Pubikava (Olybet Sports Bar)
Näidatakse tulemusi 1 kuni 19, kokku 19

Teema: Martin Reimi jalgpallikool

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane Martin Reimi jalgpallikool

Säärane uus saade algas täna TV3-st ja on pühapäeviti kell 11.55! Kahjuks jäi esimene osa nägemata, kas keegi vaatas?
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane Vastus teemale 'Martin Reimi jalgpallikool'

Siin ka tutvustav tekst:

EETRIS ALATES 16.JUUNIST PÜHAPÄEVITI KELL 11:55

Martin Reimi Jalgpallikool on uus saatesari, mis on mõeldud noortele jalgpallihuvilistele. Sarjas õpetab eesti jalgpallikoondise kapten Martin Reim jalgpalli põhitõdesid alustades reeglitest ning löögi- ja söödutehnikatest. Kõik harjutused on esitatud visuaalselt kergesti jälgitavalt ning varustatud graafilise toega, lisatud on ka näited mängusituatsioonidest. Sarja viimased osad on pühendatud niiöelda "pallitsirkusele", kus Martin Reim tutvustab erinevaid trikke ja harjutusi mida jalgpalliga üldse teha on võimalik.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Mnjah, endal sama lugu, et jäi nägemata - kuidagi vähe üldse ja võibolla üldsegi mitte reklaamiti seda saadet, jumala ootamatult leidsin selle kavast kuid aeg oli juba läinud. Igatahes edaspidi üritan ikka silma peal hoida.
    See kiri siin on all

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Ma vaatasin nüüd tean kuidas palli siseküljega ja jala pealmise poolega lüüa

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

oijah, kui tahad midagi õppida jalgpallist, siis mine trenni, ega mingi telesaade sind küll ei aita, niiet minu arvamus sellest saates: Mõttetu
    Hoovi jalgpallur

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algselt tegi selle postituse Black_Magic

oijah, kui tahad midagi õppida jalgpallist, siis mine trenni, ega mingi telesaade sind küll ei aita, niiet minu arvamus sellest saates: Mõttetu
    Halloo! Ärka üles! Eestis on saade nimega Martin Reimi jalgpallikool! Saad sa ikka aru mida see tähendab?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algselt tegi selle postituse greenday

Halloo! Ärka üles! Eestis on saade nimega Martin Reimi jalgpallikool! Saad sa ikka aru mida see tähendab?
    Oot, nüüd ei pea enam trennis käima jah?
    Hoovi jalgpallur

Algselt tegi selle postituse greenday
    Oot, nüüd ei pea enam trennis käima jah?
    dziishh...see näitab, et jalgpalli on hakatud propageerima, asi tehakse inimestele huvitavaks. Selliseid saateid ongi vaja, et väikestes punnides tekiks huvi Mängu vastu. See huvi suunabki nad siis trennidesse...nendest valdav enamus tõsisemaid jalkasaateid, mida etv & kanal 2 näitavad, ei vaata ju...get it?

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

norm ju
    .

Algupärane Replying to Topic \'Martin Reimi jalgpallikool\'

ehhe ise olen ka vahest seda jälgima sattunud täitsa seeditav aga mulle ei anna rahu see, kudias reim käärl66gi risti lasi? ei tea mitmes katse see tal oli :P aga no jah muidu üld pilt normaalne ja tegija selliseid saateid läheks veel vaja midagi lahedat ja huvitavat ehhe

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

einoh Reim oma saates küll teeb seal igast imetrikke, aga platsi peal on küll kehva
    Hoovi jalgpallur

Moderaator Kasutaja Oll avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Originally posted by Black_Magic

einoh Reim oma saates küll teeb seal igast imetrikke, aga platsi peal on küll kehva
    Pole ta midagi kehva-ta on meie keskväljamootor, kes suudab 90 minutit tööd teha ning vahel ka mõne karistuslöögi ülesnurka keerutada(Eesti-Fäärid võõrsil)
    Ning tõesti saatel on mõte, kui ülejäänud telekanalid näitasid/näitavad vutisaateid ennekõike vanemale vaatajale siis \"Reimi kool\" on just paras põnnidele.:P
    Tsitaat Algselt postitas tank Vaata postitust
    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2002

Ma olen kuulnud,et Reim lasi video välja.Kas keegi oskab öelda kui palju see maksab ja mis see endast kujutab

U21
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Kui ma selle kunagi kätte saan ja ära vaatan, siis ütlen. Keegi võiks tõesti selle väärtuse öelda äkki müün maha

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Tegu on kahe tunnise kassetiga - ühe hind on 100 krooni. Asi on väga odav, kuna Erki Noole 50 mintsane vidju maksab 200. Tartus ma neid veel müügil näind pole. Aga noortesaates ZTV on käimas võistlus, kus neid saab võita koos Nike kroomja ManU palliga. Pead vastama küssale, mitu koondise mängu on Reimil sukasäärde topitud ning mitu kolli löödud.

Eesti koondislane Kasutaja aanvaller avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2007

Algupärane

Neti vahendusel pole kellegil paar saadet? Huvitav oleks vaadata.

Algupärane

martin tegi täna etv vahendusel jalgpallikooli live ülekande

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    martin tegi täna etv vahendusel jalgpallikooli live ülekande
    Nukralt naljakas oli nende saadete juures see, kuidas k6ik hästi välja tuli ja samas vaatad mehe koondise v6i klubi eest mänge ja vangutad pead, miks see sööt kohale ei j6udnud v6i miks see löök nii v6ssa läks ja l6puks leiad e tsee saade ei tee sinust jalgpallurit vaid on t6esti m6eldud jalgpalli pisiku tekitamiseks. aeg on naa kaugel et varsti peaks opi ka oma saate tegema ja paari osa jooksul näitama kui suur on poliitika ja bisnise roll jalkas, et noored teaksid varakult kuhu suunduda siinjuures tasub mainimist pisut OT-d, nimelt jäi mulle k6rva et eestis loodakse mingi majandus kursus vms mis on m6eldud 1-3 klassi6pilastele vms ja sinna saavad ainult eriti targad ja geeniused, aga nüüd selle iva, mis te arvate et see teeb lapsest varkult targa majandusspetsialisti vä? Ei vaid see paneb lapse varakult m6tlema kuidas k6iki tüssata ja varakult rikkaks saada. Niiet ma ei tea kas keegi saab aru mis ma öeld atahtsin aga see sellelks. Las opi möllab oma poliitikaga ja toob jalgpalli raha sisse, vähemalt ma tean et minu kui maksumaksja raha j6uab vb m6nda treeninghalli jne
    AILTON

Algupärane

tule taevas appi

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud