Lehekülg 6, kokku 7 EsimeneEsimene ... 234567 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 127
    Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
    mitte et see teema üldse trükimusta vääriks, aga tema kunagistest (2013) Twitter'i postitustest küll erilist Eesti-vastasust ei aimdu:

https://twitter.com/bvashchuk
    Ta on metsikult kõike, mida talle siin mõned (mina nende hulgas) ette heidavad kustutanud.
    2-3 kuud tagasi oli kõik veel üleval. (9. mai hõiked, Putini pooldamine ning kui vägev on mida Venemaa Ukrainas ja mujal teeb) ja mõllas ta põhiliselt Instagramis, mis nüüd üldse lukus.

See ei väärikski trükimusta, kui ta nüüd äkki ei väidaks, et soovib Eesti koondist esindada ning teda on valesti mõistetud jne. Veel sel kevadel pröökas ja avaldas toetust hoopis teisele peremehele.
    Ilmselt jõudis lihtsalt kohale, et oma kodumaa koondisesse asja pole aga vaja end ikka pildil hoida.

Eesti koondislane Kasutaja salajane33 avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
    mitte et see teema üldse trükimusta vääriks, aga tema kunagistest (2013) Twitter'i postitustest küll erilist Eesti-vastasust ei aimdu:

https://twitter.com/bvashchuk
    Eks ta on ära kustutanud. Selle teema 3. leheküljel ka näha ühte tema postitust 9.mai kohta 2a tagasi. Meenub ka endalegi, et eelmise aasta Eesti 0-7 Portugali tulemuse üle Twitteris irvitas.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Pärnu jaoks on iga tiim top4. Aga see selleks, ma statistikasse ei süvenenud jah, lihtsalt jäi meelde kui nuud hooaja lopupoole öeldi ülekandes, et Saarts 8 pannud.
    Nasfal mis seis sul selle Floraga on ? Ma pole isegi Flora fänn. Sul on nad väga hinge lähedased. Mul on taitsa ükskoik kus klubist ta tuleb. Peaasi, et ta soovib Eestit esindada ja on siin siiski üles kasvanud. On ta venelane, armeenia, või mingit kolmandat verd või nime, mind see eriti ei morjenda.
    Mul ei ole flora vastu niimoodi mitte midagi, mind ajab Flora fännide ja toetajate ning muidu toredate inimeste kahepalgelisus närvidele. Klubi omanik on Eesti jalgpalliliidu president klubil on tasuta kasutada Alecoqi igast treeningvõimalused asjad tasuta. Nende vahendite eest saadakse noormängijatele paremaid tingimusi luua ning lepinguid pakkuda kui teistel klubidel kulub see raha igast staadionite ja asjade hooldamisele jne ning ei ole võimalusi noortele selliseid treeningkomplekse rajama. Võidetakse nüüd noortega see tiitel ära ja teised klubid vaakuvad hinge, sest tahavad ka konkurentsis püsida ja läksid riskipeale välja ja kukuvad kokku. Peale seda tuleb Flora fänn jutuga ala Flora süsteem peaks kõigile eeskujuks olema ja see on jätkusuutlik ja kõik klubid peaks niimoodi üles rajatud olema. Ja tüüpiline Flora fänn ei taha näha asja tagamaid ja ta ei vaevugi mõtlema, mis sellise asja üldse võimaldab ning siis tembeltatakse teisi alaarenenudeks.

Bogdani suhtes ma ütlen niipalju, et mina teda samuti Eesti koondisesse ei tahaks. Eesti koondise särki tuleks kanda südamest ja auga. Kui su süda kuulub Venemaa juurde las ta kuulub ja kui sinujaoks on see pisike riik maailmas teisejärguline, siis las me oleme. Kui sa lapsena tundsid, et sa oled Venelane ja Venemaa on sinu kodu, siis selline asi ei muutu ei 5 aasta pärast ei 10 aasta pärast ei 50 aasta pärast. Oma kuuluvust sa ei muuda. Kui sa tunned, et sa oled teise riigi kodanik, aga sa oled üles kasvanud muus riigis ja antakse võimalus esindada ning tunned, et ma suudan selle riigi eest mängida nagu enda oma eest ja anda iga viimse kui higipiisa eesmärgi nimel, siis mina aplodeerin sulle täpselt nagu igale teiselegi koondislasele staadionil. Jalgpallur, kes muudab iga natukese aja tagant oma seisukoht on ebakindel ja siit tekib minu küsimus, et kas meil on oma koondisesse vaja ebakindlaid ja mitte põhimõttekindlaid pallureid? Eduka koondise saab ehitada ülesse ühisele põhimõttele ja enesekindlusele ning koondise särki kandes peaks olema see kõigil ühine ja siis ei tohiks dissitente olla.

