320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Crystal Palace

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Crystal Palace 3 viimast võitu liigas on Chelsea (võõrsil), Arsenali (kodus) ning Liverpooli (võõrsil) üle. Kui võtta 3 punkti, siis võtta stiilselt.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Pardew'd grillitakse Suure Sämmi marinaadis.

      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Crystal Palace 3 viimast võitu liigas on Chelsea (võõrsil), Arsenali (kodus) ning Liverpooli (võõrsil) üle. Kui võtta 3 punkti, siis võtta stiilselt.
      nagu Liverpool juba

      Kommentaar


        Väidetavalt Allardyce jalutas palee juurest minema, "murtud lubadused" vm ettekäändeks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Väidetavalt Allardyce jalutas palee juurest minema, "murtud lubadused" vm ettekäändeks.
          Jep, ja väidetavalt saab uueks lootsiks Ranieri ... (?)
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Väidetavalt Allardyce jalutas palee juurest minema, "murtud lubadused" vm ettekäändeks.
            Sunderland ootab

            Kommentaar


              This is not about transfer targets, finances or anything along those lines. This is me taking the decision I believe is right for my family and myself.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Ah milleks suve raisata. Ootab rahulikult kui poole hooaja peal järgmine relekahädas klubi teda vajab ja läheb teeb oma asja 3 kuuga ära.


                Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                Sunderland ootab
                Ja Moyesiah 4 ingerlund!
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Sami põhjendust hakkasin lugema mõttega, et võib olla ta jälle mingi jamaga saanud hakkama. Lõpetasin aga mõttega, et võib olla tõesti oli tal endal mõttes, et koondise lootsiks olemine, on tema viimane töö. Kuna see aga sai valusa lõpu, siis tahtis midagi positiivset, kuid ei viitsinud kummita Narvas toimetada.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Zaha sai uue 5 aastase lepingu.

                    Kommentaar


                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Frankil vaja nüüd end tõestada, et näidata et see mis Interis juhtus oli kõigest juhus. Edu talle igatahes
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Siit võiks hakata nüüd küll korralikult tulema. God's will
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Benitez: "In football, everything is a lie".

                            Kommentaar


                              Võib vast hakata panuseid tegema - millal Frank tala saab?

                              Neli esimest mängu kaotatud väravatevahega 0:7.

                              Kui Sotoni vastu järgmises voorus võitu ei tule, siis ilmselt läinud ka. Järgnevad mängud juba (pärast EFLi vahepeatust) mõlema Manchesteriga ja Chelseaga... Ei tahaks FdB nahas olla.

                              Kommentaar


                                krt, kas Amsterdamist popsu ei toonud siis kaasa? Või ei taha mängijatega jagada, et need nii pinges on?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X