks hea variant küll.
                  Treener ei saa ju teha kõik otsused oma isikliku elu põhjal. Ta on ikkagi jalgpallitreener ja ta peab võtma pallureid, kui sportlaseid, mitte ma ei tea kellena. Ma ei räägiks praegu isegi Raulist ja Gutist, kuid neid mehi on tohhuijaa, kelle ta välja on jätnud. Ja tema need lemmikuid käivad ka pinda. Ta ei vali mehi platsile pmt selle järgi, kes on hea, vaid kes talle meeldib. No millises teises koondises istuks Fabregas pingil? Ei tea, ma arvan, et mitte üheski. Ja see, et tal on alati juba enne mängu teada, kelle ta sisse toob, see ka häirib. Ta ei tee vahetusi selle järgi, et kuskil midagi paremaks teha või midagi kuskil kindlustada või väsinud mehele puhkust anda, vaid toob järjepidevalt oma Cazorlat sisse ja nii ta laseb.

                  Ta ei ole kunagi hiilanud minuarust väga hea treenerina ning minu arust on see kõigile parem, kui tema asemel tuleb Del Bosque, kes on tõestanud ennast hea treenerina.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Hispaanial lihtsalt on 2 nii head meest, nagu Xavi ja Cesc, pole midagi parata
                    (Brasiilias istus ka kunagi igast mehi pingil [Juninho])
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      No kui Hispaania EM kinni paneb, siis ma arvan, et Aragones tegi õige valiku, et Gutit ja Rauli kaasa ei võtnud.Küllap meestel on ikka halb mõju riietusruumis.Muideks Villa ja Torres on niikuinii mõlemad paremad kui Raul niiet puhtalt varumeheks poleks ka mõttet Rauli tuua.Guti on aga teadatuntud väga ebastabiilne mängija ehk siis üks päev teeb super mängu siis 5 järgmist mängu mängib nagu Martin Reim.Ja nagu Blue Rock ütles ühes eelmises postituses, et Aragonesel on oma kindel süsteem valitud ja kui see töötab, milleks lõhkuda?

                      Kommentaar


                        Jap. Ega mulle ka Aragones ei istu treenerina, aga sel EMil ja selle eel tegi ta kõik õieti, tuleb välja. Sest ega muidu finaali ei jõua. Ja minuarust võiks Güiza üldse alustada Torrese asemel algkoosseisus, sobib sellesse süsteemi paremini. Aga eelmise hooaja põhjal oli Villa, Torres, Güiza õige valik, Raul polnud nii hea, kui nemad. Ning Guti oleks võinud ju pingile istuma võtta, aga Iniesta, Havi ja Sesk Fabreeegas on end seni igati õigustanud.

                        PS! Ramos oli täna lihtsalt uskumatu. Täiesti imeline mäng temalt muarust. Silva oli samuti hea. Ja no eks kogu koondis oli päris kõva teisel poolajal.

                        Kommentaar


                          Fabregas põhisse. Mäng muidugi midagi eritlist ei olnud aga peaasi, et venelased sai kotti pandud.
                          Nüüd ei jää muud üle kui Saksamaale saun korraldada.

                          Kommentaar


                            Väga hea mäng hispaanlaste poolt. Samas minu poolest oleksid nad võinud ka maailma halvima mängu teha, peaasi et Venemaa sai alistatud.

                            Kommentaar


                              Tahtsingi siia teemasse tulla ning küsida: kuidas spetsialistidest kaasfoorumlased hindavad Cesci võimalust finaali algkoosseisus alustada? On jäänud mulje, et Aragonesel oma kindel algkoosseis ning vahetused. Samas, ta oleks võinud ju Villa asemel ka Guizakohe sisse tuua. Kui põhis, siis kumb Xavi-Iniesta paarist peab taanduma?
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Ei tea kuidas Villaga lood on aga kui ta nüüd finaalis mängida ei saa siis mina tahaks küll, et Cesc alustaks põhis.
                                Kui Villa mängida saab siis ei tea küll kelle asemel Cesc põhis peaks olema, sest Xavi kui ka Iniesta tegid väga korraliku mängu täna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X