Professionaal Kasutaja Mattis98 avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Tal oli vahepeal üks kasutaja veel twitteris (ma ei tea kas ta kustutas selle või twitter ise deaktiveeris konto).

Praegune https://twitter.com/bogvastsuk

Algupärane

Võiks poisile ikka võimaluse anda. Seda enam, et palju meil neid ründajaid ikka on kes väravaid suudavad lüüa. Peale Purje ei olegi kedagi.

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
    Võiks poisile ikka võimaluse anda. Seda enam, et palju meil neid ründajaid ikka on kes väravaid suudavad lüüa. Peale Purje ei olegi kedagi.
    Vaštšuk on sisuliselt terve hooaja mänginud poolikuna. Peamiselt keskel, aga hooaja lõpus ka äärel.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

See oleks ikka ülikõva prank, kui keegi talle Vene koondise kutse suudaks nüüd valmis viksida...
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Asjahuviline Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

Järgmiseks peatuspaigaks siis mullune Bulgaaria pronks Sofia Levsk.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Sama hästi võiks Valeri Karpinil oma teema olla.

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Sama hästi võiks Valeri Karpinil oma teema olla.
    Ei mäleta, et Karpin Eesti eest mänginud oleks ja seda teha sooviks.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Ei mäleta, et Karpin Eesti eest mänginud oleks ja seda teha sooviks.
    Tegelt on ta tagantjärele siiski vihjanud, et mänginuks hea meelega ka Eesti eest, aga ... mängis siiski Venemaa eest. Tal oli lihtsalt võimalus valida.

U21 Kasutaja inward avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Üpris korraliku klubi on Vaštšuk leidnud. Saame näha, kas ka Levski eest peale saab ning kuidas mängib. Viibin ise statsionaarselt Bulgaarias, nii et kavatsen silma peal hoida. Samuti on Artjunin pallimas sama liiga vutti.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Koondise seisukohalt on jätkuvalt õhus küsimus, et kas ta soovib siiralt sinist särki kanda või on koondise esindamise soov tingitud eelkõige huvist oma karjääri seeläbi edendada. Pigem kipun arvama, et Reimi all me teda mängimas ei näe, aga kui Levskis tõuseks põhitegijaks, siis sportlikult peaks kutse kohe kindlasti tulema.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Tegelt on ta tagantjärele siiski vihjanud, et mänginuks hea meelega ka Eesti eest, aga ... mängis siiski Venemaa eest. Tal oli lihtsalt võimalus valida.
    On sul fakt välja tuua?

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    On sul fakt välja tuua?
    Kindlasti on mul selle kohta ajalehe väljalõige olemas, aga ma ei vaevu seda otsima, võibolla kunagi talvel teen foto sellest. Üpris keeruline otsida lihtsalt.

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Kindlasti on mul selle kohta ajalehe väljalõige olemas, aga ma ei vaevu seda otsima, võibolla kunagi talvel teen foto sellest. Üpris keeruline otsida lihtsalt.
    Netist vaadates küll kuskilt viidet sellele ei leia. 2010. aasta leidsin kõige hilisema ja tol hetkel esindas Eesti koondist, varasemaid mänge ei näita ja hilisemates pole Venekoondise lõhnagi.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

urmar räägib ju Karpinist, ei?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    urmar räägib ju Karpinist, ei?
    Ikka Karpinist jah.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Panin ise villast, sain mehhanisaatori postitusest vähe valesti aru alguses.

Vastsuki juurde tulles, siis ei usu mina et ta siiralt tahab esindada Eesti koondist.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud