320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hispaania koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loodetavasti oli see vaid väga kehv algusnoot, mitte kogu sümfoonia, mida MMil esitada kavatsetakse. Muidugi mul oli juba varem tunne, et sellelt turniirilt midagi väga head oodata ei ole.
    # 21 - El Flaco

    Kommentaar


      No pingil peaks ju mehi olema, keda sisse lükata: Cazorla, Koke, Mata, De Gea ning Juanfran. Ise olekski eelistanud viimase alustamist Azpilicueta asemel. Tegu ju koos Koke-ga suurepärase hooaja Atleticos. No ja ründajana võiks vast Villa veel sellel MM-il tegutseda. Ei ole võib-olla enam nii kiire kui 4 aastat tagasi, aga asisem mees ikka, kui Costa või teate-küll-kes. Costat maha ka veel tegelikult ei mataks, sest alles 3? mäng ja vajab veel sisse elamist. Grupist veel vägagi võimalik edasi pääseda.
      Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

      Kommentaar


        Kunagi pidi see tulema. Kahju, et nii alandavalt. Väravavahtidega ei pullita ja Casillase napp mängupraktika ja kehv eneseusk maksab kätte. Muidugi peab vaatama ka kaitsva pooliku peale, kes jättis ju tegelikult kaitseliini korduvalt abita. Iga dünastia saab kunagi lõpu. Oligi liiga imeline seeria juba.

        Kommentaar


          ühinen Kasperiga, kes eilse kohtumise ajal ütles live-kommentaariumis, et Xabi Alonso väljavahetamine oli viga.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Ma ei usu, et Casillas teist sellist mängu veel teeks. Täna nagu ei suutnud tähtsates olukordades otsustada, kas ja millal läheb vastu. Nagu oli ju öeldud, enamus väravatest tulid pallikaotustest. Kui läheb sellisteks jooksuvõistluseks, siis Pique ja Ramos ei võida kunagi Robbeni või van Persie vastu. Seega ei ole mõtet ju neid süüdistada, et nad ei suuda kiirete ründajatega sellisel moel võidu joosta, palju on neid keskkaitsjaid, kes suudavad? Meeskondlik kaitse ei toiminud lihtsalt. Costa ka lihtsalt söödu lükkamiseks on tõesti mõttetu variant, parem juba Villa. Torresele võiks jätta veepudelid, särgid ja muu sellise träni. Ja nagu Tanel eile mainis, kas selline mees nagu Busquets üldse väljakul ka oli? Eks Del Bosque sai nüüd korralikult mõtteainet.

            Kommentaar


              Aeg vanaks heaks 4-4-2-ks. Torres-Villa ees ning Xavi asemel Fabregas.

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Ma ei usu, et Casillas teist sellist mängu veel teeks.

                Just seda Casillas tegigi, teist tähtsat mängu järjest. Meistrite liiga finaali vaatasid? Mul tuleb paugust vähemalt 2 olukorda meelde kus ta väga kahtlase väljajooksu tegi, millest 1 ka väravaks löödi.

                Kommentaar


                  Küll Casillas saab mängu vormi tagasi siis näete kui fantastiline ta on. Ta vajab veel paari mängu ja usun, et ka selle saab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas TorresFan99 Vaata postitust
                    Aeg vanaks heaks 4-4-2-ks. Torres-Villa ees ning Xavi asemel Fabregas.
                    Sa Torrese mänge peale Liverpoolist lahkumist jälginud ka oled või? See mees peaks tõesti ainult veepudeleid meestele viima.

                    Casillasel pole häda midagi. Küll ta veel mängima hakkab.
                    Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                    Kommentaar


                      Noh, keegi ei kahtlegi, et vinksvonks vormis Casillas väga kõva puurivaht on. Aga pärast eilset tulemust (ja üldse) pole MM päris see koht, kus vormi taastamiseks proovida lasta, eriti kui DDG klassiga patsaan pingil. Aga ei usu enne, kui näen, et seal väravas midagi ka tegelikult muutub.


                      @Mark- siis
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Ei tea, mul tuleb ainult üks olukord meelde, kus Casillas ikka konkreetselt eksis, CLi finaalis siis. Ma arvan, et järgmine mäng näeb, kas Casillas on õiged järeldused teinud. Või siis VdB teeb kiirelt otsuse ära. Aga ma ei usu, et DDG ja Pepe Reina sama head variandid oleks. Ega nende kahe mängu pärast Casillas siis sitt väravavaht pole. Natuke tuure maha võtta pole paha idee, härra "staykool". Pole just väga "kool".

                        Kommentaar


                          Nii Barca kui Hispaania koondise hooaeg sai otsustava löögi Valdese vigastusega.. Selle hooaja vaieldamatult parim hispaanlasest puurivaht. Vormis Casillasel polegi midagi viga.. Praegune aga on ebakindel ning see kandub edasi ka kaitsjatele ja sealt kogu meeskonnale. Praegu peaks nii Casillas kui ka Xavi pigem pingil istuma kui alustama, aga see on juba VdB otsus.
                          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                          Kommentaar


                            T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              Ei tea, mul tuleb ainult üks olukord meelde, kus Casillas ikka konkreetselt eksis, CLi finaalis siis. Ma arvan, et järgmine mäng näeb, kas Casillas on õiged järeldused teinud. Või siis VdB teeb kiirelt otsuse ära. Aga ma ei usu, et DDG ja Pepe Reina sama head variandid oleks. Ega nende kahe mängu pärast Casillas siis sitt väravavaht pole. Natuke tuure maha võtta pole paha idee, härra "staykool". Pole just väga "kool".
                              Ok, väljendasin ennast natuke valesti, pole Casillase vastu midagi, vastupidi, ta on sitaks hea väravavaht ja eks ta on neid järeldusi praeguseks teinud küll ja küll. Aga kui vorm on sitt oleks minu arvates hea hooaja teinud De Gea seal märksa parem variant.

                              Loodan et Del Bosquel on piisavalt mune et Xavi ja Casillas välja vahetada, kardan et ta mingid vahetused teeb aga nendeks jäävad nt Costa ja Silva.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Ei tea, mul tuleb ainult üks olukord meelde, kus Casillas ikka konkreetselt eksis, CLi finaalis siis. Ma arvan, et järgmine mäng näeb, kas Casillas on õiged järeldused teinud. Või siis VdB teeb kiirelt otsuse ära. Aga ma ei usu, et DDG ja Pepe Reina sama head variandid oleks. Ega nende kahe mängu pärast Casillas siis sitt väravavaht pole. Natuke tuure maha võtta pole paha idee, härra "staykool". Pole just väga "kool".
                                Värav ja segadus lisaajal olid tema saavutusteks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X