320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võtke tuba!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Ignore list ei toimi kui keegi ignooritavat tsiteerib! Säästa kaasfoorumlasi ja paku soccernetile parem lahendus välja.
    Mul ei ole vaja midagi kellegile välja pakkuda. Antud hetkel häiris/häirib sind miski minus. Mis asi see on, ei oska ma sulle vastata, sest juba ennist olen tähelepanud ei ole ma esimene, on ka olnud Nasfal näiteks sulle ette jäänud miskipärast ja mõned tegelased veel, võib-olla pead endale ise peeglisse vaatama? Ja kokkuvõttes paar kuud tagasi juba ma soovitasin sul oma energia panna palliplatsile, mitte siia laduda minu suunas. Kui see ka ei aita, siis võta oma kaks munandit ja lähme teeme ühed mehised õlled ja arutame lahti su puudused.

    Kommentaar


      Viimane lause vōtab hästi kokku sind kui inimest. Teistel on puudused, kuid mitte sul.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Ilmselgelt sinu puhul see ei kehti. Sa oled juba noorena nii loll, et kuhugi minna enam pole!
        "Jumal hauda, rahvuskangelasega monoloogiaga, madrista"
        Ja ära tule leierdama jälle mingit isakeste ja tra teab mis juttu. Tao ennast jalaga perse ja mõtle kas ikka on vaja igas teemas sõna võtta, eriti kui iga sõnavõtuga aina rohkem full retardi lähed.
        Mis puutub teise teemasse kus Toomi käest avalikku vabandust nõuad siis äkki alustad endast? Oled ehk nii mees, et lähed ütled otse näkku mida siin kirjutasid ( mitte ei sõima foorumis või tribüünil). Äkki vabandabki oma käitumist. Oma räuskamisega foorumis sel teemal ei jäta sa teps mitte paremat muljet kui Toom eile!
        Marcello on ehe näide: 15-aastane poisike kuskil pinnapeol üritamas kedagi paika panna ja ise üritades tüdrukute ees kõlada nagu täiskasvanu.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Marcello on ehe näide: 15-aastane poisike kuskil pinnapeol üritamas kedagi paika panna ja ise üritades tüdrukute ees kõlada nagu täiskasvanu.
          Loen ja imetlen- kas soccernetis on tegemist esimese kapist väljatulemisega nasfali ja sambazi puhul?
          Ei tahaks muidugi solvata. Oli vist nii, et lauset ei lõpeta punkt vaid lõuahaak?

          Kui need internetiheerosed oma postitusi ( kaasa arvatud minu oma) ei kustuta siis äkki tõstetakse need kuskile mujale, piinlik on koondise kapteni teemas sellist sodi lugeda.

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Viimane lause vōtab hästi kokku sind kui inimest. Teistel on puudused, kuid mitte sul.
            See, et sa oskasid kogu mu teksist ainult selle lause välja lugeda, näitab muidugi su taset tõesti. Ja teema võiks lukku tõesti panna, raku väärib rohkem, kui mjaasad ja marcellod kokku.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              100+ inimestel on ka järgmisel päeval tööle jõudmine keeruline, kui kojusõit algab südaöösel.
              Selleks ongi olemas Koffeiin, Amfetamiin jne. Sa oled sellises vanuses, et peaksid teadma küll juba.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Selleks ongi olemas Koffeiin, Amfetamiin jne. Sa oled sellises vanuses, et peaksid teadma küll juba.
                Natuke arukamad inimesed kui sina on kursis, et narkootikumid, eriti amfetamiin ei ole igalemaailma probleemile võluvits.

                Huvitav oleks näha Soome vastu kaht puhast ründajat. Äkki kui Anieril on seda palli kellelegi lükata kõrvale juhtub ees vähe rohkem.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  Natuke arukamad inimesed kui sina on kursis, et narkootikumid, eriti amfetamiin ei ole igalemaailma probleemile võluvits.

                  Huvitav oleks näha Soome vastu kaht puhast ründajat. Äkki kui Anieril on seda palli kellelegi lükata kõrvale juhtub ees vähe rohkem.
                  Sa oled väike, loll ja argpüks. Sa oled väga rumal inimene. Palun ära kõneta mind rohkem. Puta!

                  Copyisin vist õigesti?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Sa oled väike, loll ja argpüks. Sa oled väga rumal inimene. Palun ära kõneta mind rohkem. Puta!

                    Copyisin vist õigesti?
                    Ma teadsin, et su vaimnekapatsiteet on minimaalne. Aga et copymisega ka raskused esinevad on tõsiselt murettekitav. Samas kui arvestada su antsulembust siis vast pole midagi imestada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      Ma teadsin, et su vaimnekapatsiteet on minimaalne. Aga et copymisega ka raskused esinevad on tõsiselt murettekitav. Samas kui arvestada su antsulembust siis vast pole midagi imestada.
                      Kust saab kõige puhtamat antsu?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Kust saab kõige puhtamat antsu?
                        Saunast.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Saunast.
                          Good one )

                          Kommentaar


                            SUPER! Foorumi tõsisematele beefidele tekkis väljund. Jääme ootama esimesi väljakutseid...
                            Ühes Tallinna kuumimas ööklubis toimub laupäeval võitlusüritus Bad Blood Underground Fights, mis viib vastamisi 20 varasema võistluskogemuseta amatöörpoksijat.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Mulle meeldivad äärmus moslemlased lennukis. Ükspäev sõitsin Istanbulist-Tallinna ja tavaklassis üks moslem küsis, mis usku ma olen. Peale vastust, et ma olen Ateist ei olnud ta nõus minu kõrval istuma ja kuna lennuk oli täis, siis paigutati mind äriklassi vabandustega. Seal tutvusin ma paari väga ägeda selliga kellega sai tasuta äriklassis pakutavat viskit ja konjakit kõvasti joodud. Lennukilt maha tulles oli konditsioon selline, et saabunud talv ja miinuskraadid ei suutnudki enam nii häirivad tunduda. #OlemeTolerantsed
                              Ma ei tea. Ma olen puutunud kokku elus ikka väga tsilide moslemitega, ei ole miskit sellist, mis sa räägid kohanud. Üldjuhul keskmine eestlane on poole munnim, kui keskmine moslem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Ma ei tea. Ma olen puutunud kokku elus ikka väga tsilide moslemitega, ei ole miskit sellist, mis sa räägid kohanud. Üldjuhul keskmine eestlane on poole munnim, kui keskmine moslem.
                                Ma olen ka meeletult kokku puutunud nendega ja ma võin väita, et keskmine moslem on poole munnim kui keskmine eestlane. Neid on muidugi toredaid ja intelligentseid ka, aga kasvõi aasta reaalselt ühes linnaosas kooselades Sydneys andis arusaama, et 80%, mis sealt lähisidast konveieriga tuleb on totaalne inimrämps ja mingu perse kõik tolerastid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X