320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saali Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millal hakkab saali rahvaliiga regamine???
    https://www.facebook.com/FCIceBears/

    Kommentaar


      Algselt postitas icebear Vaata postitust
      Millal hakkab saali rahvaliiga regamine???
      Septembri lõpus hiljemalt peaks registreerimine algama.

      Kommentaar


        Mina ei või registreerida meeskond mis juhtus ? Rahvaliiga lehel ei ole saali võistkonnad kes registreerivad sellel aastal aga seal on eelmisel aastal meeskonnad kes osalesid eelmisel aastal !

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Kirjuta Antsule. Ma ka ei saanud, kuna eelmisel aastal regas meie meeskonna üks teine tüüp; mulle ütles regamisel, et sellise nimega meeskond on juba olemas. Liidu kodukas toob iga kord pisara silmanurka..
          Kirjuatsin Ants vastas et kõik on korras ma ei saa aru =)

          Kommentaar


            Millistes saalides Tartus saalijalgpalli mängida saab? Me eelnevad aastad oleme kasutanud Turu spordihoonet, kuid tänavu pole seal väidetavalt väravaid. Visa Hallist viidi väravad juba eelmisel aastal minema. Ma ei tea, kas tänavu on väravad sinna tagasi toodud. Mõni alternatiiv peale TÜSKi või EMÜ?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Kesklinna maci kõrval mis see hoone on ?

              Kommentaar


                Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                Kesklinna maci kõrval mis see hoone on ?
                Turu spordihoone.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Turu spordihoone.
                  minu paha! vabandust!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Millistes saalides Tartus saalijalgpalli mängida saab? Me eelnevad aastad oleme kasutanud Turu spordihoonet, kuid tänavu pole seal väidetavalt väravaid. Visa Hallist viidi väravad juba eelmisel aastal minema. Ma ei tea, kas tänavu on väravad sinna tagasi toodud. Mõni alternatiiv peale TÜSKi või EMÜ?
                    see on küll halb uudis, turu oli kõige odavam(väike plats muidugi) ja ülikooli spordihoone on tihti kinni mingite võistluste pärast.
                    eks peab siis nuputama hakkama.
                    tell your mother, we are hooligans!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mg Vaata postitust
                      see on küll halb uudis, turu oli kõige odavam(väike plats muidugi) ja ülikooli spordihoone on tihti kinni mingite võistluste pärast.
                      eks peab siis nuputama hakkama.
                      Uue info kohaselt on väravad Turu spordihoones tagasi!

                      Muidu aga üks väike WTF ka. Nahui meid Tartu alagrupist välja peksti? Tra. Masendav.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        vangivalvuritel on mo teada päris kõva tiim, vangivalvurite EM-il käind ja puha
                        a kodumängud vanglas oleks ilmselt nagu usa ja ensv kossumatš kalevi spordihallis
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          Täna siis algasid Rahvajalgpalli võistlused Abja alistas oma esimeses mängus võistkond Valus Satsi 5:2
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            vedelik alustas tartu barca vastu hooaega laupäeval ja seis jäi mingi 1: miljon
                            a vähemalt on ots lahti
                            tell your mother, we are hooligans!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Huvitav, et Emajõe grupi tabelist on tulemused ära võetud. Igatahes Loomaaed võitis Playtechi 7-3. Kui keegi Loomaaiast juhtub lugema, siis palun öelge oma kohtunikule (ütlen kohe ära, et ta ei mõjutanud lõpptulemust :P), et ta võiks juhendi ja reeglitega tutvuda. Libistamise eest võib kohe kollase ära anda ja kui väravavaht pudistab lahtiviskel palli oma nina ette, siis pall ei ole alast väljunud ega ole mängus, sellest löödud värav ei loe. Mingid pisinügimised on poogen, neid juhtub igas mängus, aga ütleme nii, et meie mängijad ei jäänud kohtunikuga rahule.
                              Vv pudistab palli nina ette ? Võetakse pall ära ja lüüakse. Värav ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Pall läks vastasest üle otsajoone, väravavaht pidi palli käega mängu panema, aga poole viske pealt mõtles ümber. Pall kukkus käest maha, aga väravavahi alast välja ei läinud, vastane lõi ühe puutega sisse, kohtunik luges selle määrustepäraseks väravaks.
                                Algselt postitas Spade
                                Ma arvan, et siin on mõeldud väravaesist sisseviset. Siis peab pall karistusalast lahkuma, et lugeda seda mängus olevaks.
                                Nii on nagu Spade ütles.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X