320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võtke tuba!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
      Tule ütle mulle seda näkku tatikas!
      Sinujaoks olen ma ikkagi härrasmees.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Aga eks siin tekibki kahetine situatsioon ja arusaam. Hea ja lihtne ongi klubidele ette heita, et miks te ei suuna seda raha noortele ja ei arenda neid. Samas on siin Eesti tippklubidele elu ja surma küsimus ikkagi alati käimasolev hooaeg ning isegi kui tahetakse, siis ei ole võimalust ega võimekust noori arendada.

        Kui iga sent on ikkagi nii maksimaalselt arvel, siis paratamatult panebki elu ise paika, et põhirõhk on sellel, et saada liigas hea tulemus ja mängida Euroopas see hooaeg kuidagi hästi ning noortetöö on täiesti kolmandajärguline.
        Ära aja.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Ära aja.
          Ega ma ei ootandki midagi asjalikumat vastuseks tüübilt, kelle jaoks on pangaautomaat seinas siiamaani selline müstiline masin kuhu emme kaardi sisse paneb ja raha välja võtab ning sina saad asju poes korvi panna.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Ega ma ei ootandki midagi asjalikumat vastuseks tüübilt, kelle jaoks on pangaautomaat seinas siiamaani selline müstiline masin kuhu emme kaardi sisse paneb ja raha välja võtab ning sina saad asju poes korvi panna.
            Ei tea kus sina küll oma teadmisi ammutad.
            Sinule vastata on sama mis peaga vastu seina joosta enamus juhtudel. Pohlak ja Marek ütlesid vast kõik ka. Nii, et ole mõnus, ela oma madre rahakoti najal ja tooda räigelt vandenõusi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Ei tea kus sina küll oma teadmisi ammutad.
              Sinule vastata on sama mis peaga vastu seina joosta enamus juhtudel. Pohlak ja Marek ütlesid vast kõik ka. Nii, et ole mõnus, ela oma madre rahakoti najal ja tooda räigelt vandenõusi.
              Pohlak ja Marek vastasid väga asjalikult ja põhjendasid oma seisukohti, kuid mina siiski ei teaks, et neil on nüüd alati garanteeritult õigus ja see kindlasti nii ka olema peaks ning teised võivad oma arvamuse sisse istuda.

              Sinupuhul on tegemist juba teadatuntud kährikuga, kes jookseb alati teiste perses.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Pohlak ja Marek vastasid väga asjalikult ja põhjendasid oma seisukohti, kuid mina siiski ei teaks, et neil on nüüd alati garanteeritult õigus ja see kindlasti nii ka olema peaks ning teised võivad oma arvamuse sisse istuda.

                Sinupuhul on tegemist juba teadatuntud kährikuga, kes jookseb alati teiste perses.
                Kuule tšmo, tõmba pilt ette endale. Kui tahad mingit biifi tõmmata, siis ma panin privasse sulle tel. nr. Helista, lepime kokku ja kurda oma probleemi. Kloun.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  Kuule tšmo, tõmba pilt ette endale. Kui tahad mingit biifi tõmmata, siis ma panin privasse sulle tel. nr. Helista, lepime kokku ja kurda oma probleemi. Kloun.
                  Su priva sõnum kadus ära millegi pärast... aga suht naljakas, et sinu telefoni number on lõpuga 110D

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Su priva sõnum kadus ära millegi pärast... aga suht naljakas, et sinu telefoni number on lõpuga 110D
                    Mingit muud vastust ma ei oodanudki. Naljatilk.

                    Kommentaar


                      Ahh ärge riielge. Pints "dove of peace", sõpradele lihtsalt Tuvi.

                      Poliitiline vaidlus Facebookis tõi endaga kaasa kuulihaava tagumikus

                      Kommentaar


                        Piinlik on sinu tekst kahes viimases postituses. Ole hea ja mine wanki nüüd kuskil Reali teemas

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Piinlik on sinu tekst kahes viimases postituses. Ole hea ja mine wanki nüüd kuskil Reali teemas
                          nuta mulle üks suur padi.
                          kohe on piinlik, kui ei ole nõus meie rahvakangelasega monoloogiaga või? sinult oleks muidugi paremat vastust oodanud. aga ei, ju siis kehtib reegel et mida vanemaks mõned saavad , seda lollimaks mõned lähevad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            nuta mulle üks suur padi.
                            kohe on piinlik, kui ei ole nõus meie rahvakangelasega monoloogiaga või? sinult oleks muidugi paremat vastust oodanud. aga ei, ju siis kehtib reegel et mida vanemaks mõned saavad , seda lollimaks mõned lähevad.
                            Ilmselgelt sinu puhul see ei kehti. Sa oled juba noorena nii loll, et kuhugi minna enam pole!
                            "Jumal hauda, rahvuskangelasega monoloogiaga, madrista"
                            Ja ära tule leierdama jälle mingit isakeste ja tra teab mis juttu. Tao ennast jalaga perse ja mõtle kas ikka on vaja igas teemas sõna võtta, eriti kui iga sõnavõtuga aina rohkem full retardi lähed.
                            Mis puutub teise teemasse kus Toomi käest avalikku vabandust nõuad siis äkki alustad endast? Oled ehk nii mees, et lähed ütled otse näkku mida siin kirjutasid ( mitte ei sõima foorumis või tribüünil). Äkki vabandabki oma käitumist. Oma räuskamisega foorumis sel teemal ei jäta sa teps mitte paremat muljet kui Toom eile!
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marcello Vaata postitust
                              Ilmselgelt sinu puhul see ei kehti. Sa oled juba noorena nii loll, et kuhugi minna enam pole!
                              "Jumal hauda, rahvuskangelasega monoloogiaga, madrista"
                              Ja ära tule leierdama jälle mingit isakeste ja tra teab mis juttu. Tao ennast jalaga perse ja mõtle kas ikka on vaja igas teemas sõna võtta, eriti kui iga sõnavõtuga aina rohkem full retardi lähed.
                              Mis puutub teise teemasse kus Toomi käest avalikku vabandust nõuad siis äkki alustad endast? Oled ehk nii mees, et lähed ütled otse näkku mida siin kirjutasid ( mitte ei sõima foorumis või tribüünil). Äkki vabandabki oma käitumist. Oma räuskamisega foorumis sel teemal ei jäta sa teps mitte paremat muljet kui Toom eile!
                              Mis su haigus hetkel on? Naine jättis maha või hiline autism lõi välja? Edaspidi kui sind häirivad mu sõnavõtud, siis on olemas ignore list või siis ole nii armas ja saada mulle sõnum näiteks, saame su probleemidele kindlasti lahenduse.

                              Kommentaar


                                Ignore list ei toimi kui keegi ignooritavat tsiteerib! Säästa kaasfoorumlasi ja paku soccernetile parem lahendus välja.
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X