Lehekülg 6, kokku 6 EsimeneEsimene ... 23456
Näidatakse tulemusi 101 kuni 107, kokku 107
    Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
    mitte et see teema üldse trükimusta vääriks, aga tema kunagistest (2013) Twitter'i postitustest küll erilist Eesti-vastasust ei aimdu:

https://twitter.com/bvashchuk
    Ta on metsikult kõike, mida talle siin mõned (mina nende hulgas) ette heidavad kustutanud.
    2-3 kuud tagasi oli kõik veel üleval. (9. mai hõiked, Putini pooldamine ning kui vägev on mida Venemaa Ukrainas ja mujal teeb) ja mõllas ta põhiliselt Instagramis, mis nüüd üldse lukus.

See ei väärikski trükimusta, kui ta nüüd äkki ei väidaks, et soovib Eesti koondist esindada ning teda on valesti mõistetud jne. Veel sel kevadel pröökas ja avaldas toetust hoopis teisele peremehele.
    Ilmselt jõudis lihtsalt kohale, et oma kodumaa koondisesse asja pole aga vaja end ikka pildil hoida.

Eesti koondislane Kasutaja salajane33 avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
    mitte et see teema üldse trükimusta vääriks, aga tema kunagistest (2013) Twitter'i postitustest küll erilist Eesti-vastasust ei aimdu:

https://twitter.com/bvashchuk
    Eks ta on ära kustutanud. Selle teema 3. leheküljel ka näha ühte tema postitust 9.mai kohta 2a tagasi. Meenub ka endalegi, et eelmise aasta Eesti 0-7 Portugali tulemuse üle Twitteris irvitas.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Pärnu jaoks on iga tiim top4. Aga see selleks, ma statistikasse ei süvenenud jah, lihtsalt jäi meelde kui nuud hooaja lopupoole öeldi ülekandes, et Saarts 8 pannud.
    Nasfal mis seis sul selle Floraga on ? Ma pole isegi Flora fänn. Sul on nad väga hinge lähedased. Mul on taitsa ükskoik kus klubist ta tuleb. Peaasi, et ta soovib Eestit esindada ja on siin siiski üles kasvanud. On ta venelane, armeenia, või mingit kolmandat verd või nime, mind see eriti ei morjenda.
    Mul ei ole flora vastu niimoodi mitte midagi, mind ajab Flora fännide ja toetajate ning muidu toredate inimeste kahepalgelisus närvidele. Klubi omanik on Eesti jalgpalliliidu president klubil on tasuta kasutada Alecoqi igast treeningvõimalused asjad tasuta. Nende vahendite eest saadakse noormängijatele paremaid tingimusi luua ning lepinguid pakkuda kui teistel klubidel kulub see raha igast staadionite ja asjade hooldamisele jne ning ei ole võimalusi noortele selliseid treeningkomplekse rajama. Võidetakse nüüd noortega see tiitel ära ja teised klubid vaakuvad hinge, sest tahavad ka konkurentsis püsida ja läksid riskipeale välja ja kukuvad kokku. Peale seda tuleb Flora fänn jutuga ala Flora süsteem peaks kõigile eeskujuks olema ja see on jätkusuutlik ja kõik klubid peaks niimoodi üles rajatud olema. Ja tüüpiline Flora fänn ei taha näha asja tagamaid ja ta ei vaevugi mõtlema, mis sellise asja üldse võimaldab ning siis tembeltatakse teisi alaarenenudeks.

Bogdani suhtes ma ütlen niipalju, et mina teda samuti Eesti koondisesse ei tahaks. Eesti koondise särki tuleks kanda südamest ja auga. Kui su süda kuulub Venemaa juurde las ta kuulub ja kui sinujaoks on see pisike riik maailmas teisejärguline, siis las me oleme. Kui sa lapsena tundsid, et sa oled Venelane ja Venemaa on sinu kodu, siis selline asi ei muutu ei 5 aasta pärast ei 10 aasta pärast ei 50 aasta pärast. Oma kuuluvust sa ei muuda. Kui sa tunned, et sa oled teise riigi kodanik, aga sa oled üles kasvanud muus riigis ja antakse võimalus esindada ning tunned, et ma suudan selle riigi eest mängida nagu enda oma eest ja anda iga viimse kui higipiisa eesmärgi nimel, siis mina aplodeerin sulle täpselt nagu igale teiselegi koondislasele staadionil. Jalgpallur, kes muudab iga natukese aja tagant oma seisukoht on ebakindel ja siit tekib minu küsimus, et kas meil on oma koondisesse vaja ebakindlaid ja mitte põhimõttekindlaid pallureid? Eduka koondise saab ehitada ülesse ühisele põhimõttele ja enesekindlusele ning koondise särki kandes peaks olema see kõigil ühine ja siis ei tohiks dissitente olla.

Professionaal Kasutaja Mattis98 avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Tal oli vahepeal üks kasutaja veel twitteris (ma ei tea kas ta kustutas selle või twitter ise deaktiveeris konto).

Praegune https://twitter.com/bogvastsuk

Algupärane

Võiks poisile ikka võimaluse anda. Seda enam, et palju meil neid ründajaid ikka on kes väravaid suudavad lüüa. Peale Purje ei olegi kedagi.

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
    Võiks poisile ikka võimaluse anda. Seda enam, et palju meil neid ründajaid ikka on kes väravaid suudavad lüüa. Peale Purje ei olegi kedagi.
    Vaštšuk on sisuliselt terve hooaja mänginud poolikuna. Peamiselt keskel, aga hooaja lõpus ka äärel.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

See oleks ikka ülikõva prank, kui keegi talle Vene koondise kutse suudaks nüüd valmis viksida...
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud