320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võtke tuba!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oh õrnhing, jälle solvusid.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      oh õrnhing, jälle solvusid.
      Urmas, ole OMETI vait neil hetkedel, kui võiks ja peaks vait olema. Jõuab sulle kohale see pisike, lihtne palve, mille eesmärk on ennekõike sind ennast säästa eesel välja nägemast?
      See on täiesti uskumatu, kuidas sa oskad oma väiksust demonstreerida ikka ja jälle. Miks sa teed nii? Mis sa saavutad sellega? Panid praegu paika kõik "liigvarase" hooaja alguse vastased? Eks neil ole nüüd suu kinni küll, kas pole? Hästi panid!

      Sa teed rasket ja tänamatut tööd, aga sa oled selle juures ka uskumatu tropp mõnikord.

      Kommentaar


        Teine õrnhing.

        Kommentaar


          No andke andeks, aga ma ei teinud ju midagi kurja? Ei näe endiselt mingit põhjust vabandada või midagi muud muuta. Püüdsin lihtsalt väita, et ilm on meil selline nagu on, isegi üleilmne kliima soojenemine ei aita. Viimasel ajal on üldsegi märts parem kui aprill olnud.

          Kommentaar


            Jaburaks kisub, nagu ikka, aga okei.
            Mis mind närvi ajas, Urmas, oli sinu nähvakas liigahooaja alguse üle kurtjate pihta, mis tuli ju täiesti lambist, tühja koha pealt. Elik - sa ise kiskusid vana teema välja ja tegid seda sulle harilikus üleolevas stiilis. Esimesena vastanud Mariole tõmbasid kohe vastu hambaid - õrnhing! Mariole, kellele peaks EJL kuldmedali andma koos mõne vanema Flora fänniga selle eest, et ta koduliigavutti poris ja külmas aastaid jutti vaatamas käib ja selle juures tõsimeeli arutleb - järjepidevalt - kuidas asjad paremini võiks ja saaks olla.

            Eks ütlejaid ole igasuguseid, aga enamjaolt on asja üle arutletud (liigakalender, toitlustus, tribüünid, PROTO-FUCKING-KOLLID, ja muu säärane toredus), pakutud variante ja küsitud küsimusi. Teemad, jah, on emotsionaalsed. Aga... Miks see liigakalender sinu p***t üldse torkima peaks, ne paimu, sinu võimuses muuta ju midagi pole? Nojah, vähemalt ei küsind "a mis tõmbled üldsegi" nagu viimati minult protokollide teemal taliturna aegu. Asi seegi sital ajal, nii-et hoian moka maas. Igaks juhuks.

            Veelkord, sa oled kohati täitsa vunts mees. Teed tööd, mida mina ei oleks nõus tegema, rasket ja täpsustnõudvat. Aga kriitikataluvus ja -meel ning enesekriitika on sul ikka samal tasemel, nagu sellel valge soniga taadil, kes Sillamäe Kalevi staadioni haldab ja sealt tuvisid minema ajab: ta ainus pädev reaktsioon muruseemet konsumeerivate lendavrottidele on nende peale "Idite nahui, kazlõ jobannõje letajušie" kähiseda, et siis tagasi soojaku ette matkatoolile tubakat tarvitama vajuda.

            Kommentaar


              Marek, ma ütleks, et selliseid fänne, kes iga ilmaga vaatamas käivad on palju, Rakvereski näiteks on selline pensionär, kes kolis asjaolude tõttu Kundasse elama, aga käib sellegipoolest Rakveres mänge vaatamas ja mitte ainult ML või Esiliigat. Seetõttu on minu jaoks kummaline ettepanek jagada siin auhindu noorele selle eest, et käib oma lemmikmeeskonda vaatamas.

              Kaheksakümnendatel käisin Rakverest Tallinnas vaatamas kõiki Tallinna Spordi kodumänge, millest ei tehtud teleülekannet. Ülekandeid tehti tollal 2-3 mängust, kodumänge oli tavaliselt 17. Ma ei oleks oodanud selle eest mingeid ordeneid ega medaleid.

              Ma ütleks, et minu kriitikataluvus on piisav, Sul endal võiks vähe pikem süütenöör olla, kui meenutada ühte mullust esiliiga mängu.

              Kommentaar


                Minu süütenoori, kulla Urmas, eristab sinu kivinäolisest pohuismist tõik, et ma olen võimeline vabandama, kui midagi perses on, kas minu süü läbi või minu valdkonnas. Siinsamas foorumiski olen vabandanud inimeste ees.
                Aga noh, õnneks käis Urmas kaheksakümnendatel kõiki Tallinna Spordi kodumänge vaatamas, nii-et kõik on kõige paremas korras. Peace out. Moded, tõstke see pask siit läbusse.

                Kommentaar


                  Kui ma olen eksinud, olen ikka oma viga tunnistanud, pole sul midagi vaja vaid ennast kiitma hakata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Aga ega ei olnudki midagi palju loota kui vaadata mis Idas toimub. Igas linnas lahvatavad ainult korruptsiooniskandaalid, ettevõtted lähevad minema, kasumid langevad, inimeste ostujõud raugeb ja eks läbi selle ka kohalik jalgpall kanntab. Teades, mis toimub Narva linnas ja sealse eluga, et aastas väheneb elanikkond 1000 inimese võrra jne, siis 5 aasta pärast ei ole enam seda Transi ka.
                    Kõik selle peaks kirjutama tegelikult Aivari kapsaaeda.

                    Kommentaar


                      See on uks suur Pohlaku vandenõu, ta uritab teha nii, et Flora voidaks 10 aasta pärast koiki 10-0. Siis jagub ponevust nii endale kui teistele. Siis hakkab rahakott ka muhinal kasvama. Uldse Aivar loodab, et koik klubid peale FCF kaovad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Kõik selle peaks kirjutama tegelikult Aivari kapsaaeda.
                        Sa võid oma sarkasmi sisse istuda ja Aivari võmpa edasi imeda kloun.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          See on uks suur Pohlaku vandenõu, ta uritab teha nii, et Flora voidaks 10 aasta pärast koiki 10-0. Siis jagub ponevust nii endale kui teistele. Siis hakkab rahakott ka muhinal kasvama. Uldse Aivar loodab, et koik klubid peale FCF kaovad.
                          Tänu sinusugustele enda ninaesisest kaugemale nägevate harimata konnade tõttu on see ju täitsa võimalik. Pohlak on suur vaimne liider ja sina oled kett kaelas truu puudel, kes klähvib kaasa.

                          Kommentaar


                            Loed neid tekste ja mõtled, et kas täna on 1. aprill!

                            Kommentaar


                              Kedagi ei lasta imemisele!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Tänu sinusugustele enda ninaesisest kaugemale nägevate harimata konnade tõttu on see ju täitsa võimalik. Pohlak on suur vaimne liider ja sina oled kett kaelas truu puudel, kes klähvib kaasa.
                                Nûüd ma veendusin, et sa oled ikka täielik pelmeen. Kui sa ükskord pohikooli ära lõpetad, äkki hakkad normaalseks ja mõistad, et maa polegi lame ning iga asja taga ei peitugi vandenõud.

                                Infoks sulle. Ma pole kunagi ühegi liidu inimesega otseselt kokkupuutunud. Minu arvamus on puhtalt vâlja kujunenud avalikest intervjuudest, sõbra pajatustest, kellele ta koolistundi andis (kui põhjalikult ta koik lahti raakis, mis kuidas ja millejaoks tehakse, kuidas arenema peaks, kuidas mingi asi kasulik on jnejne.) ja oma silmaga nägemisest. Selle 16 aastaga on ikka väga väga palju muutunud. Lisaks olen ma üpris emotsionaalne inimene ja kui ma näeks Eesti Jalgpallis midagi sellist toimumas nagu sina väidad, usu mind ma oleks esimene inimene kes Pohlaku välja vilistaks, kui ta tribka eest labi jalutab. Lõpetuseks ma pole kaugeltki kellegi snõr, mõtlen oma peaga ja ei hüppa kellegi käsu peale lihtsalt niisama püsti. Ainuke koer oled sina, kes jalutab aguli vahel, keel suust väljas ja valimatult kuseb igalepoole. Presto hay un bastón para dar al perro. Puta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X