320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võtke tuba!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaene Silvio!
    Mängiks ta Rumori eest oleks jumal. Rakvere lihtsalt ei oska tema plusse kasutada. Vaeseke peab vaos magamas käima ja süüa pole ja keegi ei taha teda sinna

    Kommentaar


      Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
      Oioioi ma olen nii solvunud, seltsimees kogukonnajuht...
      Classy as always.

      Kommentaar


        Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
        Oioioi ma olen nii solvunud, seltsimees kogukonnajuht...
        Su argumendid on kohati nii toored, et paha hakkab. Silvio peksab täiesti segast facebookis ja täiesti õigustumatult. Algul meeldis ta mulle, kui ta Tarvasse tuli, aga kuna ta mul fbs sõbralistis, siis ühest filtrist kindlasti ei piisa, et seda seina tal filtreerida. Täielik oma lollus ja Tarvast siin süüdistada on küll täiesti alusetu. Angelol oleks täiesti pohlad, kui tegu oleks mõne teise Tarva vennaga, kui Silvioga. Silviol ise peab olema rohkem mõistust peas, et koht kätte võidelda mitte halada nagu eit facebookis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
          Classy as always.
          Learn from the master

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Keda veel, kui mitte Romariot? Tundub, et natukene ta Eesti vutist ja selle tasemest ikka jagab.
            Tegelt see polnud ironiliine, arvan et läbi Kalju on igasugune legionäär näinud, siiski tõesti pean usaldama.
            Aga fakt on see, et vell üks minut PL's ta pole saanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Mängiks ta Rumori eest oleks jumal.
              Uksed talle avatud! Me ei saa Premiuma liiga 'tase' pakkuda, loodetavasti rohkem inimlik atmosfäär.

              Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
              Su argumendid on kohati nii toored, et paha hakkab. Silvio peksab täiesti segast facebookis ja täiesti õigustumatult. Algul meeldis ta mulle, kui ta Tarvasse tuli, aga kuna ta mul fbs sõbralistis, siis ühest filtrist kindlasti ei piisa, et seda seina tal filtreerida. Täielik oma lollus ja Tarvast siin süüdistada on küll täiesti alusetu. Angelol oleks täiesti pohlad, kui tegu oleks mõne teise Tarva vennaga, kui Silvioga. Silviol ise peab olema rohkem mõistust peas, et koht kätte võidelda mitte halada nagu eit facebookis.
              Asjad juba käivad siin isiklikult nagu alati et ma enam ei taha ega viitsi vastata.
              Kui midagi on, kirjutage privaatsõnumi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                Asjad juba käivad siin isiklikult nagu alati et ma enam ei taha ega viitsi vastata.
                Ja nagu alati on teised süüdi. Kui sa ise ei võtaks nii ründavat-solvavat hoiakut teiste kriitika suhtes, siis ei muutuks ka teised selliseks ja saaks äkki ka täiesti konstruktiivselt rääkida.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Ja nagu alati on teised süüdi. Kui sa ise ei võtaks nii ründavat-solvavat hoiakut teiste kriitika suhtes, siis ei muutuks ka teised selliseks ja saaks äkki ka täiesti konstruktiivselt rääkida.
                  .....suukinni.jpg

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                    .....[ATTACH=CONFIG]4620[/ATTACH]
                    No miks? Võiks ju ilma emotsioonideta rääkida.

                    Ma ei saa absoluutselt aru su mürgisest märkusest RoMaRiO ja Kalju kohta. Pole ka Flora alati välismaalastega õnnestunud, pole Levadia, pole Kalju, keegi pole. Teinekord ei ole asjad nii nagu nad näivad ja põhjuseid võib erinevaid olla, loomulik osa jalgpallist. Kuidas see muidugi seda konkreetset keissi puudutab, ma ei tea.

                    Arusaamatu, mis agenda sul Silvio tulihingelise kaitsmisega on. Mina teda mängimas näinud pole ja tema mängutaseme kohta sõna võtma ei hakka, aga ma usaldaks siin ikkagi rohkem Tarva treenereid. Kui nad ei näinud tal avavoorus meeskonnas kohta, siis järelikult polnud tal sel hetkel midagi eriti meeskonnale ka pakkuda. Aga taguda kuskil sotsiaalmeedias vastu rinda, et "mina teid üldse Premium liigasse tõstsin" on isegi mulle, kes ma Tarva asjadega eriti kursis pole naljakas...või siis et pole naljakas.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      No miks? Võiks ju ilma emotsioonideta rääkida.
                      Tüüpiline...vastan Spalletti'ga parem palaga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Spade
                        Always the victim.

                        Ei viitsi seda kaktist plaati jälle keerutama hakata. Sa ei kavatse ju kunagi õppida oma vigadest.
                        Sul on õigus. Ma veel ei õppi et siin pole mõtte kirjutada. Teil on kõik õigus ja suured professorid.
                        Eelroonitsenud härrasmees roonitseb tagareale ja laseb lava kogukonnajuhidele, PL tase eksperdid ja kõik teised.
                        Head lõbutsemist.
                        Pretentsiooni rahuldan privaatsõnumiga sest varsti administraator klopseb uksele ja peab kõik pühastama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                          Sul on õigus. Ma veel ei õppi et siin pole mõtte kirjutada. Teil on kõik õigus ja suured professorid.
                          Eelroonitsenud härrasmees roonitseb tagareale ja laseb lava kogukonnajuhidele, PL tase eksperdid ja kõik teised.
                          Head lõbutsemist.
                          Pretentsiooni rahuldan privaatsõnumiga sest varsti administraator klopseb uksele ja peab kõik pühastama.
                          Ahh, dont go! Mul sai just popkorn valmis..

                          Kommentaar


                            Angelo sul pole oluline ju, et kes kus mängib moosid ju teistest liigadest/meeskondadest ka mängijaid. Loodetavasti pole te nii kehvad kui eelmisel hooajal kõige kehvem sats.

                            Kommentaar


                              ja LeeMarx ootan huviga juba sinu kiunu

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                                ja LeeMarx ootan huviga juba sinu kiunu
                                Ausalt. Mine persse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X